آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

nasim**

New member
اه بیخیال شین دیگه ما داریم اینجا پرپر می زنیم شمام هی بحث سیاسی می کنین. جاش نیس دیگه

sadra.s

New member
اتفاقا اتفاقا اتفاقا به نکته بسیار خوبی اشاره کردین
من تو اون نماز جمعه که آقا متن پیام خودشونو اول به زبان عربی و بعد فارسی خوندن حضور داشتم و با دو تا گوش خودم شنیدم که رهبر بعد از اشاره به جریانات بیداری اسلامی در دنیا به انقلابیون مصر هشدار دادن و تاکید کردن که مراقب باشید عده ای این انقلاب شما رو به نفع خودشون مصادره نکنند و این موج و این حرکت عظیم که راه افتاده بسیار خوبه ولی افات و ابتلائاتی هر انقلابی رو تهدید میکنه و اگر هشیار نباشید به راحتی زحماتتون به باد میره( عین مطلب نیست، نقل به مضمونه) و این نشون از درک بالای سیاسی و پیش بینی های درست رهبری داره

هر کسی کارت بسیج داشته باشه الزاما بسیجی واقعی نیست
بسیجی واقعی هشیار و با بصیرته!

دقیقاااا.و این خیلی بده که وقتی چشم بسیاری از جوانان جهان به انقلاب و رهبر ما دوخته شده ،از داخل یه همچین صحبتهایی بشه.

TUMS

Well-known member

خدایا خودت کمک کن
همه بچه ها شاد بشن

آمین :1dco2x0p1lilzhfpg1t

saharii

New member
يه ایرانی و يه آمريكاييه و يه انگليسيه داشتن تو يه كنفرانس علمي در باره پيشرفتهاي علمي كشورشون صحبت ميكردن. آمريكاييه ميگه: ما يه موشك ساختيم كه دقيقا وسط ماه فرود مياد. ميگن: دقيقا وسط ماه؟! ميگه: نه، حدوداً يه وجب اينورتر. بعد انگليسيه مياد ميگه: ما يه سفينه فرستاديم وسط مريخ. ميپرسن: درست وسطش؟ ميگه: نه، تقريباً يه وجب اينورتر. نوبت ایرانیه ميرسه، هر چي فكر ميكنه چيزي به نظرش نميرسه، آخرسر ميگه: ما تو كشورمون با چشمامون غذا ميخوريم! همه ملت تعجب میکنن مي‌كنن، ميگن يعني چي، مگه ميشه؟ يعني واقعا با چشماتون غذا ميخورين؟! طرف ميگه: نه، حدوداً يه وجب پايين تر!!!

مشکل خیلی ها تو این جامعه خودباختگی و نداشتن اعتماد به نفس هست که اون رو مثل سم تو فضای این جامعه تزریق میکنن! تا از خودباختگی بیرون نیایم و به خودباوری نرسیم به هیچ پیشرفتی نمیرسیم
ما با این همه استعداد و امکانات خودمونو دست کم بگیریم چه انتظاری از دشمن داریم؟!!!!!!!!

TUMS

Well-known member

بی خیال بچه ها

نتایج داره میاد
این بحث ها را بیخیال شید .....

:wacsmiley:

rozeabi

New member
من زنگ زدن گفتن تا می خوان لینک رو فعال کنند صفحه رفرش میشه و موفق نمی شند. بچه ها یه لحظه هیچ کس رفرش نکنه تا فعال کنه خانوم

sadra.s

New member
یا زهرا! تو دلیل نهایی خلقت عالم هستی.خدایا به حق حضرت زهرا (س) ناامیدمون نکن.

aniii

New member
من فکر کنم تا 3 طول بکشه، پارسال که 3 یا 3.30 اومد تا جایی که یادمه
تازه اول یه اطلاعیه میاد درباره ثبت نام و این چیزا بعد نتایج میاد

TUMS

Well-known member
من زنگ زدن گفتن تا می خوان لینک رو فعال کنند صفحه رفرش میشه و موفق نمی شند. بچه ها یه لحظه هیچ کس رفرش نکنه تا فعال کنه خانوم

خدایا خودت شادمون کن
آمین
رفرش کردن ما ربطی با اونجا فک نمیکنم داشته باشه !

ع ل ی رضا

New member
اتفاقا اتفاقا اتفاقا به نکته بسیار خوبی اشاره کردین
من تو اون نماز جمعه که آقا متن پیام خودشونو اول به زبان عربی و بعد فارسی خوندن حضور داشتم و با دو تا گوش خودم شنیدم که رهبر بعد از اشاره به جریانات بیداری اسلامی در دنیا به انقلابیون مصر هشدار دادن و تاکید کردن که مراقب باشید عده ای این انقلاب شما رو به نفع خودشون مصادره نکنند و این موج و این حرکت عظیم که راه افتاده بسیار خوبه ولی افات و ابتلائاتی هر انقلابی رو تهدید میکنه و اگر هشیار نباشید به راحتی زحماتتون به باد میره( عین مطلب نیست، نقل به مضمونه) و این نشون از درک بالای سیاسی و پیش بینی های درست رهبری داره

هر کسی کارت بسیج داشته باشه الزاما بسیجی واقعی نیست
بسیجی واقعی هشیار و با بصیرته!

من اون نامه رو پرینت شده الان دارمش پس نیازی حتی به نقل هم نیس !... بعد از انقلاب مصر یه انتخابات شد و شما کافیه بری فیلم مناظره کاندیداها رو ببینی !...حتی کاندیدای اخوانی های مصر هم توی مناظره میگه خطر شیعه برای ما بیشتر از یهوده !... اثبات حرف من در مورد مصارف داخلی این نامه ها هم دقیقا همین ذوق زده شدن عده ای در داخل (از جمله شما) هست در حالی که حتی مخاطب نامه هم نیستن !...چیزی که مشخصه الان مصادره شدن انقلاب مصر به دست سکولارهاو حذف مرسی دقیقا به نفع ما شده و محمد مرسی که هم بشار اسد رو محکوم میکرد و هم ایران رو بدتر از یهود میدونست الان رفته و حاکمان جدید دقیقا دارن تا حدودی همسو با اهداف ایران(حمایت از اسد و دولت عراق)پیش میرن...این چجور بیداری اسلامی بود که مصادره شدنش به نفع ما شد؟!...اصلا اینا به کنار !...حماس رو چی میگید که آشکارا به ما خیانت کرد؟! کمک به اونام از سر بصیرت بود؟

بالا