آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

ع ل ی رضا

New member
میخ را نماد استواری و نمود پایداری دیدم،زیرا هرچه ضربات درهم و کوبنده چکش بیشتر بر سرش فرود می آمد،در ایستادگی و پایداری مقاوم تر و مصمم تر می شد !

از فشار زندگی نخواهم ترسید ! چرا که می دانم فشار توده زغال سنگ را به الماس تبدیل می کند.
من از اون میخ ها هستم که اگه چکش رو یه ذره زاویه دار بهش بزنی فوری کج میشه !... الان این سنجش داره همینطوری زاویه دار میزنه !

TUMS

Well-known member

بغضی که مانده در دل من وا نمی‌شود

حتی برای گریه مهیا نمی‌شود

بعد از تو جز صراحت این درد آشنا

چیزی نصیب این من تنها نمی‌شود

آدم بهانه بود برای هبوط عشق

اینجا کسی برا تو حوا نمی‌شود

دارم به انتهای خودم می‌رسم ببین

شوری شبیه باد تو برپا نمی‌شود

از من مخواه تا غزلی دست و پا کنم

احساس من درون غزل جا نمی‌شود

هیراد

New member
خدایا یعنی میشه همه مون خوشحال این سایت رو ترک کنیم هاااااا؟؟؟؟ یا ضامن آهو که همیشه هوامو داشتی

armesh

New member
اَللّـهُمَّ صَلِّ عَلى عَلِیِّ بْنِ مُوسَى الرِّضا الْمُرْتَضَى الاِمامِ التَّقِیِّ النَّقِیِّ وَحُجَّتِکَ عَلى مَنْ فَوْقَ الاَرْضِ وَمَنْ تَحْتَ الثَّرى، الصِّدّیقِ الشَّهیدِ، صَلاةً کَثیرَةً تامَّةً زاکِیَةً مُتَواصِلَةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَةً، کَاَفْضَلِ ما صَلَّیْتَ عَلى اَحَد مِنْ اَوْلِیائِکَ

tabestan

New member
من شرکت نکردم ولی نمیدونم چرا استرس دارم/دقیقا همون حس لحظات نتیجه ی ارشد رو دارم.
دوستان توکل به خدا

sa ed eh

New member
سلام حالتون رو درک میکنم، برای همتون آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم من هم سال دیگه حال شماها رو داشته باشم.
خدایا دل همه بچه ها رو شاد کن، الهی آمین

*hadis*

New member
آره واقعا نمیدونم من چرا استرس گرفتم!! ولی خداکنه همتون قبول شید و دوست منم که قارچ شرکت کرده فبول شه بخاطر خوشحالی مامانش...خدایا شادی این بچه ها رو ببینیم دل هممون شاد بشه..

sadra.s

New member
بچه ها همین الان از هزار کیلومتر دورتر از مشهد با موبایلم زنگ زدم حرم امام رضا،سلام دادم و ازش خواستم.اگه دوس دارید شماها هم همین الان مستقیم از هرجا که هستید زنگ بزنید وازش بخواید. اینم شماره روضه منوره امام رضا (مستقیم به حرم وصل میشید 05132003334)

TUMS

Well-known member

ما خاطره ها را میسازیم
آنها ما را ویران میکنند
میبینی عدالتی در کار نیست

doneshjoo

New member
فکر کنم یه نفرو گذاشتن این صفحه رو چک کنه و تا وقتی که همه اعتراف نکردن که رو به موتن نتیجه ها رو نزنن، من به سهم خودم رو به موتم

هیراد

New member
چرا غیبت تون زد نکنه اومدددددد من که جرات نمیکنم تا خبر قبولی چند تاتون رو نبینم برم سایت سنجش

بالا