احتمال عدم برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saeed5230

New member
چی شد پس چرا نزدن من که دیگه اصلا دست و دلم به درس خوندن نمیره!!!

afsane1370

New member
Vay in do haftey k injooori komeitam lang boood o nakhoondim chetor jobran she....!!! Khoda kone zoooD bere roo site hamechi!

naeemeh

New member
اگه امروز خبرشو نزنن، بعدش چند روز تعطیلی داریم که دیگه بهانه ای برای نزدن خبر دارن!!!

afsane1370

New member
Akhe in chie!!! VagheAn motasefam barashoon!
ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻣﺠﻮز ﺷﻮراي ﻋﺎﻟﻲ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰي وزارت ﺑﻬﺪاﺷﺖ درﻣﺎن و آﻣﻮزش ﭘﺰﺷﻜﻲ ﻫﻔﺘﻤﯿﻦ دورﻩ ﭘﺬﯾﺮش داﻧﺸﺠﻮي رﺷﺘﻪ ﭘﺰﺷﻜﻲ از ﻣﻘﻄﻊ ﻛﺎرﺷﻨﺎﺳﻲ ﺟﻬﺖ ﺳﺎل ﺗﺤﺼﯿﻠﻲ 94-1393 ﺗﻮﺳﻂ داﻧﺸﮕﺎﻩ ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺗﻬﺮان ﺻﻮرت ﻣﻲﮔﯿﺮد. ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﭘﺬﯾﺮش در ﺻﻮرت اﺧﺬ ﺣﺪ ﻧﺼﺎب ﻗﺒﻮﻟﻲ در آزﻣﻮنﻫﺎ و ﻧﯿﺰ داﺷﺘﻦ ﺳﺎﯾﺮ ﺷﺮاﯾﻂ ﺑﺮاي ﺳﺎل ﺗﺤﺼﯿﻠﻲ 94–1393، 10 ﻧﻔﺮ ﺧﻮاﻫﺪ ﺑﻮد. ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺑﺎزﻧﮕﺮي ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﭘﺰﺷﻜﻲ ﻋﻤﻮﻣﻲ و ﻋﺪم اﻣﻜﺎن اراﺋﻪ واﺣﺪﻫﺎ ﺑﻪ ﺻﻮرت ﻣﺠﺰا، ﭘﺬﯾﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪﮔﺎن ﻫﻤﺎﻧﻨﺪ ﺳﺎﯾﺮ داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن وارد ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ آﻣﻮزﺷﻲ ﻣﻮﺟﻮد )ﺑﻠﻮكﻫﺎ( ﺧﻮاﻫﻨﺪ ﺷﺪ. ﻻزم ﺑﻪ ذﻛﺮ اﺳﺖ ﺟﺰﺋﯿﺎت و ﻧﺤﻮﻩ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم داوﻃﻠﺒﺎن ﻣﺘﻌﺎﻗﺒﺎ" از .ﻃﺮﯾﻖ ﻫﻤﯿﻦ ﺳﺎﯾﺖ ﺑﻪ اﻃﻼع ﻋﻼﻗﻤﻨﺪان ﺧﻮاﻫﺪ رﺳﯿﺪ

-zizi-

New member
بچه ها کسی میدونه این یعنی چی؟؟؟؟؟
"با توجه به بازنگري برنامه پزشكي عمومي و عدم امكان ارائه واحدها به صورت مجزا، پذيرفته شدگان همانند ساير دانشجويان وارد برنامه آموزشي موجود (بلوك­ها) خواهند شد."

goldan

New member
بچه ها کسی میدونه این یعنی چی؟؟؟؟؟
"با توجه به بازنگري برنامه پزشكي عمومي و عدم امكان ارائه واحدها به صورت مجزا، پذيرفته شدگان همانند ساير دانشجويان وارد برنامه آموزشي موجود (بلوك­ها) خواهند شد."

والا کلماتش که خ ثقیله اما استنباط اولیه من این بودکه ینی کل تحصیل قبول شده ها میشه همون7سال نه5سال.اما این استنباط منه ها نگران نشین و نفرین کنین!!

iranian girl

New member
چرا اینجوری.. چرا اطلاعیه رو کامل نزدن...؟! خوبه حداقل دیگه میدونیم برگزار میشه

naeemeh

New member
خداکنه ازمون رو عقب تر بندازن تا این 2 هفته رو بتونیم جبران کنیم...

a_67

New member
با سلام
با توجه به اینکه احتمال عدم برگزاری هفتمین دوره از آزمون منتفی شد، تاپیک مربوطه هم بسته شد.
موفق و پیروز باشید.
با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا