آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

aaram

New member
مگه روز مصاحبه باید از مدارکمون پرینت و کپی بگیریم؟
مگه نباید رو سی دی تحویل بدیم؟ اینهمه مدک باید رو کاغذ ارائه بدیم
مهساد هم باید روی سی دی باشه هم باید پرینت و کپی بگیری...حالا خودشون توضیح میدن توی یه اطلاعیه

آخرین ویرایش:

aaram

New member
دوستان یک سوال
من مقاله م اکسپت شده اما تا موقع مصاحبه چاپ نمیشه. الان به نظرتون من چی کار کنم؟ می تونم میل اکسپت رو پرینت بگیرم و بچسبونم به پی دی اف مقاله م و روز مصاحبه بدم خدمت اساتید یا حتما باید مقاله ی چاپ شده بدم؟
می تونم یه میلی بزنم به مجله و ازشون بخوام که یه گواهی چیزی برام بفرستن که نشون بده مقاله م اکسپت شده و قراره چاپ بشه؟

به دفتر مجله مراجعه کنید یا تماس بگیرید براتون اکسپ رو بفرستن.... اکسپ امتیازش برابر با همون مقاله چاپ شده هاست.از دست ندید

rozeabi

New member
معمولا سردبیر ژورنال نامه ای امضا شده میفرسته که نشان دهنده اکسپت مقالس. من دو تا دارم که اینطور بوده. شما هم چک کن ببین فایل ضمیمه نفرستادن. اگر نبود حتما ایمیل رو پرینت بگیر ببر
aaram گفت:
به دفتر مجله مراجعه کنید یا تماس بگیرید براتون اکسپ رو بفرستن.... اکسپ امتیازش برابر با همون مقاله چاپ شده هاست.از دست ندید
ممنون از راهنماییتون. روال این مجله اینطوریه که فقط یه میل میده که اکسپت شده مقاله. در مرحله ی بعد یه لینک سفارش ( اپن چُیس و فری آف پرینت و ...) و در نهایت هم یه لینک میده برای ویرایش. یعنی اصلا هیچ نامه ی امضا شده ای نمی فرسته.
در نهایت مجبورم همون میل اکسپت رو ببرم برای مصاحبه

rozeabi

New member
خب مگه مصاحبه توسط دانشگاهها!؟صورت میگیرد؟؟
شاید منظورش اساتید دانشگاهها بوده که روز مصاحبه یه جا جمع میشن.:(50): اگه قرار باشه هر دانشگاهی جداگانه مصاحبه بذاره که خیلی بد میشه. هر دانشگاه دانشجوی خودش رو بر می داره

rozeabi

New member
من همون یه مقاله هم ندارم. تازه امروز فرستادم یه ژورنال داخلی به امید اینکه یه ماهه اکسپت بشه. بگرد توی آشناها و اینا ببین میتونی یه سابقه کار یا یه سابقه تدریس یا سابقه کار تو آزمایشگاه گیر بیاری؟ یه ماه مونده خیلی کارا میشه کرد.

ژورنال داخلی خیلی لفت میده. ژورنال خارجی به مراتب بهتره. مگه اینکه استادتون جز داورای ژورنال داخلی باشه و سفارشتون رو بکنه. مقاله ی فارسی من داوریش هفت ماه طول کشید :smilies::rolleyessmileyanim:

30s2mars

New member
ژورنال داخلی خیلی لفت میده. ژورنال خارجی به مراتب بهتره. مگه اینکه استادتون جز داورای ژورنال داخلی باشه و سفارشتون رو بکنه. مقاله ی فارسی من داوریش هفت ماه طول کشید :smilies::rolleyessmileyanim:

والا یکی پیدا کردم گفت یه ماهه واست اکسپت میگیرم فقط اسممو بزن آخرش. گفتم همان کار را بکن. بالاخره تنها شانسم بود. حداقل اگه اکسپت هم نشد باز تا روز آخر امیدوار میمونم :))
ما اینجوری کار میکنیم :))))

30s2mars

New member
منم لیسانسم آزمایشگاهیه.یه کوچولو سابقه کاری هم دارم.این که میفرمایید اون مسئول آزمایشگاه از 150 نمره ، 130 گرفت ،فقط و فقط بخاطر پستش این نمره رو گرفت یا امتیازای دیگم داشت؟

نه فقط مسئول آزمایشگاه نبوده. بقیه چیزاش هم خوب بوده. ولی خب نمره ای که گرفته خیلی خوب بوده. من تا حالا نشنیدم کسی 130 بگیره.

