آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

negar62

New member
خوب دیگه.. حالا بریم سه روز دیگم بچرخیم که از شنبه شرایطمون خیلی تغییر خواهد کرد!!
با احتساب قبولی: پروسه ثبت نام و خوابگاه و دفاع های انجام نشده و .... :thanks:
با احتساب عدم قبولی: یه عالمه کار انجام داده نشده!!! :(50):

aaram

New member
بچه ها پارسال چند ساعت مونده بود به اعلام نتایج،چنندتا از دانشجوهای دکترا به ما میگفتند زنگ بزنید سنجش و بپرسید قبول شدین یا نه.میگفتن میگن بهتون.میگفتن ما پرسیده بودیم برای خودمونو.بنظرتون امروز زنگ بزنیم میگن؟کسی جرات داره اینکارو کنه؟

ع ل ی رضا

New member
بچه ها پارسال چند ساعت مونده بود به اعلام نتایج،چنندتا از دانشجوهای دکترا به ما میگفتند زنگ بزنید سنجش و بپرسید قبول شدین یا نه.میگفتن میگن بهتون.میگفتن ما پرسیده بودیم برای خودمونو.بنظرتون امروز زنگ بزنیم میگن؟کسی جرات داره اینکارو کنه؟

الانکه میگن هنوز سه روز مونده..........72 ساعت !

silk

New member
شماره سنجش رو بذارید من جرات شو دارم تماس بگیرم.مرگ یه بار شیون یه بار....

aaram

New member

81452808-81452574-81452575

آففرین

بچه ها که میگن برنمیدارن گوشی رو :-(

- - - Updated - - -

آففرین

nono

New member

اگه گوشیو برداشتن سلام ما رو هم برسون:25r30wi:

saharii

New member
الهی و ربی قلبی ضعیــــــــــــــــف
ارحم به من یا رب یا رب یا رب....

silk

New member

آففرین

- - - Updated - - -

آففرین

خیر هیچ کس پاسخگوی اضطراب این همه دانشجوی نگران نیست...رفتن تعطیلات آخر هفته!

aali1400

New member
سلام چرا پس این نتایج دکترا نمیاد خدا کچلشون کنه همون طور که ما رو کچل کردند.:21:

mehsad

New member
بر و بچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ
تابلو بود نمیاد خووووووووووووووووو:motat:
من امروز باز یه سر میرم بیرون ... تو خونه نمیتونم بشینم... به نظرتون با جیب خالی برم عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:25r30wi:
از همین الان نقشه های شوم خرید چند شال و کیف و لوازم بدرد نخور رو دارم تو سرم میپرورووونم....اصن نمیدونم چمه! انگار میرم بیرون هر چی ... جمع کنم بیام ! عجیبه هااااااااااااااااااااااا:mad_majidonline:
یکی جلو منو میگیره عایا؟:sarma:

mehsad

New member
سلام چرا پس این نتایج دکترا نمیاد خدا کچلشون کنه همون طور که ما رو کچل کردند.:21:

موهاتونو نگه دارین ... حالا قراره تو دکترا هم بریزه:25r30wi: وااااالااااااااااااااااااااااااااااااا
اگه همه شو الان بریزونین که دیگه چیزی نمیمونه واسه اون موقع:21:

saharii

New member
بر و بچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ
تابلو بود نمیاد خووووووووووووووووو:motat:
من امروز باز یه سر میرم بیرون ... تو خونه نمیتونم بشینم... به نظرتون با جیب خالی برم عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:25r30wi:
از همین الان نقشه های شوم خرید چند شال و کیف و لوازم بدرد نخور رو دارم تو سرم میپرورووونم....اصن نمیدونم چمه! انگار میرم بیرون هر چی ... جمع کنم بیام ! عجیبه هااااااااااااااااااااااا:mad_majidonline:
یکی جلو منو میگیره عایا؟:sarma:

وضعت خوبه ماشاالله
خدارو شکر

doneshjoo

New member
زنگ زدم سنجش، یارو سلام کرد و خیلی محترمانه گفت: ببخشید دکتر ... امرتون!؟؟ ، منم فهمیدم که قبول شدم گوشی رو گذاشتم

(البته دیشب خواب دیدم)

rozeabi

New member
چه خوب شد که یه وقت دقیق رو گفتن. دیگه الکی سنجش رو رفرش نمی کنیم.
راستی در مورد این قضیه ی جلو اومدن کنکور دکترای سال بعد خبری دارین. میگن قراره تیر برگزار بشه و قبول شده ها از مهر ماه برن. اگه بشه که خیلی خوب میشه. اگه خدای نکرده آدم امسال قبول نشه فوقش به جای بهمن از مهر میره سر کلاسش (البته به شرط قبولی در کنکور تیر) :tonguesmiley:

آخرین ویرایش:
بالا