اتاق مشاوره هماتولوژی

jo-boy

New member
سلام دوست عزیز
من هیچ کلاسی نرفتم و سال اولی هم بود که شرکت میکردم.

mohana

Well-known member
سلام

من واقعا سردرگمم........
به هيچ درسي مطلق علاقه ندارم
باز از نظرم هماتو بهتر از بقيه س
بهش بيشتر از بقيه علاقه دارم
اما اون هم نه همه مطالبشو...مثلا به يكي دو فصل هنري اصلا علاقه ندارم( تا اينجايي كه خونديم البته)
ميخوام ببينم شمايي كه اومدين تو اين رشته وضعيت منو داشتين يانه؟
من چيكار كنم الان؟

jo-boy

New member
سلام ممنون جوبوی از تاپیک خوبت...واقعا بهش احتیاج داشتیم.بچه ها یه سوال!من ایمنی 4استاد رو دارم ولی انگار خیلی کامل نیس بنظرتون چیکارکنم؟ابوالعباس رو بخرم یا با نکات تستی که درمیارم کاملترش کنم؟
به نظر من عباس واجب هست که برای کنکور خونده بشه!(هر چند شنیدم 4 استاد خوبه اما مطمینن به عباس نمیزسه)

jo-boy

New member
سلام

من واقعا سردرگمم........
به هيچ درسي مطلق علاقه ندارم
باز از نظرم هماتو بهتر از بقيه س
بهش بيشتر از بقيه علاقه دارم
اما اون هم نه همه مطالبشو...مثلا به يكي دو فصل هنري اصلا علاقه ندارم( تا اينجايي كه خونديم البته)
ميخوام ببينم شمايي كه اومدين تو اين رشته وضعيت منو داشتين يانه؟
من چيكار كنم الان؟
ممکنه بعضی وقتا علت عدم علاقه سخت بودن موضوع باشه . همین که به عنوان یک کلیت به هماتو علاقه دارید مهمه.هر چند باید علت عدم علاقتونو هم مشخص و رفع کنید

miladp1372

New member
بچه ها من که هماتو می خوام و تو چارت درسیم اصلا هماتو نیست باید چی کار کنم چقدر جالب رشته ای رو که برای ارشد هست و می تونی شرکت کنی درسش تو چارت دروس نیست بعد برای ما مشکلی پیش نمیاد؟؟

jo-boy

New member
بچه ها من که هماتو می خوام و تو چارت درسیم اصلا هماتو نیست باید چی کار کنم چقدر جالب رشته ای رو که برای ارشد هست و می تونی شرکت کنی درسش تو چارت دروس نیست بعد برای ما مشکلی پیش نمیاد؟؟

باید چند برابر بچه هایی که پایشون علوم آز بوده وقت و زمان بزاری.

mohana

Well-known member
دوست عزیزم یه جوری میگی که رسما آدم دیگه باید نا امید باشه :j58r36j3gcr4suxymup من رفتم سراغ اعتیاد:motat:

هدفتون ك مشخص باشه
راه رو ك انتخاب كنين
ديگه ميتونين سختي ها رو تحمل كنين.........
تلاش كنين ان شاالله قبولين ديگه

miladp1372

New member
هدفتون ك مشخص باشه
راه رو ك انتخاب كنين
ديگه ميتونين سختي ها رو تحمل كنين.........
تلاش كنين ان شاالله قبولين ديگه
دیگه ما زیستی ها بخوایم ایمنی یا هماتو بخونیم سخته دیگه زحمتش زیاده درصد قبولیش هم برای ما زیستی ها خیلی بالا نیست :(50):

بالا