آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

samanpasha

New member
بچه ها وقتی شنبه رسیدو جوابا اومده بودو شما قبول شده بودین(ایشالا) اونوقت اولین کاری که میکنین چیه؟؟

nono

New member
بچه ها وقتی شنبه رسیدو جوابا اومده بودو شما قبول شده بودین(ایشالا) اونوقت اولین کاری که میکنین چیه؟؟

اگه خونه باشم سجده شکر اما من شنبه باید برم دانشگاه کارای دفاعمو رو به راه کنم امضا گرفتنو هماهنگیو ....اگه تو دانشگاه متوجه بشم سریع زنگ می زنم همسرم و مادرم:thanks:

samanpasha

New member
اگه خونه باشم سجده شکر اما من شنبه باید برم دانشگاه کارای دفاعمو رو به راه کنم امضا گرفتنو هماهنگیو ....اگه تو دانشگاه متوجه بشم سریع زنگ می زنم همسرم و مادرم:thanks:

سجده شکر حرکت بسیار پسندیده ایه :)

TUMS

Well-known member

من اول کلی جیغ و هورا توی خوابگاه به راه میندازم
بعدشم زنگ میزنم خونه
اونا مشتاقانه منتظر نتیجه هستن خدا کنه خوشحالشون کنم:smilies-azardl (113

TUMS

Well-known member

روز شمار مجددآ از صفر راه افتاد خخخخخ
سه روز دیگر تا اعلام نتایج .....

aaram

New member
من دوست داشتم روزی ک نتایج میاد روزه بگیرم.اما میترسم از یه طرف بخاطر استرس و هیجان اون روز، از حال برم روزه ک باشم.اما سه روزه بعدش رو اگه قبول بشم، از قبل نذر کردم ک روزه بگیرم.اگه خداقبول کنه.

آخرین ویرایش:

negar62

New member
اگه به امیدخدا منم قبول بشم اول از همه شکر...نذرمو ادا میکنم
بعدشم به اونایی که از صمیم قلب ارزوی قبولیمنو داشتن خبر میدم!:thanks:
چون به احتمال زیاد اون روز خونه هستم اولین نفرا خونواده عزیزم هستن. بعدشم دوستام!:a2d3:

aniii

New member
من به جای یک بار 100 بار زنگ زدم گوشی رو بر نمیدارن

- - - Updated - - -

من که امروز یه بار زنگ زدم سازمان سنجش که ببینم امروز جوابا میاد یا نه، خانمه گفت جوابا چهارم میاد خانم چهارم،من انقدر از صداش ترسیدم که تلفنو قطع کردم.چه لحظه های سختیه، من که همش خوابم، بیدار هم میشم به زور بازم میخوام بخوابم.

aaram

New member
بچه ها یه سوال مسخره
شما خودتون لحظه اول تکی ججواب میبینید یا خانواده هم کنار دستتون؟
من دوست دارم اولش رو خودم نگاه کنم.اما خواهرم همیشه میشینه کنارم باهم ببینیم منم مقاومت میکنم.ههههه

آخرین ویرایش:

aaram

New member
یادش بخیر وقتی جواب ارشد اومد گوشیم هنگ کرد بعد هشت ساعت حرف زدن و اس دادن پشت هم

الانم خب خانواده ک کنارم هستند.اما به عمو و مادر بزرگ زنگ میزنم خبر قبولی رو میدم ..وای ج دلمو خوش کردم به قبولی

aniii

New member
بچه ها یه سوال مسخره
شما خودتون لحظه اول تکی ججواب میبینید یا خانواده هم کنار دستتون؟
من دوست دارم اولش رو خودم نگاه کنم.اما خواهرم همیشه میشینه کنارم باهم ببینیم منم مقاومت میکنم.ههههه

من که بجز خواهرم به هیشکی نگفتم جوابا چهارم میاد، به همه گفتم دهه اول بهمن.
اما خودم هم جرات نمی کنم جوابارو ببینم.
مرحله اول هم استرس داشتم اما می دونستم قبولم، اما ایندفعه خیلی وحشتناکه.

rozeabi

New member
واکنش های من این ها خواهد بود: هورا و فریاد شادی، بوسیدن و در بر گرفتن اطرافیان محرم، رقص سرخپوستی، دور افتخار و سپاسگزاری از خدا:a2d3:
راستی یه لیوان آب موقع دیدن نتایج پیشتون بذارید. ممکنه از خوشحالی قبولی آب لازم بشید :))

بالا