آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

nasim**

New member
نحوه نصب نرم افزار رفرش سایت:

صفحه کرومو باز کن به این سایت برو https://chrome.google.com/webstore/search/easy auto refresh?hl=en-US بعد گزینه چهارم easy auto refresh روی free کلیک کن بعد روی add کلیک کن بعد یه افزونه میاد بالای صفحه به شکل دو فلش پیوسته روش کلیک کن و تنظیم کن که چند ثانیه یکبار رفرش کنه که بهترینش 30ثانیه یکباره!

مرسیییییییییییییییی درستش کردم به درد فردا میخوره:a2d3:

negar62

New member
سلام بچه ها!:ad54ad:
روز همگی بخیر. جاتون خالی از 7 صبح با خونواده رفتیم کوه. اون بالا خداییش یه لحظم به فکر فردا نبودم. هوای سررررررد، پاک و پر از انرژی!
وقتی رسیدیم پایین همه گفتن خب!! ان شاا.. فردا شب منتظر شام قبولیت هستیم :thumbsupsmileyanim:
خیلی باحالیم بخدا!! :25r30wi:

aniii

New member
فوتبال هم که مساوی شدن، ما استرس داریم اینا چرا نمی تونن گل بزنن؟؟؟
ایشالا که برنده مسابقه باشیم.

pajoohan

New member
روز بسیار ناراحت کننده ای بود خدایا ایشالا فردا روز خوبی برای بچه های این تاپیک باشه تا کمی از این ناراحتی کم بشه

shino

New member
خدارو شکر مثله اینکه ایران حذف شده خخخخخخخخخ
بدون تعصب مثل اینکه ایران هرگز لایق قهرمانی نیست توی فوتبال
اما خب والیبال و کشتی واقعا جای افتخار داره

ع ل ی رضا

New member
سلام به دوستان...خداروشکر فوتبالو ندیدم !...من که از دیروز صبح شروع کردم به دید و بازدید از خونه ی فامیلا !...یه سالی هست به بهانه ی کنکور خونه ی فامیل کلا تعطیل شده بوده...ماشالله توی یه سال چقد همه عوض شدن !..... خدا رو شکر یه روز و نصفی در بی خیالی و بی خبری به سر بردم !...شمام به نظرم تا فردا همینکارو بکنید خیلی حال میده

nono

New member
یعنی تا حالا سابقه نداشته سنجش جمعه ها چیزی رو سایت بزنه؟؟؟؟

یعنی امشب منتظر نتایج نباشم:13:

ع ل ی رضا

New member
یعنی تا حالا سابقه نداشته سنجش جمعه ها چیزی رو سایت بزنه؟؟؟؟

یعنی امشب منتظر نتایج نباشم:13:

ببینید نتایج خیلی وقته معلوم شده و اینا فقط و فقط واسه اینکه بگن بعله ما سر برنامه هستیم میخان همون 4 بهمن ساعت 18 اعلام کنن !...حالا اگه همین نشد من اسممو عوض میکنم !...تازه من از همون اولش به دلم افتاده بود تا تعداد صفحات این تاپیک به 300 نرسه نتایج اعلام نشه !.
از حالا 26 ساعت دیگه

آخرین ویرایش:

هیراد

New member
سلام به همگی ما که رفتیم کوه خیییییییلی خووووو ش گذشت. خدا کنه این خوشی ها فردا تکمیل بشه

TUMS

Well-known member

منم رفتم استخر یه تخلیه انرژی شدیم
توی سونا بخار تمرکز گرفتم و قبولی را متصور شدیم برای لحظاتی اونجا هم دست از سرمون بر نمی داشت خخخخ

21 ساعت دیگر....
کمتر از یه شبانه روز

هیراد

New member

منم رفتم استخر یه تخلیه انرژی شدیم
توی سونا بخار تمرکز گرفتم و قبولی را متصور شدیم برای لحظاتی اونجا هم دست از سرمون بر نمی داشت خخخخ

21 ساعت دیگر....
کمتر از یه شبانه روز
دقیقا هیچ جا دست از سرمون برنمیداره باورم نمیشه فردا دیگه تکلیف معلومه

بالا