آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

درود بر كليد نهايي ! براي من كه رويايي بود ! پنج درصد توي درس اصلي پيشرفت كردم...اونم يه درس پنج واحدي ! فقط 2 درصد ميانگين كلم افزايش يابيد !

TUMS

Well-known member
درود بر كليد نهايي ! براي من كه رويايي بود ! پنج درصد توي درس اصلي پيشرفت كردم...اونم يه درس پنج واحدي ! فقط 2 درصد ميانگين كلم افزايش يابيد !

منم 5 نمره به نمره درس 5 واحدیم اضافه شد
هر چند دوتا از سوال ها را اصلاح نکردن البته مهم نیست چون میدونم اونایی که خوب خونده بودن اون دوتا سوال را مثل من زدن

منم 5 نمره به نمره درس 5 واحدیم اضافه شد
هر چند دوتا از سوال ها را اصلاح نکردن البته مهم نیست چون میدونم اونایی که خوب خونده بودن اون دوتا سوال را مثل من زدن

واسه مام دوتارو اصلاح نكرده بودن... اما بازم خوب بود

sadra.s

New member
انقدر این طراحان سوال خودخواه و از خودمتشکرن که وقتی برای دلیل غلط بودن سوال یا کلید اولیه شون ، کتاب خودشونو به عنوان رفرنس معرفی میکنی حتی کتابای اورجینال و رفرنس اصلی رو هم معرفی میکنی بازم ترتیب اثر نمیدند.باز جای شکرش باقیه یکی از سوالای غلط ایمنی رو حذف کردند.

سلام لطفاً بچه ها راهنمایی!!

سلام کلید رشته بیوتکنولوژی کنفیکون شده!!!!:smiliess (5):تازه کلی هم پاک کردن درست کردند جای پاک کردناشون مشخص!!
1.آیا سوالاتی که دو گزینه صحیح برایش مشخص کردند یعنی هرکی هر کدوم زده صحیح محسوب میشه؟!!
2.سوالاتی که حذف شده کلاً نمرشون حذف میشه؟
3.آیا امکان دارد پاسخ نامه ها رو با کلید نهایی تصحیح نکنند!واقعاً قابل اعتمادند؟!!!

shino

New member
سلام کلید رشته بیوتکنولوژی کنفیکون شده!!!!:smiliess (5):تازه کلی هم پاک کردن درست کردند جای پاک کردناشون مشخص!!
1.آیا سوالاتی که دو گزینه صحیح برایش مشخص کردند یعنی هرکی هر کدوم زده صحیح محسوب میشه؟!!
2.سوالاتی که حذف شده کلاً نمرشون حذف میشه؟
3.آیا امکان دارد پاسخ نامه ها رو با کلید نهایی تصحیح نکنند!واقعاً قابل اعتمادند؟!!!
رشته ما که 4 تا غلط حذف شد
1-بله
2-بله کلا حذف و میشه
3-همه چیر امکان پذیره

rozeabi

New member
برای ژنتیک فقط یه سوال رو حذف کردند که تاثیر زیادی تو جابه جایی رتبه ها نداره.چون برای همه حذف شده و فقط درصد من رو بالا نمی بره. دو تا سوال رو تا حد زیادی مطمئنم که دوگزینه ای بودند یکی توسعه ی تکرار سه تایی که SCA12 هم صحیح بود و دیگری آخرین سوال مولکولی در مورد miRNA ها. اما خب نمی دونم واقعا چرا تغییری تو کلید نهایی ندادن :shocked:

negar62

New member
برای رشته پزشکی مولکولی هم دوتا حذف شد، و یکی هم دو گزینه ای !! واسه منم یه کوچولو تغییر کرد!!!:dadad4:

rozeabi

New member
من دقت کردم روی سوالایی که سرراست نبودن یا تو منابع نبودن و همچنین سوالایی که احتمالا کلیدشون غلطه یه علامت قرمز با خودکار گذاشته ن. دیگه ببینید چه سوالاتی میدن که اون استادی هم که کلید رو پر می کنه خودش تو خیلی جاها دو به شک می مونه :25r30wi:

varia

Well-known member
خب خداروشکر. کلید نهایی باعث شد سه تا از پاسخهای غلطم حذف بشه و یکی به صحیح ها اضافه شه. ولی فک کنم بنفع همه بوده باشه و در نتیجه تاثیری نداشته باشه. جالبه بعضی از سوالها که پاسخ صحیح هم داشت ولی تو کلید اولیه اشتباه زده بودند هم حذف کردند.

هیراد

New member
انقدر این طراحان سوال خودخواه و از خودمتشکرن که وقتی برای دلیل غلط بودن سوال یا کلید اولیه شون ، کتاب خودشونو به عنوان رفرنس معرفی میکنی حتی کتابای اورجینال و رفرنس اصلی رو هم معرفی میکنی بازم ترتیب اثر نمیدند.باز جای شکرش باقیه یکی از سوالای غلط ایمنی رو حذف کردند.
سلام کلید نهایی برا ویروس هیچ تغییری نکرد تماموسئوالات غلط سرجاش بود گند زدن ب درصد بیوشیمی و سلولی من نا امید شدم

sadra.s

New member
انگار واسه کلید،پاسخنامه ها رو داده بودند به آبدارچی سنجش پزشکی.همش از خونه ها زده بود بیرون.معلوم بود یه نفر ناشی پر کرده

sadra.s

New member
سلام کلید نهایی برا ویروس هیچ تغییری نکرد تماموسئوالات غلط سرجاش بود گند زدن ب درصد بیوشیمی و سلولی من نا امید شدم

سلام.چرا هیراد جان،طراحان محترم سوال لطف کرده بودند سوال آستروویروسو اصلاح کردند.سوال splicing هم دوجوابه شد.یعنی هم هپادنا هم هرپس. سوال واکسن ایمونولوژی هم حذف شد.فک نکنم درصدت بیوشیمیت از من که 10 درصده کمتر باشه.

هیراد

New member
سلام.چرا هیراد جان،طراحان محترم سوال لطف کرده بودند سوال آستروویروسو اصلاح کردند.سوال splicing هم دوجوابه شد.یعنی هم هپادنا هم هرپس. سوال واکسن ایمونولوژی هم حذف شد.فک نکنم درصدت بیوشیمیت از من که 10 درصده کمتر باشه.

من بیو 37 درصد وزیست 30 درصد انتظار داشتم به ترتیب 43 و 40 بیارم اشتباهات واضح رو تصحیح نکردن

- - - Updated - - -

اشتباه شد بیوشیمی35

بالا