آمادگی برای آزمون ارشد آموزش بهداشت92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

naseh

New member
هزار نکته در هزار تست بهداشت عمومی ازمون کارشناسی به کارشناسی ارشد
گرداورنده دکتر باقیان مقدم
انتشاراتشم براتون حتماوبعدا مینویسم با شرمندگی.
سپاس مهسا جون لطف کردی،اگه انتشاراتشم پیدا کردی بزار برام چون میخوام خرید پستی کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahsa.

New member
سپاس مهسا جون لطف کردی،اگه انتشاراتشم پیدا کردی بزار برام چون میخوام خرید پستی کنم

1000نکته در1000تست بهداشت عمومی
پدید اورندگان:دکتر محمد حسین باقیان مقدم
دکتر محمد حسن احرام پوش
مرکز پخش:موسسه سبحان

mahsa.

New member
مجموعه سوالهای کارشناسی علوم اجتماعی (جلد2)
تهیه کننده :محمود مشفق
نشر:پردازش
بچه هایی گه با جامعه شناسی مشکل دارند این کتاب وتهیه کنند و تستهای جامعه شناسیش و بخونن.

mahsa.

New member
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد آموزش بهداشت
انتشارات:کتابخانه فرهنگ

ali& mina

New member
سلام مهسا جان
عزیزم از خدمتتون چند تا سوال داشتم اگه جواب والارو برام ایمیل کنید minafarin@yahoo.com ممنونتون میشم.
کتاب تکنولوژی آموزشی با کتاب مقدمات تکنولوژی اموزشی از محمد احدیان یکیه؟میشه برا ارشد این کتابو خوند؟
درسنامه طب پیشگیری جلد2و3 ترجمه دکتر خسرو شیر پاک رو برا ارشد آموزش بهداشت بخونم کافیه؟
ممنونت از راهنمایییتون پیشاپیش

mahsa.

New member
سلام مهسا جان
عزیزم از خدمتتون چند تا سوال داشتم اگه جواب والارو برام ایمیل کنید minafarin@yahoo.com ممنونتون میشم.
کتاب تکنولوژی آموزشی با کتاب مقدمات تکنولوژی اموزشی از محمد احدیان یکیه؟میشه برا ارشد این کتابو خوند؟
درسنامه طب پیشگیری جلد2و3 ترجمه دکتر خسرو شیر پاک رو برا ارشد آموزش بهداشت بخونم کافیه؟
ممنونت از راهنمایییتون پیشاپیش

سلام بیشتر سوالات از جلد 3و3میاد ولی باید اطلاعاتت خوب باشه که بتونی 2جلد1و4ونخونی
من احدیانو نخوندم نهایت 1سوال از میاد.

fahime_mirzaei

New member
به نظر شما اگه دكترا داشته باشي اينده شغلي واسه اين رشته هست؟من عاشق درس خوندن دكترا گرفتنم.ولي استخدام هم برام مهمه.وقتي كاردان بودم اكثر دوستام با كارداني استخدام شدن.ولي من رفتم كارشناسي خوندم كه با كارشناسي استخدام بشم.ولي 4ساله استان ما فقط كاردان استخدامي كرفت.دريغ از يه نفر كارشناس.حالا كه دارم واسه ارشد ميخونم همش نگرانم كه اكه ارشد بگيرم از استخدام شدن دورتر ميشم.انگيزه اي واسه درس خوندن برام نمونده.شما استخدام شدن براتون مهم نيست؟

Persian-Masoud

New member
به نظر شما اگه دكترا داشته باشي اينده شغلي واسه اين رشته هست؟من عاشق درس خوندن دكترا گرفتنم.ولي استخدام هم برام مهمه.وقتي كاردان بودم اكثر دوستام با كارداني استخدام شدن.ولي من رفتم كارشناسي خوندم كه با كارشناسي استخدام بشم.ولي 4ساله استان ما فقط كاردان استخدامي كرفت.دريغ از يه نفر كارشناس.حالا كه دارم واسه ارشد ميخونم همش نگرانم كه اكه ارشد بگيرم از استخدام شدن دورتر ميشم.انگيزه اي واسه درس خوندن برام نمونده.شما استخدام شدن براتون مهم نيست؟

با اجازه مهسای عزیز.
استخدامی برای ارشد آموزش بهداشت با توجه به سیاست های وزارت بهداشت بسیار بسیار محدود هست! برای دکتر هم فقط باید به فکر هیئت علمی باشی که اونم روز به روز برای شما که احتمالا 6 یا 7 سال آینده دکتراتونو میگیرین کمرنگتر میشه.

mahsa.

New member

توکلت به خدا باشه اگه میخای بخونی بخون هیشکی از فردا خبر نداره

maryam1010

New member
کمک وراهنمایی میخوام

سلام دوستان دیگه ناراحتی برا قبول نشدن بسه برا سال92 یا علی بگید شروع کنید به خوندن
من از دانشگاه تهرانم دوست دارم اگه رفرنسی در صدی مشکلی و..... ما در خدمتیم
یا علی

سلام.میخوام آموزش بهداشت بخونم اما با تلاش زیاد ی که کردم هنوز نتونستم روانشناسی یادگیری رو گیربیارم میشه کمکم کنید؟در ضمن میخواستم نظرتونو بدونم:زیست وزبان و روان یادگیری مونده البته زیست رو تا قبل عید تموم میکنم ودرسای دیگه رو هم روخونی کردم.به نظر شما امیدی هست؟ممنون میشم راهنماییم کنید

farshad25

New member
سلام بچه ها من ازامروز تصمیم گرفتم ارشداموزش بهداشت بخونم یکم راهنماییم کنید.......راستی از مراجعی که وزارت بهداشت معرفی کرده بایدهمشو بخونم یا مثلا از 4 جلد طب پیشگیری یکیشو بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

maryam1010

New member
راهنمایی

[سلام مهسا جون.واسه زیست دارم زیست های دبیرستان رو میخونم کفایت میکنه؟وکتاب جی پارک ترجمه شجاعی رو خوندم خلاصه ای از 4 جلد کتاب ترجمه تهرانی هست نظرتون در مورد این کتاب چیه؟(آخه نتونستم این کتابارو گیر بیارم)اما میتونم تست ها رو تا حدودی خوب بزنم.ممنون

maryam1010

New member
زبان

سلام.اگه خواسته باشم از امروز زبان رو شروع کنم نظرتون چیه میشه حداقل 40درصد زد؟نظرتون در مورد کتاب راهنمای واژگان ضروری تافل و کتاب انگلیسی برای دانشجویان پزشکیesm چیه؟با این کتابا میشه زبان رو خوب زد؟خواهش میکنم به سوالات قبلیم هم پاسخ بدین وممنون میشم راهنماییم کنید.
:13:

mahsa.

New member
سلام.اگه خواسته باشم از امروز زبان رو شروع کنم نظرتون چیه میشه حداقل 40درصد زد؟نظرتون در مورد کتاب راهنمای واژگان ضروری تافل و کتاب انگلیسی برای دانشجویان پزشکیesm چیه؟با این کتابا میشه زبان رو خوب زد؟خواهش میکنم به سوالات قبلیم هم پاسخ بدین وممنون میشم راهنماییم کنید.
:13:
سلام
دوست عزیز امیدوارم موفق باشین
زبان بسته به دامنه لغاتت تا الان داره
من جای شما بودم تستاهی کنکورهای10سال اخیرو میخوندم لغتهاش درمورود مسایل علوم ژزشکی هستش وگاها تکراری
ولی لغتهای تافل یا504کاملا عمومین

mahsa.

New member
[سلام مهسا جون.واسه زیست دارم زیست های دبیرستان رو میخونم کفایت میکنه؟وکتاب جی پارک ترجمه شجاعی رو خوندم خلاصه ای از 4 جلد کتاب ترجمه تهرانی هست نظرتون در مورد این کتاب چیه؟(آخه نتونستم این کتابارو گیر بیارم)اما میتونم تست ها رو تا حدودی خوب بزنم.ممنون

سلام مریم جان
بله زیست کفایت میکنه
ولی این خلاصه رو اگه خوندی سعی کن رو بخشهای خدمات درمانی بیشتر تکیه کنی (همون جلد دوم وسوم)
چون پایت بهداشت عمومیه فکرمیکنم بتونی خوب تستاشو بزنی ولی از الان با تست کارکن.

mahsa.

New member
سلام بچه ها من ازامروز تصمیم گرفتم ارشداموزش بهداشت بخونم یکم راهنماییم کنید.......راستی از مراجعی که وزارت بهداشت معرفی کرده بایدهمشو بخونم یا مثلا از 4 جلد طب پیشگیری یکیشو بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
فرشاد عزیز میتونی موفق بشی به شرطی که از الان روزی 8ساعت با کیفیت یخونی
چون پایه شما پرستاریه وبا اپیدومیولوزی و بیماریهای شایع زیاد اشنا نیستی در صورت امکان بلخ هر4جلدو بخون
جلد2و3دقیق وجلد 1و4کلی
موفق باشی
برا زیستم زیست دبیرستان کافیه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا