آمادگی برای ارشدآموزش بهداشت 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

تیام93

New member
سلام مامان علی گلم
فکر کنم کتاب شما اآبی رنگه... سرچ کردم .. دقیق نمیدونم ولی برا ما این تدریس میکردن.. واز طرفی صفحه اول کتاب نوشته انتشارات بشری(مرکز نشر علوم پزشکی) برا من چاپ38 و سال 90 هست همونطور گفتم ضمیمه هم داره که تو منابع سایت ذکر شده
سر فصل هاشم :
[فصل اول[/color]طراحی منظم آموزشی
فصل دوم : ارتباط در آموزش
فصل سوم: مواد و وسایل آموزشی
فصل چهارم: رسانه های آموزشی غیر نور تاب
فصل پنجم: رسانه های آموزشی نور تاب ساکن
فصل ششم : رسانه های آموزشی نور متحرک
فصل هفتم: عکاسی
فصل هشتم: تجهیزات شنیداری
فصل نهم :جامعه به عنوان یک مرکز پادگیری
و در نهایت ضمیمه ناشرخودش که برا خودش یک کتابیه !!!!!!!!!!!!! شامل4 فصل : رسانه های آموزشی و تکنو نوین .و رویکردی برروشهای نوین تدریس و فصل 4 اینترنت و آموزش

سلام تیام جون. ممنونم واقعا" لطف کردی که سرفصلا رو گذاشتی. آره کتابم آبی رنگه.
همه ی اینا رو داره فقط ارتباط در آموزش رو نداره. چهارپنج فصل اضافه داره که فکر کنم این ضمیمه رو هم تو یه سری اش باشه.

سلام عزیز دل من کارشناس بهداشت حرفه ای هستم میخام ارشد آموزش بهداشت شرکت کنم خیلی سردرگمم نمیدونم چی بخونم آخه امسال زیست رو حذف کردن وآموزش بهداشت وتکنولوژی آموزشی رو اضافه کردند در ضمن منابع خیلی زیاده حتما باید تمام کتابهای معرفی شده رو بخونم در حال حاضر بنده سه تا کتابهای جامعه شناسی رو دارم میخونم ولی چون شاغلم وخونه دار وقتم خیلی کمه چکار کنم که با این فرصت کم بتونم مفید درس بخونم واماده امتحان بشم تا بتونم موفق بشم در ضمن یه درس نامه جامع دیدم از نشر جامعه نگر از آزاد بخت و....آیا خوندن آنه کفایت میکنه؟لطف من رو راهنمایی کنید مرررررررررررررررررررررسسسسسسسسسسسسسسسسسسییییییییییییی

سلام عزیز دل من کارشناس بهداشت حرفه ای هستم میخام ارشد آموزش بهداشت شرکت کنم خیلی سردرگمم نمیدونم چی بخونم آخه امسال زیست رو حذف کردن وآموزش بهداشت وتکنولوژی آموزشی رو اضافه کردند در ضمن منابع خیلی زیاده حتما باید تمام کتابهای معرفی شده رو بخونم در حال حاضر بنده سه تا کتابهای جامعه شناسی رو دارم میخونم ولی چون شاغلم وخونه دار وقتم خیلی کمه چکار کنم که با این فرصت کم بتونم مفید درس بخونم واماده امتحان بشم تا بتونم موفق بشم در ضمن یه درس نامه جامع دیدم از نشر جامعه نگر از آزاد بخت و....آیا خوندن آنه کفایت میکنه؟لطف من رو راهنمایی کنید مرررررررررررررررررررررسسسسسسسسسسسسسسسسسسییییییییییییی
سلام خوش اومدی.
جامعه شناسی نظریه های توسلی مهمتره و همه اونو میخونن. پس بیشتر نظریه بخون به همراه تست. درسنامه خیلی خلاصه است منم دارمش ولی بهتره منابع اصلی رو بخونی . روانشناسی فقط هیلگارد.
اگه تو پستای قبلی نگاه کنی میبینی چه کتابایی مهمترن.

amir-006

New member
سلام منم امسال می خوام آموزش بهداشت امتحان بدم. سرفصلهای تکنولوژی را دیدم اما آموزش بهداشت 4 تا کتاب معرفی کردند با بقیه کتابها جه میکنید ؟ جامعه شناسی پزشکی را چه می کنید

سلام منم امسال می خوام آموزش بهداشت امتحان بدم. سرفصلهای تکنولوژی را دیدم اما آموزش بهداشت 4 تا کتاب معرفی کردند با بقیه کتابها جه میکنید ؟ جامعه شناسی پزشکی را چه می کنید

سلام
آره 4 تاست من کتاب آموزش بهداشت و ارتقا سلامت و پیدا نکردم . فقط تکنولوژی و روش ها و فنون تدریس شعبانی رو دارم . فعلا" همینا رو میخونم. اگه وقت شد و بقیه منابع پیدا شد میخونمشون وگرنه فکر کنم مباحثش تکراری راماچاندران باشه و یه سری آموزش بهداشت تو جی پارک هست ، همینطور تو کتاب جامع دکتر حاتمی.
جامعه پزشکی هم فعلا" تو کتاب فروشی های شهرمون موجودنیست. حالا من تو نظریه هاش موندم:ph34r-smiley:

سلام بچه ها جون من ايميلو برااتون خصوصي ميفرسم ك اگه تست داشتيد يا مطالبي ك دانلود كرديد برا منم بفرسيد منتظرماااااااااااااااااااااا...........مرررررررسي

مامان علي و تيام مصوصاااااااااااا

تیام93

New member
سلام.. خواهش میکنم مامان علی آقا ... منکه خیلی خیلی کم میتونم بخونم ...بچه ها با همه تونم.. بخونید خوب بخونید چیزی نمونده ..از فرصتها استفاده کنید ..چنان دل گیرم ولی اراده م از دست نمیدم.....

تیام93

New member

سلام.. معمولا بین کتابای ذکر شده برخی کتابا مهمترند که با زدن تست متوجه میشیم مثلا جامعه تا الان همون توسلی خوبه...اما بر اساس تغییر عجیبی که در منابع رخ داد ترجیحا سکوت میکنم چه کتابی خوبه!!!!!!!!! چون خودم اکثرش در تکنو ندیدم و بعدش تازه کتاب ارتقا سلامت سفارش کردم برام پیدا کنن... و صد البته اگه وقت کنم که بخونم

تیام93

New member
راستی یک سوال: شماها درسهارو خصوصا بهداشت خلاصه نویسی دارین؟ یا فقط روخونی دارین؟ میخوام اگه وقت کنم برا خودم حین خوندن فلش کارت درست کنم ...قبلا این کارو کردم و جواب مثبت گرفتم ...

راستی یک سوال: شماها درسهارو خصوصا بهداشت خلاصه نویسی دارین؟ یا فقط روخونی دارین؟ میخوام اگه وقت کنم برا خودم حین خوندن فلش کارت درست کنم ...قبلا این کارو کردم و جواب مثبت گرفتم ...[/qu

من تازه میخوام بهداشت و شروع کنم همیشه خلاصه نویسی داشتم اما فکر میکنم با توجه به فرصت باقیمونده نتونم .

سلام بچه ها جون من ايميلو برااتون خصوصي ميفرسم ك اگه تست داشتيد يا مطالبي ك دانلود كرديد برا منم بفرسيد منتظرماااااااااااااااااااااا...........مرررررررسي

مامان علي و تيام مصوصاااااااااااا

سلام نیلوجون برات میل کردم.

eglo

New member
سلام بچه ها خوبین همگی....الان میگید اگلو داره خودشو میکشه با درس خوندن!!!! نه والا الان تقریبا 15روزه دست به کتابا نزدم...مامان اینا رفته بودن سفر حج عمره.....منم که فعال در امور پذیرایی و سوغات خریدن از ایران و کلی کارا که مشغولم کرده و از درس دورم کرده....به هر حال میخام بازم شروع دوباره کنم....
یه خواهش دارم....یکی بیاد دقیقا بگه واسه اموزش بهداشت کدومارو حتما بخونیم کدوما رو بذاریم کنار....دیگه این همه سوال و جوابا رو بذاریم کنار بشینیم بخونیم....
منم ایمیلمو میذارم...لطفا مامان علی کوچولو اون کتاب حاتمی بود چی بود واسه منم ایمیل کنه....یا اگه سایتی که قابل دانلود هست رو برام معرفی کنه...مرسی ازهمه....
گزارش خوندن هم یادتون نره....
فدای همگی....راستی مامانم واسه هممون دعا کرده....ایشالا به لطف خدا و همت خودمون حتما قبولیم....

sara_5459@yahoo.com

سلام بچه ها خوبین همگی....الان میگید اگلو داره خودشو میکشه با درس خوندن!!!! نه والا الان تقریبا 15روزه دست به کتابا نزدم...مامان اینا رفته بودن سفر حج عمره.....منم که فعال در امور پذیرایی و سوغات خریدن از ایران و کلی کارا که مشغولم کرده و از درس دورم کرده....به هر حال میخام بازم شروع دوباره کنم....
یه خواهش دارم....یکی بیاد دقیقا بگه واسه اموزش بهداشت کدومارو حتما بخونیم کدوما رو بذاریم کنار....دیگه این همه سوال و جوابا رو بذاریم کنار بشینیم بخونیم....
منم ایمیلمو میذارم...لطفا مامان علی کوچولو اون کتاب حاتمی بود چی بود واسه منم ایمیل کنه....یا اگه سایتی که قابل دانلود هست رو برام معرفی کنه...مرسی ازهمه....
گزارش خوندن هم یادتون نره....
فدای همگی....راستی مامانم واسه هممون دعا کرده....ایشالا به لطف خدا و همت خودمون حتما قبولیم....

sara_5459@yahoo.com

سلام. ارسال شد.

سلام دوستان.
من امروز گفتارهای کتاب جامع بهداشت عمومی رو پرینت گرفتم.
تقریبا" نصفش مربوط به اپیدمیولوژی میشه. از اصول گرفته تا بیماریها . من اگه می خواستم اینهمه اپید بخونم خوب اپیدمیولوژی شرکت میکردم. خیلی زیاده!!! به نظرتون چند تا سوال میخواد ازش بیاد؟ تازه بقیه مباحث بهداشتم زیاده.
میشه اصلا" اون قسمتاشو نخونم. دوستان هرکی اطلاع داه لطفا" راهنماییم کنه.

parnia

New member
بچه ها منم میخوام بهداشتو شروع کنم....از جلد 3....همه ی این فصلا مهمه؟؟؟ هیچکدوم حذفی نیست احیانا؟ هر کی اطلاع داره لطف کنه بهم بگه....:dadad4:

اگلو جون از مامان عزیزت تشکر کن....:heart:

مامان علی جون دست شما هم درد نکنه که چراغ تاپیکو روشن نگه میداری...مهسا که گذاشتمون رفت...:sad:

mina_shbn

New member
سلام،بچه ها بهداشت خيل آسونه به نظرم،ميشه با يه دور خوندن اونم بعد عيد حداقل 60 زد،الان بشينين روان و جامعه رو بخونين كه وقت گيره

mina_shbn

New member
من كه الان وقتمو گذاشتم سر آموزش بهداشت،البته اشتباه كردم،خيلي چرته،ديگه چون شروع كردم گفتم لااقل يه دور خونده باشم، و همچنين زبان ميخونم روزي 2 ساعت
يه روز در ميون روانشناسي هم ميخونم از هفته ديگه بحاي آموزش بهداشت ميخوام جامعه بخونم

mina_shbn

New member
بچه ها تجربه ي شخصي من ميگه وقتتونو واسه خلاصه نويسي نزارين،چون همونقدر كه خوندنش طول ميكشه خلاصه نويسي بيشتر وقت ميگيره،مخصوصا بعضي درسا همش نكته ست،آدم خسته ميشه از نوشتن،من كه روي نكات مهم هاي لايت مي كنم،هر روز كه مطلب جديدي ميخونم،مطالب هاي لايت شده ي روز قبل رو هم مرور ميكنم،اينجوري توي وقت صرفه جويي ميكنين

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا