آمادگی برای ارشدآموزش بهداشت 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mina_shbn

New member
مامان علي كوچولو، بيشتر مباحث بين درسا مشتركه،اول بهداشت جي پارك رو بخون،يا تكنولوژي آموزشي،بعد حاتمي رو بخون، حاتمي كه تو كتابش كتاب تكنولوژي آموزشي رو كپي پيست كرده،از حجم مطالب نترس،خيلي چرته،فقط بايد موقع خوند تمركز كني عزيزم

mina_shbn

New member
پرنيا جون،يعني واقعا ميخواي 4 فصل جي پارك رو بخوني؟چرا كتاب خلاصه شو نميخوني كه مه مطالب مهمش توش هست،هروقت وقت زياد آوردي برو 4تا كتاب رو بخون،لااقل از اين مطمئني يه چيز كلي از مطالبش ميدوني و اينطوري خوندن كتاب واست آسون ميشه

تیام93

New member
سلام.مینا خانم میشه بگید کی شروع به خوندن کردین؟ براساس چه تجربه ای میگین جی پارک نخونیم؟

mina_shbn

New member
سلام تيام جان،من پارسال شروع كردم به خوندن،خيلي هم خوب خونده بودم تا عيد كه يهويي يه مهمون كوچولو واسمون اومد و نشد ادامه بدم و حتي كنكور بدم،تا اينكه امسال تصميم جدي گرفتم كه حتما قبول شم
من با چند تا از قبولي هاي آموزش بهداشت صحبت كردم،اونا گفتن،منم رفتم دنبال كتاب خلاصه جي پارك،توي كتابخونه دانشگاه پيدا كردم و فوتو زدمش،كتاب خوبيه به نظرم وكامل

تیام93

New member
سلام تيام جان،من پارسال شروع كردم به خوندن،خيلي هم خوب خونده بودم تا عيد كه يهويي يه مهمون كوچولو واسمون اومد و نشد ادامه بدم و حتي كنكور بدم،تا اينكه امسال تصميم جدي گرفتم كه حتما قبول شم
من با چند تا از قبولي هاي آموزش بهداشت صحبت كردم،اونا گفتن،منم رفتم دنبال كتاب خلاصه جي پارك،توي كتابخونه دانشگاه پيدا كردم و فوتو زدمش،كتاب خوبيه به نظرم وكامل
مرسی گلم. اما امثال منکه دسترسی به خلاصه ندارم مجبورم بخونم و اینکه خیلی وقته
جلداول تموم كردم حالاحذف شده!راستی الان روزی چقدر میخونید؟

mina_shbn

New member
من بستگي داره،اگه دخترم حالش خوب باشه،روزي 6 تا 7 ساعت و بعضي روزها هم بيشتر،ميانگين 5 ساعت

parnia

New member
پرنيا جون،يعني واقعا ميخواي 4 فصل جي پارك رو بخوني؟چرا كتاب خلاصه شو نميخوني كه مه مطالب مهمش توش هست،هروقت وقت زياد آوردي برو 4تا كتاب رو بخون،لااقل از اين مطمئني يه چيز كلي از مطالبش ميدوني و اينطوري خوندن كتاب واست آسون ميشه

سلام عزیزم..ممنون از راهنماییت...میشه اسم دقیق کتاب خلاصه رو بگی...مرسی:sarma:

تیام93

New member
سلام ..پرنیا خانوم..برا بهداشت جلد 2و3 رو از همه مهمتر میدونن معممولا....
آدرسی که برا کتاب حسین حاتمی گذاشتین نمی بینم !!!!!!!
من کتابام قدیمیه میشه لطف کنید بگید درسته عنوان فصولم ؟ ممنون میشم
جلد2 :فصل 8: 3تا 13 میشه : نظام گزارش دهی و مراقبت * مراقبت بیماریها * سطوح پیشگیری * طراحی مالعه مشاهده ای * مطالعات مقطی و مورد -شاهدی و طراحی یک تجربه * بررسی و کنترل همه گیری ها

یا کلا فصل 9 منظورش هست که گفتاراش : گفتار 3: اپیدمیولوژی سل * هپاتیت * هاری * فلج * جذام *تب مالت * مالاریا * ایدز * اسهال *دستگاه تنفس * سفر و گفتار 16و 19:برنامه کشوری مبارزه با بیماریها و سوانح (برا کتاب من فصلی که 19تا گفتار داره فصل 9 هست نه هشت ..میخواستم الان شروع کنم افتادم تو شک )
جلد 3: فصل 11 گفتار 15-18-19-21 :تغذیه باشیرمادر * رشد ونمو کودک * مدارس *سالمندان
فصل 14 گفتار 12؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطف میکنید اگه جوابم بدین

mina_shbn

New member
سلام عزیزم..ممنون از راهنماییت...میشه اسم دقیق کتاب خلاصه رو بگی...مرسی:sarma:

درسنامه جامع بهداشت (پارك و پارك) از سري كتابهاي essentials and examinations به همراه سوالات طبقه بندي شده علوم پايه گرد آوري و ترجمه منوچهر كرمي،حسين انصاري و صدرايي (كتاب مير 1384)

مامان علي كوچولو، بيشتر مباحث بين درسا مشتركه،اول بهداشت جي پارك رو بخون،يا تكنولوژي آموزشي،بعد حاتمي رو بخون، حاتمي كه تو كتابش كتاب تكنولوژي آموزشي رو كپي پيست كرده،از حجم مطالب نترس،خيلي چرته،فقط بايد موقع خوند تمركز كني عزيزم

سلام مینا جون ممنونم از راهنماییت.

جلد2 :فصل 8: 3تا 13 میشه : نظام گزارش دهی و مراقبت * مراقبت بیماریها * سطوح پیشگیری * طراحی مالعه مشاهده ای * مطالعات مقطی و مورد -شاهدی و طراحی یک تجربه * بررسی و کنترل همه گیری ها

یا کلا فصل 9 منظورش هست که گفتاراش : گفتار 3: اپیدمیولوژی سل * هپاتیت * هاری * فلج * جذام *تب مالت * مالاریا * ایدز * اسهال *دستگاه تنفس * سفر و گفتار 16و 19:برنامه کشوری مبارزه با بیماریها و سوانح (برا کتاب من فصلی که 19تا گفتار داره فصل 9 هست نه هشت ..میخواستم الان شروع کنم افتادم تو شک )
جلد 3: فصل 11 گفتار 15-18-19-21 :تغذیه باشیرمادر * رشد ونمو کودک * مدارس *سالمندان
سلام تیام جون فصولت درستن. فقط اینا جامونده بود.جلد یک فصل 3 گفتارهای 1تا3 : آموزش بهداشت و ارتقائ سلامت-ارتباط بهداشتی-مشاوره سلامت
فصل 10 گفتار 1: ایمنسازی

بچه ها منم میخوام بهداشتو شروع کنم....از جلد 3....همه ی این فصلا مهمه؟؟؟ هیچکدوم حذفی نیست احیانا؟ هر کی اطلاع داره لطف کنه بهم بگه....:dadad4:

اگلو جون از مامان عزیزت تشکر کن....:heart:

مامان علی جون دست شما هم درد نکنه که چراغ تاپیکو روشن نگه میداری...مهسا که گذاشتمون رفت...:sad:

ممنونم پرنیا جون. احتمالا" مهسا درگیر کارای پایان نامه است که نمیتونه بیاد اینجا.مهم اینه خودمون هوای همدیگه رو داشته باشیم. نه هیچکدوم حذفی نیست .به نظر من بهداشت رو از مباحثی شروع کن که برات آشناتر باشند اینطوری از استرس حجم زیاد مطالب کم میشه. به اندازه جامعه اذیتت نمیکنه. راحت تره.

parnia

New member

سلام عزیزم....ادرس سایت اینه...ی بار گذاشتم ولی چون فکر کردم منظورتون ادرس سایت نبوده پاکش کردم...

بفرما عزیزم...PERSIAN TEXTBOOK OF PUBLIC HEALTH, 3rd ed. / UNDERSECRETARY FOR RESEARCH AFFAIRS / MINISTRY OF HEALTH AND MEDICAL EDUCATION / ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN

من فقط دانلودش کردم خیلی یادم نیست سرفصلا کدومه.بعد عید شروع میکنم...:painting:

تیام93

New member
سلام دوستان.. دست گلتون درد نکنه .. مرسی جوابم دادین

پرنیا جون آدرس لازم داشتم یادم رفت بگم باشه.. حالا دیدم کتابام شبیه هست فقط فصول آخر نداشت ...مرسی

آخرین ویرایش:

mina_shbn

New member
بچه ها واسه تكنولوژي آموزش بهداشت هيچ تستي نميشه زد؟يعني فقط بخونيم؟

woofer13

New member
با سلام به همه دوستان من تازه اومدم اینجا ی سوال داشتم من از کتاب خالد رحمانی بهداشت رو میخونم بنظرتون چطوره ؟ اگه میشه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم؟؟؟؟؟؟؟؟:rose:

mahsa.

New member
با سلام به همه دوستان من تازه اومدم اینجا ی سوال داشتم من از کتاب خالد رحمانی بهداشت رو میخونم بنظرتون چطوره ؟ اگه میشه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم؟؟؟؟؟؟؟؟:rose:

نه این کتاب جواب نمیده در حد کارشناسی هستش یعنی برای ازمون کاردانی به کارشناسی خوبه فقط.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا