آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

aaram

New member
آرام مدیر گروهت توی وزارتخونه ست؟پس دیگه مصاحبه ت حله.حالا بیا و بقیه بچه های تاپیک رو هم از کم و کیف مصاحبه آگاه کن

بله هم جزو طراحان سوال بودن هم توی وزارت خونه هستن...اما خب یه انسان واقعی هستن اصلا اهل نمره دادن بخاطر پارتی و ..نیستن.... فقط شانس آوردم که در نظرشون دانشجوی خوبی هستم :rolleyessmileyanim:

مصاحبه اصلا سخت نیست بچه ها فقط مرتب و منظم آماده کنید مدارکتونو که به این مورد خیلی اهمیت میدن.یعنی پخش و پلا نبرید مدارکتون.

بعدش اگر مثلا از هر مدرکی 2 سری یا 3 سری درست کنید بهتره..چون دست به دست نشه زیاد مدارکتون...

بعدشم درباره موضوع پایان نامتون خوب مطالعه کنید..پایان نامه خیلی مهمه....

negar62

New member
با آرام موافقم. سه تا از دوستان منم که ورودی 91 هستن درباره تجربیات مصاحبشون گفتن. مدارک باید مرتب و در دسترس باشه. هرچی گواهی تدریس کارگاه و شرکت در کنگره و کارگاه هست باید همراهتون باشه. اگه ترجمه کتاب دارین کتابتون همراهتون باشه. روی برخورد و نحوه بیان فوق العاده اهمیت قائل هستن. حتی علت تصمیمتون واسه ادامه توی دکترا رو می پرسن. مهمترین نکته آرامش و اعتماد به نفس هست. یه تکنیک مولکولی واسه دوستانی که کار پایان نامشون مولکولی هست حتمأ بدونن. و روی پایان نامه تسلط کافی داشته باشن. توی مصاحبه کسی از نمره کتبی آگاه نیس و بنابراین سلیقه ای نمیتونن باتوجه به نمره کتبی عمل کنن. بقیشم توکل به خدا... اگه امسال جایگاه هرکدوممون توی رشته مورد نظرمون تعیین شده باشه پس بهش میرسیم!

sadra.s

New member
بله هم جزو طراحان سوال بودن هم توی وزارت خونه هستن...اما خب یه انسان واقعی هستن اصلا اهل نمره دادن بخاطر پارتی و ..نیستن.... فقط شانس آوردم که در نظرشون دانشجوی خوبی هستم :rolleyessmileyanim:

مصاحبه اصلا سخت نیست بچه ها فقط مرتب و منظم آماده کنید مدارکتونو که به این مورد خیلی اهمیت میدن.یعنی پخش و پلا نبرید مدارکتون.

بعدش اگر مثلا از هر مدرکی 2 سری یا 3 سری درست کنید بهتره..چون دست به دست نشه زیاد مدارکتون...

خب.خوشبحال خودم که رزومم اونقدر کمه که 3/4 تا برگ بیشتر نیست دیگه مشکل پخش و پلا شدن و بهم ریختگی مدارک و دنبال گشتن ندااارم.هاهاها :4d564ad6:

rozeabi

New member
وای من فقط منتظرم جواب مرحله اول بیاد بعدا.... دارم دیوووونه میشم بخدا از این بلاتکلیفی

دیوونه چرا کارولین جان. شما که بالای سیصد هستی پس صد در صد دعوتی. من شنیدم که امسال بالای هفتاد زیاد نیست و تجمع درصدها حدود شصت و پنجه. شما اخیرا چیز متفاوتی شنیدید؟

aaram

New member
خدا جون مهربون خودت کمک کن همه بچه های این تاپیک رو..کمک کن که یه روز همگی بیایم اینجا نتیجه دلخواهمون رو با خوشحالی بگیم.. آمین :rose:

sadra.s

New member
خدا جون مهربون خودت کمک کن همه بچه های این تاپیک رو..کمک کن که یه روز همگی بیایم اینجا نتیجه دلخواهمون رو با خوشحالی بگیم.. آمین :rose:

هر کی میخواد قبول بشه بگه آمین ...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aaram

rozeabi

New member

آمین. من دلم روشنه. همگی به لطف خدا قبولیم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aaram

الان مثلا منكه پايانامه م هنوز تموم نشده بايد چي ببرم پيششون و چي بايد بگم ؟؟!!!

aaram

New member
الان مثلا منكه پايانامه م هنوز تموم نشده بايد چي ببرم پيششون و چي بايد بگم ؟؟!!!

آره آقای دکتر حمید درست میگن پروپوزالتونو ببرید ..بعدشم بگین که کارتون تموم شده فقط دفاعتون مونده ( که امیدوارم همینجور باشه )...و نتایج و ... همه چی در دستتون باشه و اگر پرسیدن بدونید

varia

Well-known member
منم هنوز دفاع نکردم و سعی میکنم دفاع کنم و پایان نامه دستم باشه. اگه نشد هم که مجبوریم پروپزالو ببریم! توکل بخدا، ایشالا نتیجه خوب بشه.

کارولین

New member
دیوونه چرا کارولین جان. شما که بالای سیصد هستی پس صد در صد دعوتی. من شنیدم که امسال بالای هفتاد زیاد نیست و تجمع درصدها حدود شصت و پنجه. شما اخیرا چیز متفاوتی شنیدید؟

نه ...کلا از بلاتکلیفی خیلی بدم میاد . اصلا انرژی انجام کاری رو ندارم منتظر جرقه اولم تا 11 روز دیگه... ایشالهخبر قبولیمونو اینجا بهم بدیم

nono

New member
بچه های آموزش بهداشت کجایید؟ چرا پیداتون نیست؟

آخرین ویرایش:

samanpasha

New member
سوالات بیولوژی تولید مثل خ سخت بود امسال میانگین قبولی های حدود 50-45 میشه به شرط سی وی خوب.
در کل قبولیش راحتتره چون شرکت کننده هاش کمتر از اکثر رشته ها و حدود 95 نفر بودش پارسال
من که خودم حدود 42 زدم و امید به قبولیم خ بلاست چون 2 مقاله دارم و 4 واحد تدریس تو مامایی

سلام خوب هستین؟
منم بیولوژی تولید مثل شرکت کردم امسال خیلی سخت بود. من میانگین 47 زدم ولی اصلا امید به قبولی ندارم. شما از بقیه خبر دارین چطور بوده امتحانشون؟ نمرشون چند بوده؟

- - - Updated - - -

سوالات بیولوژی تولید مثل خ سخت بود امسال میانگین قبولی های حدود 50-45 میشه به شرط سی وی خوب.
در کل قبولیش راحتتره چون شرکت کننده هاش کمتر از اکثر رشته ها و حدود 95 نفر بودش پارسال
من که خودم حدود 42 زدم و امید به قبولیم خ بلاست چون 2 مقاله دارم و 4 واحد تدریس تو مامایی

سلام خوب هستین؟
منم بیولوژی تولید مثل شرکت کردم امسال خیلی سخت بود. من میانگین 47 زدم ولی اصلا امید به قبولی ندارم. شما از بقیه خبر دارین چطور بوده امتحانشون؟ نمرشون چند بوده؟

rozeabi

New member
منم هنوز دفاع نکردم و سعی میکنم دفاع کنم و پایان نامه دستم باشه. اگه نشد هم که مجبوریم پروپزالو ببریم! توکل بخدا، ایشالا نتیجه خوب بشه.
گلچین جان خیلی ناراحت و متاسف شدم که اکانتت رو بستن. یعنی من از بس کل کل های شدید و خشن تو شبکه های اجتماعی می بینم که به هیچ عنوان فکر نمی کردم به خاطر یک بحث ساده و تا حد زیادی دوستانه اکانت ببندن اما خب گویا زیادی خوش بین بودم...بگذریم. به هر حال شاید اینطوری برات بهتر هم شد. چون به پایان نامه ت بیشتر می رسی و ان شاالله موفق میشی.

rozeabi

New member
نه ...کلا از بلاتکلیفی خیلی بدم میاد . اصلا انرژی انجام کاری رو ندارم منتظر جرقه اولم تا 11 روز دیگه... ایشالهخبر قبولیمونو اینجا بهم بدیم

این بلاتکلیفی رو من هم که هستم. حالا باید تا 4 بهمن صبر کنیم که واقعا خیلی زیاده. نمی دونم چرا بعد از مصاحبه اینقدر طول میکشه تا جوابها رو بدن. آخه پاسخنامه نیست که تصحیح کنن. فوقش نمره ی کتبی و شفاهی رو جمع می بندن که مگه چقدر طول میکشه. زودتر جوابها رو می دادن اگه می دیدم قبول نشدم زودتر میرفتم آزمایشگاه و لاقل تا عید اون دوره ی کارآموزی رو می گذروندم.

بالا