اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ویروس شناسی 1392

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ROJO

New member

shima21

New member
سلام قبل از هرچیز واقعا بهتون تبریک میگم و براتون آرزوی موفقیت دارم
من دانشجوی کارشناسی هستم و علاقه زیادی به ویروس شناسی دارم کسی میتونه کمکم کنه و راهنماییم کنه سال 94 کنکور دارم ورودی 89 هستم ولی به خاطر انتقالی عقب افتادم . من خودم یزدیم یزد هم درس میخونم مگه استان یزد هم ویروس شناسی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون مطمئنم گمتون میکنم این ایمیلم اگه میشه راهنماییم کنین نمیدونم چی بخونم چی کار کنم ممنونم
shima_jabarooti@yahoo.com

shima21

New member
:riz304::riz304::4d564ad6:

سلام تبریک میگم که این رشته رو انتخاب کردین آخه منم عاشق رشته ویروس شناسیم ولی نمیدونم چی بخونم چی کار کنم تا بتونم ارشد ویروس شناسی قبول بشم میشه راهنماییم کنین
هر دفعه میام سوال میذارم برا همیشه انجمنو گم میکنم امیدوارم این دفعه گمش نکنم اگه جوابمو دادین میشه با این میل خبرم کنین سریع بیام بخونم ببینم چی گفتین ممنونتون میشم
shima_jabarooti@yahoo.com

shima21

New member
سلام من ویروس تهران بهداشت قبول شدم بهمتون تبریک میگم راستی ترسا ورهایی کدومتون یزد امتحان دادین من یزد امتحان دادم شنیدم یکی دیگه که یزد امتحان داده تربیت مدرس قبول شده شما دوتا یزد امتحان دادید

سلام علی آقا تو رو خدا به منم کمک کنین منم دانشجو یزدم میخوام ویروس قبول بشم چیکار کنم هیچی نمیدونم تمام نظراتم خوندم ولی هنوز به جواب سوالام نرسیدم سال 93 کنکور دارم خییییییییییییییلی هم ویروس دوست دارم کمک کنین هیشکی نیست راهنماییم کنه باید هرطور شده قبول بشم چون انتقالی گرفتم و یک سال عقب افتادم باید سال اول دانشگاه خیلی خوب قبول بشم تهرانو دوست دارم اگه نشد یزد یا کرمان اگه داره
ممنون میشم اگه کمکم کنین دعااااتون میکنم به خدا

ali2760

New member
سلام علی آقا تو رو خدا به منم کمک کنین منم دانشجو یزدم میخوام ویروس قبول بشم چیکار کنم هیچی نمیدونم تمام نظراتم خوندم ولی هنوز به جواب سوالام نرسیدم سال 93 کنکور دارم خییییییییییییییلی هم ویروس دوست دارم کمک کنین هیشکی نیست راهنماییم کنه باید هرطور شده قبول بشم چون انتقالی گرفتم و یک سال عقب افتادم باید سال اول دانشگاه خیلی خوب قبول بشم تهرانو دوست دارم اگه نشد یزد یا کرمان اگه داره
ممنون میشم اگه کمکم کنین دعااااتون میکنم به خدا
س بهم ز بزن 09389876609

shima21

New member
سلاااااااااااااااااام بچه ها میشه راهنماییم کنین برا ارشد چی باید بخونم چه کتابایی به خدا گیج شدم فقط میگن مورای جاوتز!!!! هیچی دیگه رو بهم نمیگن میگن نمیدونیم اگه کسی میدونه لطفا راهنماییم کنه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا