آزمون دوره ششم لیسانس به پزشکی چطور بود؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Proteus

New member
شما خودت الان در چه وضعی به سر میبری
ما که قبول نشدیم .... بی خیال هر چی درسه بابا....

من ميخواستم آزمون سال 93 رو شركت كنم . ولي ديگه پشيمون شدم . ارشد رشته خودمو بخونم بهتره :a2d3:

masoud13

New member
ممکنه شما حالتون به هم بخوره اما 2 تا ازقبول شده ها رو میشناسم همه زحمت کشیدن خوندن 2 سال بکوب خوندن .کلاسم نرفتن.با این حرفا زحمات اونا زیر سوال میره.

ممکنه شما حالتون به هم بخوره اما 2 تا ازقبول شده ها رو میشناسم همه زحمت کشیدن خوندن 2 سال بکوب خوندن .کلاسم نرفتن.با این حرفا زحمات اونا زیر سوال میره.

ما از اینکه کارنامه و رتبه مون رو نمیدن و امسال یه هو شده ده نفر شاکی هستیم وگرنه من شخصا با قبول شده ها کاری ندارم مبارکشون باشه اگه واقعا زحمت کشیدن و از ما بهتر بودن ولی اگه با پول و پارتی قبول شدن ایشالا خدا نه از اونا ونه از مسئولین نگذره من که نمیگذرم ...بچه های جهاد تهران یونی اومده بودن و خودشون میگفتن که جهاد بهشون گفته که اگه میخواین قبول بشین باید همه درسارو ثبت نام کنین اینا هم گوش نداده بودن فقط چند تا کلاسشو رفته بودن و قبول نشدن . و اینکه مسئول جهاد یکی دو هفته پیش تنهایی با یکی دوتا از داوطلباش جلسه میزاره و میبینیم که از بین همه شرکت کننده های جهاد که میلیونی خرج کردن فقط همونا که تو اون جلسه بودن قبول میشن . اگه الان به تو بگن 20 میلیون تومن بده که قبولت کنیم یه ذره فکر کن ببین نه میگی حتی اگه هزار تومنم تو جیبت نباشه قرض میکنی و خودتو عین یه مگس میزنی به در و دیوار یا نه ؟ به خدا اگه نه بگی اگه یه درصد یاد کسایی که یکسال از خونه بیرون نیومدن و عین خر عرق ریختن و درس خوندن اونایی که وقتی خسته میشدن خستگیشونو با درس دیگه در میکردن رومیکنی؟ .اره داداش ما هممون همینیم فرهنگمون اینه .از ماست که برماست ... کوروش کیه داریوش کیه فرهنگ هفت هزار ساله کجاست ؟. از پارتی به شدت بدمون میاد ولی وقتی ذی نفع خودمون باشیم پارتی حقمونه .حالم از سرزمینم و مردماش به هم میخوووووووووووره

آخرین ویرایش:

masoud13

New member
اوه اوه چه بساطیه!!!:smiliess (15): دوستانی که امروز رفتید دقیقا چه جوابی بهتون دادند؟ cv و جدا شدن دانشگاهها و پول و پارتی و اینا چیه قضیه ش؟!!! اصلا اینا چه ربطی به این ازمونه داره اخه؟ یعنی چی که میگید گفتن فقط بار علمی مد نظر ما نیست؟!!! خواهشا یکی از دوستان جواب بده منو توجیه کنه .من با خوندن کامنتاتون حسابی گیج شدم:14:

نمیشه گفت باید بودی و میدیدی .من فکر کنم تو از این مکالمات اگاهی چون تمام واژه هات دقیقا همونایی بود که مستقیم و غیر مستقیم مسئولین به ما گفتن . در هر صورت اگه میخوای بیشتر بدونی خودتم واسه ایندت وقت بزار و بیا ته یونی فکر کنم اگه شهرستانم باشی بیرزه که بیای و روشن شی که چه خبره اینجا

LSG

New member
نمیشه گفت باید بودی و میدیدی .من فکر کنم تو از این مکالمات اگاهی چون تمام واژه هات دقیقا همونایی بود که مستقیم و غیر مستقیم مسئولین به ما گفتن . در هر صورت اگه میخوای بیشتر بدونی خودتم واسه ایندت وقت بزار و بیا ته یونی فکر کنم اگه شهرستانم باشی بیرزه که بیای و روشن شی که چه خبره اینجا

من اولین سال شرکت کردنم بود قبول هم نشدم ولی دو سال دیگه وقت دارم میخونم و ان شااله قبول میشم بعضی ها میخوان الکی شلوغش کنن اخه مایی که شهرستانیم چطوری برای هیچ و پوچ بیایم اونجا . شماها خودتون جاتون گرمه دارید از ما میخواید . ما شهرستانی ها که جایی نداریم بیایم اونجا هم یه درد سری درست میشه برامون من که یه سال دیگه میشینم به ارشدم هم فکر میکنم ان شاله قبولم میشم
الان دیگه تجربه دارم و خودم میخونم کاری به هیچ جا ندارم
قصد بی ادبی به کسی رو ندارم ولی خواهشا یه کم واقع بین باشین بعضیا

estel

New member
بچه‌ها دیگه کسی نیست که بخوتد بخونه بیاین با هم بخونیم

elly

New member
jonothanنگران نباش وضع تو هم مثل من هست من هم به عشق پزشکی تمام زندگیم فنا کردم.من هم کنکور 87 دادم و با رتبه ام دانشگاه افتضاح قبول شدم و 4 سال به امید این ازمون لیسانس گرفتم ولی این ازمون هم همین امسال اینطوری شد من کاملا احساس افسردگی میکنم.

elly

New member
ما از اینکه کارنامه و رتبه مون رو نمیدن و امسال یه هو شده ده نفر شاکی هستیم وگرنه من شخصا با قبول شده ها کاری ندارم مبارکشون باشه اگه واقعا زحمت کشیدن و از ما بهتر بودن ولی اگه با پول و پارتی قبول شدن ایشالا خدا نه از اونا ونه از مسئولین نگذره من که نمیگذرم ...بچه های جهاد تهران یونی اومده بودن و خودشون میگفتن که جهاد بهشون گفته که اگه میخواین قبول بشین باید همه درسارو ثبت نام کنین اینا هم گوش نداده بودن فقط چند تا کلاسشو رفته بودن و قبول نشدن . و اینکه مسئول جهاد یکی دو هفته پیش تنهایی با یکی دوتا از داوطلباش جلسه میزاره و میبینیم که از بین همه شرکت کننده های جهاد که میلیونی خرج کردن فقط همونا که تو اون جلسه بودن قبول میشن . اگه الان به تو بگن 20 میلیون تومن بده که قبولت کنیم یه ذره فکر کن ببین نه میگی حتی اگه هزار تومنم تو جیبت نباشه قرض میکنی و خودتو عین یه مگس میزنی به در و دیوار یا نه ؟ به خدا اگه نه بگی اگه یه درصد یاد کسایی که یکسال از خونه بیرون نیومدن و عین خر عرق ریختن و درس خوندن اونایی که وقتی خسته میشدن خستگیشونو با درس دیگه در میکردن رومیکنی؟ .اره داداش ما هممون همینیم فرهنگمون اینه .از ماست که برماست ... کوروش کیه داریوش کیه فرهنگ هفت هزار ساله کجاست ؟. از پارتی به شدت بدمون میاد ولی وقتی ذی نفع خودمون باشیم پارتی حقمونه .حالم از سرزمینم و مردماش به هم میخوووووووووووره

ببین نمیدونم این اطلا عات را از کجا اوردی ولی بچه های جهاد چند نفروشون از دوستانم بودن بهم اطلاع دادن که هیچ کدوم از بچه های جهاد قبول نشدن.

LSG

New member
jonothanنگران نباش وضع تو هم مثل من هست من هم به عشق پزشکی تمام زندگیم فنا کردم.من هم کنکور 87 دادم و با رتبه ام دانشگاه افتضاح قبول شدم و 4 سال به امید این ازمون لیسانس گرفتم ولی این ازمون هم همین امسال اینطوری شد من کاملا احساس افسردگی میکنم.

بچه ها الان قبولی ماها توی ازمون سال اینده خیلی محتمل تره از اونایی که اول سالشونه پس دستی دستی میدون دو خالی نکنین

LSG

New member
متاسفانه ما ایرانیا همیشه فکر میکنیم که داره بر علیه مون توطءه میشه یا میخوان بهمون سو قصد کنن همیشه به مسایل شک داریم تو رو خدا ای کسایی که دارین دم از پارتی بازی و اینا میکنین میدونین با این کارتون چند نعر رو از تلاش کردن منصرف میکنین ؟
میشناسم کسی رو که داره برای سال اینده میخونه و خیلی هم تلاش میکنه از شش ماه قبل نشسته برای ازمون حالا تو باید گند بزنی به احساساتش دوست من بیچاره از وقتی این نظرات رو خونده افسرده تو خونه نشسته تکون نمیخوره درس هم نمیخونه
شاید هدف منصرف کردن بعضی بچه ها از شرکت تو ازمون باشه و الا جوابی که میاد تو سایت دیگه جای بحث دو نفر مثل ما رو نداره اگه حتی یه نفر هم بگیرن سال بعد من شرکت میکنم و این دفعه با تلاش بیشتر و تجربه فراوان تر

radiology85

New member

سلام میگم شما خیلی اطلاعاتت کامله چرا زودتر اینا رو رو نکردی تا ما هم نیفتیم تو چاه؟؟ میگم تو که تهران هستی و سابقه حضور در وزارت خونه رو داری این مسائل رو اونجا منعکس کن شاید جواب بده؟!!

farii

New member
متاسفانه ما ایرانیا همیشه فکر میکنیم که داره بر علیه مون توطءه میشه یا میخوان بهمون سو قصد کنن همیشه به مسایل شک داریم تو رو خدا ای کسایی که دارین دم از پارتی بازی و اینا میکنین میدونین با این کارتون چند نعر رو از تلاش کردن منصرف میکنین ؟
میشناسم کسی رو که داره برای سال اینده میخونه و خیلی هم تلاش میکنه از شش ماه قبل نشسته برای ازمون حالا تو باید گند بزنی به احساساتش دوست من بیچاره از وقتی این نظرات رو خونده افسرده تو خونه نشسته تکون نمیخوره درس هم نمیخونه
شاید هدف منصرف کردن بعضی بچه ها از شرکت تو ازمون باشه و الا جوابی که میاد تو سایت دیگه جای بحث دو نفر مثل ما رو نداره اگه حتی یه نفر هم بگیرن سال بعد من شرکت میکنم و این دفعه با تلاش بیشتر و تجربه فراوان تر
الان دقیقاً منم همچین حسی دارم..به شدت نا امید شدم!نمیدونم این وسط حق با کیه..اولین بار که با این انجمن اشنا شدم و اعضاشو دیدم خیلی خوشحال شدم انگیزه پیدا کردم واسه خوندن ولی حالا حسابی به هم ریختم..واقعا نمیدونم چیکار کنم:(

zeindinho

New member
بچه ها هرکس صلاح خودشو میدونه اگه واقعا میخواید شروع کنین کاری ب هیچ چیز نداشته باشین چ ارشد چ این آزمون تلاش میخواد گیریم از این 10 تا پنج نفر با پارتی و پنج نفر با تلاش قبول شدن خب شما جز پنج نفر بدون پارتی باشین یه تاپیک شروع بزنین و بسم اله

anjelik

New member
سلام
منم میخوام سال 92 شرکت کنم. همین الان اسامی پذیرفته شده هارو دیدم. یکی از پسرهای دانشگاه ما هم قبول شده بود. خیلی زحمت کشیده بود خوشحالم که قبول شده!
امیدوارم همه شما دوستان هم موفق باشید چه در این آزمون چه در بقیه مراحل زندگی

unique

New member
ببین نمیدونم این اطلا عات را از کجا اوردی ولی بچه های جهاد چند نفروشون از دوستانم بودن بهم اطلاع دادن که هیچ کدوم از بچه های جهاد قبول نشدن.

منم جهادیم...دوستات اطلاعاتشون ناقص بوده عزیز...

یکیشون...زینب غفاری...2تای دیگم هستن

unique

New member
بچه ها الان قبولی ماها توی ازمون سال اینده خیلی محتمل تره از اونایی که اول سالشونه پس دستی دستی میدون دو خالی نکنین

ان شاا... که موفق باشین ...و قبولی قسمتتون شه...
ولی منم با همین ایده ادامه دادم..که سال سومم کی انقد که من وقت گذاشتم گذاشته از ترم 2دانشگاه شروع کردم براش خوندن کلی اطلاعات بیشتر گررفتم از جمع دوستام کناره گرفتم کلی حرف شنیدم که فلانی ادعای بی خود داره ..بعد دومین بار..با قدرتو تلاشی بیشتر با زمانی بیشتر گفتم شاید اطلاعاتم کمه شاید اماده نیستم شاید باید بهتر از اینا باشم...باید جزوه داشته باشم از همون موسسه که مرتبطه از جهاد شاید باید کلاس شرکت کنم شاید رفرنسام کمه تستم کمه دورم کمه تمرکزم کمه ...نتیجش این شد
دیروز رفته بودم کتابخونه ای که درس میخوندم لحظه به لحظه ی تلاشم جلوی چشمم میومد روزایی که ساعت 7صب با سرعت شروع میکردم به خوندن ونکته برداری تست زدنام تا ساعت 9.30 شب بعد میومدم خونه تا ساعت 1 تست و نکته برداری کردنام .و این د.وره به مدت 10_11 ماه ادامه داشت حتی یادمه چنان سرمایی خورده بودم که به حالت احتضار در اومدم ولی بازم داشتم درس میخوندم.....اون لحظه از خودم متنفر شدم که چی میخواستم و چی شد با تصمیم یه نفر که با قاطعیت میگفت ما لطف کردیم این 10 تا رو برداشتیم نباید بر میدا شتیم نمیدونم چی بگم فقط آرزو صبر برای خودم و ارادم دارم...

آخرین ویرایش:

scarletttt

New member
سلام مسعود13. من با خوندن کامنتها با کلمه هایی که شما میگید اشناست و حرف مسولین بوده اشنا شدم و چون هیچی ازشون نفهمیدم خواستم شمایی که در جریانی یکی مثل منو روشن کنی.منم تصمیم داشتم برای امسال بخونم ولی با این شرایط کمی ناامید شدم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا