آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

TUMS

Well-known member

دیشب خواب میدیدم که با استاد محمودی از مشهد (توی مصاحبه زیاد ازم سوال کرد) رفتیم بیرون :smiliess (15):
بعد بهش گفتم استاد خوب ما را توی مصاحبه سوال پیچمون کرده بودی ها خخخخ
خندیدم گفتم حالا وضعیت مصاحبه م چطور بود
برگشت گفت نمرت خوب بود مصاحبه هم حساب کنیم رتبه نهایی ت بین 1 تا 10 هست
منم همون توی خواب چقدر خوشحال شدم گفتم پس حتمآ شیراز قبولم
بیدار شدم دیدم روی تختم دارم وول میخورم :25r30wi:
خدا کنه تبدیل به رویای صادقه بشه:tsimuzpzwoap1t9y3o7

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sane

ع ل ی رضا

New member

دیشب خواب میدیدم که با استاد محمودی از مشهد (توی مصاحبه زیاد ازم سوال کرد) رفتیم بیرون :smiliess (15):
بعد بهش گفتم استاد خوب ما را توی مصاحبه سوال پیچمون کرده بودی ها خخخخ
خندیدم گفتم حالا وضعیت مصاحبه م چطور بود
برگشت گفت نمرت خوب بود مصاحبه هم حساب کنیم رتبه نهایی ت بین 1 تا 10 هست
منم همون توی خواب چقدر خوشحال شدم گفتم پس حتمآ شیراز قبولم
بیدار شدم دیدم روی تختم دارم وول میخورم :25r30wi:
خدا کنه تبدیل به رویای صادقه بشه:tsimuzpzwoap1t9y3o7
من هر وقت قرار باشه کابوس ببینم اون گوشه ی تصویر چهره ی دکتر محمودی هم هست !...اولین ترمی که تازه از دبیرستان رفته بودیم دانشگاه و در اولین جلسه اومد کلا اسلایدای انگلیسی گذاشت و یه چیزایی درس داد که همه هاج و واج فقط به هم نگاه میکردن...بعدش شروع کرد از هرچی توی همون جلسه درس داده به پرسیدن...هر کی هم که بلد نبود کلی تحقیر و توهینای زشت...از من نپرسید اما وقتی کلاسش تموم شد دلم میخاست برم کلا انصراف بدم از علوم آزمایشگاهی...چند ترم بعدم که باهاش ایمنی داشتیم من اصلا سر کلاسایی که این بود حاضر نشدم...بهم ده دادن !...حتی چندجلسه عملی فلوسایتومتری هم داشتیم باهاش بازم نرفتم....خانمش توی دانشگاه زبان درس میداد...به قدری مهربون و خوش برخورد بود که من همیشه برام سوال بود این دو نفر چطوری با هم زندگی میکنن !

samanpasha

New member
به نظر من، گذشت این برهه از زمان واسه ما که انتظار جواب کنکورو میکشیم فقط و فقط با مسافرت رفتن حل میشه...

لامصب هوام سرد شده مسافرت رفتنم فاز نمیده ه ه ه :))

alma-r

New member
سلام دوستان عزیز
از بچه های مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی کسی اینجا هست؟
لطفا راهنمایی بفرمایید بسته های آموزشی دکترا کدوم بهتره؟

alma-r

New member
اگر دوستان در این زمینه و اینکه کدوم آموزشگاه بهتره اطلاعی دارن ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Rezath17

New member
سلام بر دوستان

یه چند روزیه برا پیگیری نتایج میام اینجا. دیدم بحث دکتر محمودی شد گفتم یکم ازش دفاع کنم!!!
اینطور که می گید بد اخلاق نیست فقط قیافش اینطور می زنه
اگه وقت داشته باضه (‌که معمولا نداره )‌کلی کمک دانشجو می کنه.
تو جلسه مصاحبه امسال طوری ازم حمایت کرد که کسی جرات نکرد سوال بپرسه!!! با وجود ابنکه ۳ سال بود ندیده بودمش.

ع ل ی رضا

New member
سلام بر دوستان

یه چند روزیه برا پیگیری نتایج میام اینجا. دیدم بحث دکتر محمودی شد گفتم یکم ازش دفاع کنم!!!
اینطور که می گید بد اخلاق نیست فقط قیافش اینطور می زنه
اگه وقت داشته باضه (‌که معمولا نداره )‌کلی کمک دانشجو می کنه.
تو جلسه مصاحبه امسال طوری ازم حمایت کرد که کسی جرات نکرد سوال بپرسه!!! با وجود ابنکه ۳ سال بود ندیده بودمش.

سر ک ل ا س ایمنی قبل شروع بهش گفتم من نماینده کلاسم لطفا شماره تونو بدید....جلو 30 تا دانشجو میگه هر کاری داری برو از آموزش شماره تلفن اتاقمو بگیر...شما دانشجوها فقط واسه کنسل کردنو تنبلی فقط میخاید مزاحمت ایجاد کنید...اونم نه با شوخی بلکه با یه لحن خیلی زشت طوری که بچه ها همه شوکه شدن....من اصلا سرکلاسش نموندم...کلا فقط واسه پزشکا ارزش قائل میشد و بس...دانشجوهای علوم آزمایشگاهی رو اصلا آدم حساب نمیکرد....بازم کی میدونه شاید فقط با من اینطوری بوده

TUMS

Well-known member

من توی کنگره ایمنی هم دیده بودمش به نظر جدی میومد ولی کلآ از من زیاد سوال پرسید
ولی دیشب توی خواب البته کلی بگو و بخند داشتیم :65d6a5d6s:

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member

مسئول شمارش روزها منم گفته باشم خخخخ:smilies-azardl (113

nono

New member
بچه ها خیلی جو این انجمنو دوست دارم کاش بشه ماها همیشه با هم دوست باشیم:bunnyearsmiley:

ع ل ی رضا

New member
آره جو اینجا خوبه اما قول میدم بعد قبولی 89 درصد بچه ها دیگه نیان انجمن ... :)

واسه ارشدم همینطوری شد...اونموقع خیلی زیاد بودیم طوریکه حتی واسه ی رشته ی خودمون میتونستیم حدود رتبه هامونو بفهمیم..اما بعدش که نتایج اومد همه رفتن از جمله خودم که کلا رمزمو فراموش کردم...الانکه آزمون داشتیم من دوباره برگشتم اما بچه های اونموقع هیچکدومشون دیگه نیستن...

aaram

New member
حالا من باید توی این استرس و بی حوصلگی مث بچه مدرسه ای ها تکلیف ک ل ا س زبان هم انجام بدم...یه ترم مرخصی گرفتم ، حالا استادش بهم گفته حالتو میگیرم این ترم :-( میگه برای چی مرخصی؟ میگم کنکور و پایان نامه. میگه پایان نامه چیه؟فکر میکردم پیش دانشگاهی هستی :-(

alireza-ja

New member
سلام. ببخشید این سوالمو اینجا میپرسم. گفتم دوستان اینجا بیشتر تجربه دارن شاید بتونن کمکم کنن.

میگم الان من ارشد شبانه قبول شدم. توی دفترچه ارشد امسال نوشته در صورتی که انصراف بدی میشه شرکت کنی ولی مشخص نکرده الان واسه ثبت نام باید انصراف بدم یا الان ثبت نام کنم اگر قبول شدم تابستان سال دیگه باید انصراف بدم؟

کسی از دوستان میتونه کمک کنه؟

ممنون

mohsenhsm

New member
سلام دوستان
کسی از رشته کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی چیزی میدونه؟
دوستم کارشناسی حقوق داره میخواهد بره این رشته
من چیزی نمیدونم اگه دوستان اطلاعی دارند بفرمایید سراپا گوشیم..

ع ل ی رضا

New member
سلام. ببخشید این سوالمو اینجا میپرسم. گفتم دوستان اینجا بیشتر تجربه دارن شاید بتونن کمکم کنن.

میگم الان من ارشد شبانه قبول شدم. توی دفترچه ارشد امسال نوشته در صورتی که انصراف بدی میشه شرکت کنی ولی مشخص نکرده الان واسه ثبت نام باید انصراف بدم یا الان ثبت نام کنم اگر قبول شدم تابستان سال دیگه باید انصراف بدم؟

کسی از دوستان میتونه کمک کنه؟

ممنون
سلام..یکی از دوستای من ارشد میخوند اما پولی (دقیقا آزاد یا شبانه رو نمیدونم)سال بعدش رفته بود دوباره باز کنکور داده بود و وقتی پرسیدم چرا اینکارو کردی میگفت اگه دولتی رو قبول بشم میرم قبلی رو انصراف میدم...اما کلا وزارت بهداشتی نبود...حالا دقیقشو اگه بخای بدونی باید زنگ بزنی از سنجش بپرسی

بالا