rozeabi

New member
والا یکی پیدا کردم گفت یه ماهه واست اکسپت میگیرم فقط اسممو بزن آخرش. گفتم همان کار را بکن. بالاخره تنها شانسم بود. حداقل اگه اکسپت هم نشد باز تا روز آخر امیدوار میمونم :))
ما اینجوری کار میکنیم :))))
امیدوارم که موفق بشید. معامله ی خوبیه :دی. اگه مقاله ی انگلیسی تون آماده بود بعضی از ژورنالهای آی اس آی هستن که سه هفته ای جواب میدن.

rozeabi

New member
ژورنال پولی؟؟؟
در مورد رشته ی شما ژورنالی نمی شناسم. اما اگه موضوع سرطان مثلا کار کرده بودید ژورنال medical oncology ژورنال مناسبی براتون بود که هم رایگانه و هم سریع جواب میده. با ایمپکت 2

30s2mars

New member
در مورد رشته ی شما ژورنالی نمی شناسم. اما اگه موضوع سرطان مثلا کار کرده بودید ژورنال medical oncology ژورنال مناسبی براتون بود که هم رایگانه و هم سریع جواب میده. با ایمپکت 2

موضوم سرطانه اتفاقا. پیام خصوصیتو ببین :)

ems

New member
باسلام چند نکته
یکی اینکه طرح پژوهشی مصوب امتیازی برابر با یک مقاله داخلی داره
دوم مقاله چاپ شده منتج از پایان نامه (مقاله اصیل) امتیازش برای شخص چه به عنوان نفر اول، دوم و غیره امتیاز نفره اول و کامل رو تعلق می گیره
سوم شما با ارایه چهار مقاله isi یا سه مقاله isi و یک مقاله خارجی با ایندکس معتبر و یا مقاله داخلی یا دو مقاله isi و سه مقاله خارجی با ایندکس معتبر یا یک مقاله isi و چهار مقاله خارجی و یک مقاله داخلی یا شش مقاله خارجی نمره کامل رو از پخش امتیازات مقاله بگیرد

- - - Updated - - -

باسلام چند نکته
یکی اینکه طرح پژوهشی مصوب امتیازی برابر با یک مقاله داخلی داره
دوم مقاله چاپ شده منتج از پایان نامه (مقاله اصیل) امتیازش برای شخص چه به عنوان نفر اول، دوم و غیره امتیاز نفره اول و کامل رو تعلق می گیره
سوم شما با ارایه چهار مقاله ISI یا
سه مقاله ISI و یک مقاله خارجی با ایندکس معتبر و یک مقاله داخلی یا
دو مقاله ISI و سه مقاله خارجی با ایندکس معتبر یا
یک مقاله ISI و چهار مقاله خارجی و یک مقاله داخلی یا
شش مقاله خارجی نمره کامل رو از پخش امتیازات مقاله بگیرد

آخرین ویرایش:

ems

New member
Respect the ones who envy you Because they are the ones who believe, with all their hearts, that you're better
به کسانی که به شما حسودی میکنند احترام بگذارید زیرا اینها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید.

مصاحبه در تهران فقط!

سلام
دوستان عزیز به نظر من مصاحبه در همون یک روز برای هر رشته در تهران یرگذار میشه نگران این قضیه نباشید چونکه قبلاً اعلام شده از 23 آذر تا 29 آذر که حتی مرکز سنجش رئیسشون اعلام کردند که گلچین جان آگهی رو گذاشتند در نهایت توسط بورد که اعضاش رو دانشگاههای پذیرنده رشته تشکیل میدهند یعنی عملاً دانشگاهها مصاحبه میکنند دیگه! تازه اگر به دانشگاهها قرار بود تک تک واگذار میکردند امکان نداشت از 23 تا 29 آذر تمام بشه!!حداقل یک ماه زمان میبرد وکل برنامه ریزی های اعلام نتایج به هم میخورد!
پیروز باشید

کارولین

New member
دوستان من بادوستام 2 تا مقاله سابمیت شده داریم یعنی تازه سابمیت کردیم.به نظرتون پی دی افشو ببرم برای مصاحبه ممکنه تاثیری توروند مصاحبم داشته باشه دانشجوی ترم اخرم و هزارتا بدبختی.....؟

دوستان من بادوستام 2 تا مقاله سابمیت شده داریم یعنی تازه سابمیت کردیم.به نظرتون پی دی افشو ببرم برای مصاحبه ممکنه تاثیری توروند مصاحبم داشته باشه دانشجوی ترم اخرم و هزارتا بدبختی.....؟

يه بخش زيادي از نمره ي مصاحبه برميگرده به نظرات شخصي اونا نسبت به شما...مقاله سابميت شده ميتونه باعث به وجود اومدن ديد مثبت نسبت به شما بشه و نشون بده كه شما تلاشتونو كرديد

TUMS

Well-known member

از بچه های ایمنی کسی نظر نگذاشته بود خخخخ

راستی مگه قرار نبود امروز کلید نهایی بیاد؟

بالا