آمادگی برای آزمون ارشد آموزش بهداشت92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

maryam1010

New member
سلام مهساجون.میخوام آموزش بهداشت بخونم اما با تلاش زیاد ی که کردم هنوز نتونستم روانشناسی یادگیری رو گیربیارم میشه کمکم کنید؟در ضمن میخواستم نظرتونو بدونم:زیست وزبان و روان یادگیری مونده البته زیست رو تا قبل عید تموم میکنم ودرسای دیگه رو هم روخونی کردم.به نظر شما امیدی هست؟ممنون میشم راهنماییم کنید

maryam1010

New member
[سلام مهسا جان
از راهنماییتون واقعا ممنونم.امیدوارم همیشه در تمام مراحل زندگی موفق باشید و برام دعا کنید که امسال قبول شم.ممنون:riz304:

mahsa.

New member
سلام مهساجون.میخوام آموزش بهداشت بخونم اما با تلاش زیاد ی که کردم هنوز نتونستم روانشناسی یادگیری رو گیربیارم میشه کمکم کنید؟در ضمن میخواستم نظرتونو بدونم:زیست وزبان و روان یادگیری مونده البته زیست رو تا قبل عید تموم میکنم ودرسای دیگه رو هم روخونی کردم.به نظر شما امیدی هست؟ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام دوست عزیز
اولا ناامید شیطان
بله میشه قبول شد...................روانشناسی هیلگاردو بخونی کافیه................البته هیلگارد خلاصه شدشم هست ولی کتابشو با تستها تطبیق بدی بخونی مفید
دختر خوب انقدر استرس نداشته باش 2ماه مونده میتونی مفید بخونی خانمی
الان همه چیو با تست بخون

maryam1010

New member
سلام مهسا جون.
میخواستم بپرسم واسه زبان چه کتابی بخونم که برام مفید باشه شما فکر کن زبانم اصلا خوب نیست از کجا شروع کنم؟الان دیر نیست؟:33:واگه از زبان بگذرم و بیشتر روی درسای دیگه تمرکز کنم امیدی واسه قبولی هست؟بیشتر درسای دیگه رو روخونی کردم وبعد از عید تست میزنم

mahsa.

New member
سلام مهسا جون.
میخواستم بپرسم واسه زبان چه کتابی بخونم که برام مفید باشه شما فکر کن زبانم اصلا خوب نیست از کجا شروع کنم؟الان دیر نیست؟:33:واگه از زبان بگذرم و بیشتر روی درسای دیگه تمرکز کنم امیدی واسه قبولی هست؟بیشتر درسای دیگه رو روخونی کردم وبعد از عید تست میزنم

نه دیز نیست تستهای سال قبلو بخون
هرچند من خودم زبان زیاد نزدم
ولی نذارش کنار

maryam1010

New member
سلام مهسا جان
میخواستم یه کتابی رو برام معرفی کنید که تست های زبان چند سال گذشته رشته آموزش بهداشت رو با پاسخ تشریحی داشته باشه البته اگه چنین کتابی هست.
راستی اگه مشکلی یاسوالی :33: در دروس داشته باشم میشه کمکم کنید.ممنون

mahsa.

New member
سلام مهسا جان
میخواستم یه کتابی رو برام معرفی کنید که تست های زبان چند سال گذشته رشته آموزش بهداشت رو با پاسخ تشریحی داشته باشه البته اگه چنین کتابی هست.
راستی اگه مشکلی یاسوالی :33: در دروس داشته باشم میشه کمکم کنید.ممنون

تو درسا حتما
زبان نه نمیدونم حالا مال اموزشم نبود مهم نیست ببین مال رشته ها ی نزدیک هم بود خوبه

maryam1010

New member
مهساجون واسه زیست قسمت هایی که مربوط به گیاهان هست لازمه خوند چون من اصلا موضوعی در مورد اونا تو تست ها ندیدم(تولید مثل گیاهیان یا رشدونمو گیاهان).

mahsa.

New member
مهساجون واسه زیست قسمت هایی که مربوط به گیاهان هست لازمه خوند چون من اصلا موضوعی در مورد اونا تو تست ها ندیدم(تولید مثل گیاهیان یا رشدونمو گیاهان).

نه عزیزم
گیاهی نه
قلب.کلیه.اعصاب.گوارش..............

جامعه چی مخونی؟
اگه نظریههای غلامعباش توسلی رو میخونی دقیق بخون که برا دکترا هم میاد

maryam1010

New member
واسه جامعه شناسی به تو صیه استادم مبانی و نظریه ها رو خوندم اما جامعه شناسی سازمانها رو نخوندم نظرتون چیه؟

mahsa.

New member
مریم اگه میتونی
هرشب بیای سایت درحدود10مین
یه تاپیک برای جامعه شناسی باز کنم با هم بخونیم هرشب 2تا تست میذارم جوابشم بعد ش میدم اینجوری دوتاونم یاد میگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اکی؟

hana khanoom

New member
مریم اگه میتونی
هرشب بیای سایت درحدود10مین
یه تاپیک برای جامعه شناسی باز کنم با هم بخونیم هرشب 2تا تست میذارم جوابشم بعد ش میدم اینجوری دوتاونم یاد میگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اکی؟

منم میام مهسا باشه؟اشکال نداره؟

maryam1010

New member
باشه خیلی عالیه فردا ظهر منتظرم
(یه چیزی من تازه عضو انجمن شدم زیاد وارد نیستم:(50): به راهنمایی شما نیاز دارم)

maryam1010

New member
ازم ناامید نشین دختر زرنگی ام تلاش میکنم همه چیزو زود یادمگیرم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا