اتحاد و گرفتن حق ضایع شده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jo-boy

New member
سلام به دوستان خوب علوم پزشکی
بچه ها من یه پیشنهاد جدی دارم و امیدوارم هر کسی که احساس مسئولیت میکنه بیاد و اینجا کمک کنه
دوستان هر کسی که واقعا دست نوشتن نامش خوبه و میتونه این رنجی که به مارفترو خوب تصویر کنه (اعم از قانون طرح اجباری و کنکور و کلید کنکور ) نامه ای بنویسه خطاب به شخص وزیر و همه مواردو توش توضیح بده.
از بابت رسیدن به دست وزیر هم نگران نباشید(مطمئن باشید بهش میرسه -کار تحویل نامه با من).
واقعا تا وقتی بخواهیم بشینیم اینجا و حرص بخوریم چیزی درست نمیشه بلکه باید مسئولین متوجه بشن که عده ای هستند که معترضند و اعتراض کردن هم بلدند!
دوستان بحث ما قبول شدن و نشدن نیست (یعنی حداقل برای خود من ) بلکه مسئله گرفتن حق و حقوقیه که واسش نه تنها 1 سال بلکه یه عمر تحصیلیمونو گذاشتیم.
اما 2 پیشنهاد
1-دوستان لطفا با هماهنگی یک نفرو انتخاب کنید بین خودتون که این کارو انجام بده و بتونه مفهومو منتقل کنه توی نامه
2-هر کس به طور دقیق از رشته تخصصیش از سوالات امسال که یا خارج از رفرنسا بودن یا کلیدشون اشتباه اومدرو اینجا بیاره که ضمیمه نامه بکنیم.

دوستان فک نکنید اینا شعاره گاهی بعضی حرکتا روند نظام آموزشیو عوض میکنه و اینو بدونید حق گرفتنیه
موفق باشید

آخرین ویرایش:

ali_ah

New member
یه قانون هست که اگه کارشناسی گرفته باشی تا طرح رو نگزرونی نمیتونی دوباره کنکور سراسری (دیپلم به دانشگاه ) بدی این هم ظلمه خوب میشه هم طرح رفت هم کنکور داد

arshade90

New member
هر چند از این کنکور راضیم...ولی این مشکلات رو که گفتین باید حل کنیم.

sayeomidvar

New member
تو رو خدا یک کاری کنید

با سلام
شما درست گفتین. کلید نهایی خیلی اشکال داره. من از دیروز تا حالا به هر کسی می تونستم زنگ زدم و ایمیل فرستادم. به همه ی استید رشته ی خودم ایمیل زدم . بخدا اگه همین طوری بمونه نتیجه ی این همه زحمت من هدر میره. هم من و هم شوهرم هر دو شرکت کردیم. شما ایمیل بدبد تا من فایل مربوط به سوالات رشته مهندسی بهداشت حرفه ای را با منبع واستون بفرستم ضمیمه کنید. تو رو خدا هر کی می تونه منو راهنمایی کنه دیگه چطوری باید اعتراض کنم. باید دوباره حق اعتراض به ما بدهند.
من انقدر ناراحتم اصلا گیج شدم. نه تنها سوالات اشتباه رو درست نکردند بلکه یک سوال درست رو هم حذف کردند. من از دیروز دارم به واحد آموزش سنجش پزشکی زنگ می زنم. هیچ کس گوشی رو جواب نمیده؟؟؟!!!!!! خدا کمکمون کنه

mahdieh

New member
خیلی خوبه..مرسی از اینکه مطرحش کردی
من فکر میکنم یکی از بچه های ژنتیک ..که اسمشkevin خیلی مناسب باشه ..چند تا تاپیک انتقادی و درست گذاشته بود..البته اگر اسمش رو درست گفته باشم

sayeomidvar

New member
تو رو خدا یک کاری کنید

با سلام
شما درست گفتین. کلید نهایی خیلی اشکال داره. من از دیروز تا حالا به هر کسی می تونستم زنگ زدم و ایمیل فرستادم. به همه ی استید رشته ی خودم ایمیل زدم . بخدا اگه همین طوری بمونه نتیجه ی این همه زحمت من هدر میره. هم من و هم شوهرم هر دو شرکت کردیم. شما ایمیل بدبد تا من فایل مربوط به سوالات رشته مهندسی بهداشت حرفه ای را با منبع واستون بفرستم ضمیمه کنید. تو رو خدا هر کی می تونه منو راهنمایی کنه دیگه چطوری باید اعتراض کنم. باید دوباره حق اعتراض به ما بدهند.
من انقدر ناراحتم اصلا گیج شدم. نه تنها سوالات اشتباه رو درست نکردند بلکه یک سوال درست رو هم حذف کردند. من از دیروز دارم به واحد آموزش سنجش پزشکی زنگ می زنم. هیچ کس گوشی رو جواب نمیده؟؟؟!!!!!! خدا کمکمون کنه

سوال 4 اشتباه حذف گردید. گرینه 4 درست است.منبع: کلیات بهداشت حرفه ای – دکتر علیرضا چوبینه و همکاران – سال انتشار 1383- صفحه 291
این سوال حذف گردیده در صورتی که بصورت زیر حل می شود و جواب دقیقاً گزینه چهار (45.8) بدست می آید
TWA=(C_1 T_1+C_2 T_2+ ………..+C_n T_n)/8 ( هفت ساعت و بیست دقیقه = 440 دقیقه و هشت ساعت(TWA) = 480)
TWA=(440×50)/480=45.83
:sadsmiley:

سوال 40 سه گزینه درست دارد و باید حذف شود
نظر دکتر منظم که در مورد سوال و خواسته ما که ایمیل نموده اند:
سوال کلا غلط است چون هرکدام در یک راکتور استفاده میشوند مثلا آب معمولی در راکتور تحقیقاتی و آب سنگین و گرافیت در راکتور نیروگاهی استفاده می شود. ولی خوب در بین اینها آب معمولی بهترین کند کننده است.
منبع: سایت دانشنامه ویکیپدیا – Wikipedia
مواد کند کننده نوترون در رآکتور هسته ای
یک کند کننده ماده*ای است که برای کند یا حرارتی کردن نوترونهای سریع بکار می*رود. هسته*هایی که دارای جرمی نزدیک به جرم نوترون هستند بهترین کند کننده می*باشند. کند کننده برای آنکه بتواند در راکتور مورد استفاده قرار گیرد بایستی سطح مقطع جذبی پایینی نسبت به نوترون باشد. با توجه به خواص اشاره شده برای کند کننده، چند ماده هستند که می*توان از آنها استفاده کرد. هیدروژن، دوتریم، بریلیوم و کربن چند نمونه از کند کننده*ها می*باشند. از آنجا که بریلیوم سمی است، این ماده خیلی کم به عنوان کند کننده در راکتور مورد استفاده قرار می*گیرد. همچنین ایزوتوپهای هیدروژن، به شکل آب و آب سنگین و کربن، به شکل گرافیت به عنوان مواد کند کننده استفاده می*شوند.آب سنگین در بعضی از انواع رآکتورهای هسته*ای نیز به عنوان کند کننده نوترون به کار می*رود. نوترون*های کند می*توانند با اورانیوم واکنش بدهند.از آب سبک یا آب معمولی هم می*توان به عنوان کند کننده استفاده کرد، اما از آنجایی که آب سبک نوترون*های حرارتی را هم جذب می*کنند، رآکتورهای آب سبک باید اورانیوم غنی شده اورانیوم با خلوص زیاد استفاده کنند، اما رآکتور آب سنگین می*تواند از اورانیوم معمولی یا غنی نشده هم استفاده کند، به همین دلیل تولید آب سنگین به بحث*های مربوط به جلوگیری از توسعه سلاح*های هسته*ای مربوط است. رآکتورهای تولید آب سنگین را می*توان به گونه*ای ساخت که بدون نیاز به تجهیزات غنی سازی، اورانیوم را به پلوتونیوم قابل استفاده در بمب اتمی تبدیل کند.

سوال 35 گرینه درست در گزینه ها دیده نمیشه. گزینه درست 101dB است. منبع: مهندسی صدا و ارتعاش – دکتر رستم گل محمدی. صفحه:58 - 57. سال انتشار:1382
نظر دکتر رستم گلمحمدی در مورد سوال:
اگر آن یک ساعت با تراز 110 دسی بل کار کند تراز معادل 8 ساعته 101 دسیبل می شود. سوال ناقص به نظر می سد.
نظر دکتر محمدرضا منظم در مورد سوال:
هیچکدام دقیقا درست نیستند ولی جواب به گزینه الف (99.2) نزدیک تر است

سوال 44 دو گزینه سوم و چهارم درست هستند.
1- منبع: مکانیک بدن و اصول طراحی ایستگاه کار (ارگونومی) - محمد عبدلی ارمکیسال انتشار:1378 صفحه:293-294
توضیحات: مطابق با سؤال 2 در انتهای صفحه 293 و ابتدای صفحه 294 کتاب: در حل مسأله عنوان نموده اند که ارتفاع میزدر کار ایستاده سبک 25 سانتی متر بالاتر از ارتفاع آرنج باید باشد. گزینه چهارم (حداقل 20 سانتی متر) صحیح است.
2- منبع: مهندسی عوامل انسانی در صنعت و تولید – دکتر علیرضا چوبینه (مارتین هلاندر) سال انتشار:1386 صفحه:68
توضیحات: نیز در کتاب مهندسی عوامل انسانی در صنعت و تولید در انتهای صفحه 67 و ابتدای صفحه 68 عوان شده که ارتفاع دست در کار ایستاده سبک میبایست 5 سانتی متر بالاتر از ارتفاع آرنج باشد. گزینه سوم (10 سانتی متر) هم میتواند درست باشد

سوال 47 اصلاً گزینه درست در گزینه ها نیست: منبع: مهندسی عوامل انسانی در صنعت و تولید – دکتر علیرضا چوبینه (مارتین هلاندر) سال انتشار:1386 صفحه:65 - 64
منبع: مکانیک بدن و اصول طراحی ایستگاه کار (ارگونومی) - محمد عبدلی ارمکی سال انتشار:1378 صفحه:297-298
توضیحات: مطابق شکل صفحه 64 و جدول 65 کتاب: شماره 14 ارتفاع نشسته و شماره 13 ارتفاع چشم در حالت نشسته است. جواب در هیچ یک از گزینه ها نیست. گزینه یک هم که بعنوان جواب صحیح اعلام شده (12-13) به ترتیب اشاره به ارتفاع آرنج در حالت نشسته و ارتفاع چشم در حالت نشسته دارد. در صورتی که در سوال ارتفاع نشسته را خواسته نه ارتفاع آرنج در حالت نشسته!!!!؟؟؟

دوستان رشته ی بهداشت حرفه ای که اعتراض دارند لطفا همراهی کنند. به خدا این بی عدالتی است

sayeomidvar

New member
دوستان بهداشت حرفه ای کمک کنید

با سلام

سوال 4 اشتباه حذف گردید. گرینه 4 درست است.منبع: کلیات بهداشت حرفه ای – دکتر علیرضا چوبینه و همکاران – سال انتشار 1383- صفحه 291
این سوال حذف گردیده در صورتی که بصورت زیر حل می شود و جواب دقیقاً گزینه چهار (45.8) بدست می آید
TWA=(C_1 T_1+C_2 T_2+ ………..+C_n T_n)/8 ( هفت ساعت و بیست دقیقه = 440 دقیقه و هشت ساعت(TWA) = 480)
TWA=(440×50)/480=45.83

سوال کلا غلط است چون هرکدام در یک راکتور استفاده میشوند مثلا آب معمولی در راکتور تحقیقاتی و آب سنگین و گرافیت در راکتور نیروگاهی استفاده می شود. ولی خوب در بین اینها آب معمولی بهترین کند کننده است.
یک کند کننده ماده*ای است که برای کند یا حرارتی کردن نوترونهای سریع بکار می*رود. هسته*هایی که دارای جرمی نزدیک به جرم نوترون هستند بهترین کند کننده می*باشند. کند کننده برای آنکه بتواند در راکتور مورد استفاده قرار گیرد بایستی سطح مقطع جذبی پایینی نسبت به نوترون باشد. با توجه به خواص اشاره شده برای کند کننده، چند ماده هستند که می*توان از آنها استفاده کرد. هیدروژن، دوتریم، بریلیوم و کربن چند نمونه از کند کننده*ها می*باشند. از آنجا که بریلیوم سمی است، این ماده خیلی کم به عنوان کند کننده در راکتور مورد استفاده قرار می*گیرد. همچنین ایزوتوپهای هیدروژن، به شکل آب و آب سنگین و کربن، به شکل گرافیت به عنوان مواد کند کننده استفاده می*شوند.آب سنگین در بعضی از انواع رآکتورهای هسته*ای نیز به عنوان کند کننده نوترون به کار می*رود. نوترون*های کند می*توانند با اورانیوم واکنش بدهند.از آب سبک یا آب معمولی هم می*توان به عنوان کند کننده استفاده کرد، اما از آنجایی که آب سبک نوترون*های حرارتی را هم جذب می*کنند، رآکتورهای آب سبک باید اورانیوم غنی شده اورانیوم با خلوص زیاد استفاده کنند، اما رآکتور آب سنگین می*تواند از اورانیوم معمولی یا غنی نشده هم استفاده کند، به همین دلیل تولید آب سنگین به بحث*های مربوط به جلوگیری از توسعه سلاح*های هسته*ای مربوط است. رآکتورهای تولید آب سنگین را می*توان به گونه*ای ساخت که بدون نیاز به تجهیزات غنی سازی، اورانیوم را به پلوتونیوم قابل استفاده در بمب اتمی تبدیل کند.

سوال 35 گرینه درست در گزینه ها دیده نمیشه. گزینه درست 101dB است. منبع: مهندسی صدا و ارتعاش – دکتر رستم گل محمدی. صفحه:58 - 57. سال انتشار:1382
اگر آن یک ساعت با تراز 110 دسی بل کار کند تراز معادل 8 ساعته 101 دسیبل می شود. سوال ناقص به نظر می سد.

1- منبع: مکانیک بدن و اصول طراحی ایستگاه کار (ارگونومی) - محمد عبدلی ارمکیسال انتشار:1378 صفحه:293-294
توضیحات: مطابق با سؤال 2 در انتهای صفحه 293 و ابتدای صفحه 294 کتاب: در حل مسأله عنوان نموده اند که ارتفاع میزدر کار ایستاده سبک 25 سانتی متر بالاتر از ارتفاع آرنج باید باشد. گزینه چهارم (حداقل 20 سانتی متر) صحیح است.
2- منبع: مهندسی عوامل انسانی در صنعت و تولید – دکتر علیرضا چوبینه (مارتین هلاندر) سال انتشار:1386 صفحه:68
توضیحات: نیز در کتاب مهندسی عوامل انسانی در صنعت و تولید در انتهای صفحه 67 و ابتدای صفحه 68 عوان شده که ارتفاع دست در کار ایستاده سبک میبایست 5 سانتی متر بالاتر از ارتفاع آرنج باشد. گزینه سوم (10 سانتی متر) هم میتواند درست باشد

سوال 47 اصلاً گزینه درست در گزینه ها نیست: منبع: مهندسی عوامل انسانی در صنعت و تولید – دکتر علیرضا چوبینه (مارتین هلاندر) سال انتشار:1386 صفحه:65 - 64
منبع: مکانیک بدن و اصول طراحی ایستگاه کار (ارگونومی) - محمد عبدلی ارمکی سال انتشار:1378 صفحه:297-298
توضیحات: مطابق شکل صفحه 64 و جدول 65 کتاب: شماره 14 ارتفاع نشسته و شماره 13 ارتفاع چشم در حالت نشسته است. جواب در هیچ یک از گزینه ها نیست. گزینه یک هم که بعنوان جواب صحیح اعلام شده (12-13) به ترتیب اشاره به ارتفاع آرنج در حالت نشسته و ارتفاع چشم در حالت نشسته دارد. در صورتی که در سوال ارتفاع نشسته را خواسته نه ارتفاع آرنج در حالت نشسته!!!!؟؟؟

دوستان رشته ی بهداشت حرفه ای که اعتراض دارند لطفا همراهی کنند. به خدا این بی عدالتی است

sayeomidvar

New member
کلید نهایی ارشد باید تصحیح شود

با سلام

TWA=(440×50)/480=45.83

delshekaste

New member
سلام دوستان منم پرستاری مراقبت ویزه شرکت کردم هنوز ار شوک کلید اول در نیومدم که کلید نهایی حالم گرفت من خیلی خوندم ولی با این وضع شک دارم قبول شم در مورد اعتراض رو من هم حساب کنید

kevin1982

New member
من به سهم خودم کلا قاطی کردمو منگ شدم....اخه به این میگن کلید؟ اگه این ها کلید میدن بیرون بچه های کنکوری خودشون شاه کلیدن.....با ذکر منبع اشکالات رو واسشون فرستادیم انگار نه انگار...دریغ از یک توجه خشک و خالی....عزیز من کنکور چرا میذارین خب...مسابقه کشتی بذارین بر اساس گردن کلفتی بریم تو.والا این همه حرص رو اگه واسه پول دراوردن و کلاهبرداری میخوردیم الان میلیاردر بودیم .گناه کردیم عاشق رشتمون هستیم؟

آخرین ویرایش:

kevin1982

New member
من خودم فی النفسهههههه واسه کنکور سال اینده میخوام از روش سنتی10و20و30و40 و البته کبری خانوم واسه جواب به سوالات استفاده کنم.....احتمال زیاد جواب میده.بهتر از علاف شدن و 20 جلد کتاب خوندنه.امسال که این همه خودمون رو عذاب دادیم در تاریخ کنکور سونامی اتفاق افتادهمه چیز برعکس شد.

آخرین ویرایش:

najma

New member
با سلام

دقیقا منم زنگ زدم و کسی جواب نداد . میگم اگه جمع شیم حضوری بریم بهتر نیست سایه جان ؟؟؟ من حالم بد بیییید !

mohsen_rok

New member
آخه بچه پزشکی به علوم پایه اعتراض کردن چی شد هیچی
تازه اونا پزشک اند بودند ما که علوم پایه ایم اصلا واسه شون مهم نیستیم
هر چند مطمئن که به جایی نمیرسه ولی من هستم:sadsmiley:

jo-boy

New member
آخه بچه پزشکی به علوم پایه اعتراض کردن چی شد هیچی
تازه اونا پزشک اند بودند ما که علوم پایه ایم اصلا واسه شون مهم نیستیم
هر چند مطمئن که به جایی نمیرسه ولی من هستم:sadsmiley:

محسن جان اونا هم همینو میخوان ! که پزشکا برن بالا و مارو هیچ حساب نکنن اما این ماییم که باید خودی نشون بدیم

epi_info

New member
دوستان عزیز
این مشکلات در مقاطع ارشد و کنکور کارشناسی ارشد بسیار پیش پا افتاده و کوچیکه. انشالا همه اتون قبول بشید برید ارشد، می بینید وقتی می خایید یه طرح تحقیقاتی انجام بدید استادا چجوری پولشو هاپولی می کنن، می بینید چجوری افراد با پارتی بازی از مصاحبه دکترا قبول میشن، چجوری اساتیدی که مالیخولیای روانی دارن اذیتتون می کنن، می بینید چه حق و ناحقی ها و دانشجو کشی های تو مملکت ما رخ میده، می بینید چجوری دانشجوهایی که هیچی بارشون نیست یه شبه چه پیشرفتی می کنن، می بینید شایسته سالاری ای در کار نیست بلکه همش دستمال سالاریه و ... . دوستان عزیز مشکل مزمن تر از این حرفاست. الکی خودتونو اذیت نکنین. من از اینکارا زیاد کردم چوبش رو هم خوردم. فعلا وضعیت ما مثل اون موش که تو قفس بهش شوک الکتریکی می زدن و براش شرطی شده بود و هیچ تکونی نمی خورد شده.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا