***ارنج زمان برای اعتراض حضوری ( کلیه رشته ها )***

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

دل آرام

New member
بله عزیزم
نزدیک 70 نفر رفتن
پستای صفحه قبل رو بخون

اون هفتاد نفر بیشترشون پزشک بودن و اگر اونا نبودن اصلا ما رو راه نمیدادن اتاق جلسه . پورکاظمی و ضیایی اومدن صحبت کردن 40 دقیقه وقت برای دستیارها و 10 دقیقه وقت برای کارشناس ها .

دل آرام

New member
هیچی توی جلسه رفتیم صحبت کردیم و خیلی راحت گفتن افزایش نداریم !
و خیلی رشته ها رو دیگه نیاز نداریم !

nafasn

New member
واسه دستیاری ها بودجه داشتن!!!!!
واااای بچه ها الان چیکار کنیم؟

دل آرام

New member
اره پس من چرا پرستاری با این بازار کارعالیشو ول کردم ی رشته دیگه امتحان دادم
چون دیگه حالم از سلطه پزشکا بهم میخورد
تمام امتیازاتو به نفع خودشون گرفتن بقیه کادر درمان ول مطلن :p7977cujr38iyymsu8:

منم خیلی بدم اومد ازشون
تو این اعتارض هی مارو میفرستادن جلو شعار بدیم
بعد اون 40 دقیقه رو خودشون یه تک حرف زدن بعدم به ما همش 10 دقیقه رسید و وسلام !
ولی خیلی هماهنگ و هدفدار بودن برای حقشون .
ما 10 نفر مثل چی واستاده بودیم دیدیم یه اتوبوس جلوی وزارت نگه داشت و 50 نفر ازش پیاده شدن و با یه بنر گنده . از صبحم دم مجلس بودن 10 به بعد اومدن وزارت . آخرشم ضیایی با زبون روزه ! بهشون قول داد افزایش ظرفیت دارن !

بچه ها من از همین ده نفر که برای اعتراض رفتن ممنونم به خدا راهمون دوره اگه شما کوتاه بیاین بدبخت میشیم توروخدا ناامید نشید به خدا از صبح به هرجایی که فکر می کردم ایمیل زدم زنگ زدیم توروخدا فردا هم برید میگن خود سنجش ظرفیت ها رو کم کرده دانشگاه ها کم نکردن مطمئن باشید ایمیل های زیادی بهشون رسیده شما اگه نرید دیگه مه چیز فراموش میشه برید به خاطر یکسال زحمتی که همه کشیدیم

آخرین ویرایش:

abtin13

New member
ای بابا! یعنی از تو تهران و کرج اندازه 50 نفر ارشد قبول نشده بودن؟ به همین راحتی بی خیال می شید؟یه بار رفتین اونا هم گفتن نه تموم؟خودتون می گین دستیاری ها 4 بار رفتن

nafasn

New member
دیگه داره اشکم در میاد
چرا ما باید چوب این بی عدالتی رو بخوریم
گناه ما چی بوده که امسال نوبت کنکورمون شد؟
ما که به هزار جا ایمیل و اطلاع دادیم چرا اونا پیگیر نمیشن
دلارام جونم و دیگر بچه هایی که رفتین دستتون درد نکنه خسته نباشید

fada19990

New member
بجه هاييي كه رفتن وااااقعااااا تشكر!فقط ميشه بكيد نتايج مذاكرات جي شد? جي كفتن?

خواهش می کنم دلارام جون کوتاه نیاین فردا هم برید مطمئن باشین درست میشه اگه همه حمایت کنیم به خدا ما هم خیلی حمایت کردیم تو رو خدا فردا هم برید ما بازهم حمایت می کنیم فردا هم به تمام جاهایی که امروز زنگ زدیم و ایمیل فرستادیم بازهم زنگ میزنیم و ایمیل می فرستیم تو رو خدا فردا هم برید

abtin13

New member
از دوستان اگه کسی فردا میره برای تجمع بگه منم از شهرستان بیام

دل آرام

New member
خواهش می کنم دلارام جون کوتاه نیاین فردا هم برید مطمئن باشین درست میشه اگه همه حمایت کنیم به خدا ما هم خیلی حمایت کردیم تو رو خدا فردا هم برید ما بازهم حمایت می کنیم فردا هم به تمام جاهایی که امروز زنگ زدیم و ایمیل فرستادیم بازهم زنگ میزنیم و ایمیل می فرستیم تو رو خدا فردا هم برید

ببینید با 10 نفر ادم هیچ کاری نمیشه کرد
متاسفم خیلی
بسوزیمو بسازیم

abtin13

New member
اونو پورکاظمی یا ضیایی گفت خود دانشگاه ایلام اعلام کرده !
ما کاره ایی نبودیم !

کلا این یارو هیچ کاره اس.فقط بلده حرف مفت بزنه.قبل ثبت نام گفته ظرفیت ثابته که هیچ افزایش هم داریم
ایسنا - جزئیات و تغییرات آزمون ارشد پزشکی اعلام شد؛ آغاز ثبت‌نام از شنبه

ریتا

New member
سلام
ولقعا متاسفم که از 70 هزار نفر شرکت کننده ارشد باید 10 نفر برن واسه اعتراض
به دستیاری ها گفتن 300 نفر افزایش ظرفیت خواهیم داشت اونا بعد 4 بار تجمع سر در مجلس و وزارت خونه تونستن این ظرفیت رو بگیرن . خیلی هاشونم از شهرستان میومدن !
و اما
به کارشناسی ارشد خیلی راحت گفتن بودجه نداریم و به فکر اعتلای کیفیت دوره ها هستیم .
پس امید به برگشت ظرفیت ها نداشته باشین
مگر اینکه حضوری با بنر و خبرگذاری هماهنگ کردن کار رو به جایی برسونین وگرنه که همین آش و همین کاسه
گفتن تازه امسال کاهش چندانی !!! نداشیتم و باید بیشتر کاهش میدادیم !
نگفتین بابا بحث افزایش نیس بحث اینه ظرفیتها نصف شده اکه قرار بود اینجوری شه ما هم یه سال عمرمونو نمیذاشتیم به قول شما اونی که پول داشت وقتی این کاهشو میشنید میرفت خارج پشت سرشو نیگاه نمیکرد.و اونی هم که نداشت دیگه به برنامه و قانون این دولت اطمینان نمیکرد شاید توی جای دیکه یه حرفه دیگه یه سال رو میذاشت بهترین میشد.بحث بی برنامگیتونه نه کاهش ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا