احساسات روزانه««« امروز چه حسی داری......؟

aaram

New member
من حوصله ام سر رفته :sadsmiley: استرسم دارم قبول نشم یوقت:sadsmiley:

hebe.nurse

New member
امروز بدجور زمين خوردم اما نميدونم چرا ته دلم خوشحالم!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: خزر

hosna69

Well-known member
امروزسنگین ترین روزتوی عمرم بود هرثانیه یک ساعت عمرداشت....کاش بگذره...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moj

N@RVIN

Well-known member
حال بد خشم و ناامیدی البت خشمی که نتونی بروز بدی :j58r36j3gcr4suxymup

natanaeel

New member
اینقد حس عجیب و غریبی دارم که هیچ اسمی نمیشه روش گذاشت... خدا بهم رحم کنه :smiliess (6):

مجید دیجی

مدیر بخش
خدایا شکرت...
امروز صبح بعد از چندین ماه بی بارانی ... نم باران لب خشک زمین را مرطوب کرد...
هوای خنک دلچسب کم کم نوید ورود پاییز رو نه از روی تقویم ، بلکه از آب وهوا نشون میده...
دیشب جاتون سبز با دوستان رفتیم شاه چراغ ( ساعت 2 بعد از نصف شب )... دسته های سینه زنی یکی یکی وارد حیاط می شدند و به آقا سلام میداند و خارج می شدند . هر دسته بهترین مداحش را برای نوحه سرایی رو به روی در اصلی قرار داده بود . نمیدنم چرا تا چشمم به حوض وسط حیاط افتاد ، یاد داش آکل افتادم . داخل صحن تقریبا خلوت بود ... گویی سرامیک ها ، سنگ فرش ها ، لوسترهای بزرگ ، شیشه ها و پنجره های کوچولو ، تزئینات و حتی فرش ها در و دیوار در حال ذکر گفتن و راز و نیاز با معبود بودن . بوی خوش عطر گل محمدی بر فضا حاکم بود . خلاصه جاتون خالی بود .

======

amirreza

New member
منم انقد حالم یجوریه استرس و اضطراب بیخودی رو گوارشم تاثیر کرده میخوام یه ابم بخورم عین سنگ میمونه

نمیره پایین

بخاطر اینکه من به عشقم میفکرمممممممممم عشقی که حتی یبارم باهاش حرف نزدم:sad::13::65d6a5d6s:

sepid71

New member
منم انقد حالم یجوریه استرس و اضطراب بیخودی رو گوارشم تاثیر کرده میخوام یه ابم بخورم عین سنگ میمونه

نمیره پایین

بخاطر اینکه من به عشقم میفکرمممممممممم عشقی که حتی یبارم باهاش حرف نزدم:sad::13::65d6a5d6s:

:tsimuzpzwoap1t9y3o7

hosna69

Well-known member

نمیره پایین

مشکل شماعاطفیههههه!آخی!مشکل من عاطفی نبود....ایشالامشکلتون حل شه....

شفق بانو

New member
خدارو حامد وشاکرم امروز توفیق این رو داشتیم نذر 7 ساله مامانم رو ادا کنیم / احساس خیلی خوبی داشتم چون واقعا با ادای نذر ادم احساس سبکی میکنه .

خدایا شکرت :rose:

mohsen_1368_m

New member
تقويم امسال هم…

با تقويم پارسال…

هيچ فرقی نميکند…

وقتی زندگی،تا اطلاع ثانوی …

تعطيل است!
sigar%20%282%29%202.jpg

hebe.nurse

New member

نمیره پایین

هههعیییییی:tsimuzpzwoap1t9y3o7 نمیشه بهش بگی لااقل این بغضه بخوابه :((

آخرین ویرایش:

amirreza

New member
هههعیییییی:tsimuzpzwoap1t9y3o7 نمیشه بهش بگی لااقل این بغضه بخوابه :((

نمیدونم....تنها راه موجود همینه.......خدا کنه حداقل جوابمو بده.........نمیدونم دقیقا واسه کدوم گناهم اینجوری تقاص پس میدممممممم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

البته امروز حالم بهتره ...مرسی از ابراز همدردیه دوستان:heart:

بالا