آزمون دوره ششم لیسانس به پزشکی چطور بود؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

masoud13

New member
منم با اعتراض موافق نیستم خب همه ما ها میدونیم ممکن پارتی بازی شه کارنامه نمیدن نظام وظیفه قبول نداره خب بهتره شرکت نکنین.کسایی که قبول شدن لابد خیلی بهتر خوندن...با اعتراضا کار خراب میشه فقط اونم این ازمون که رو هواست

میدونی چیه حالم از ادمایی که فقط نفع خودشونو در نظر میگیرن به هم میخووووووووووووره

a_67

New member
خوشبخت خوشال باش که الان یکی هست که اینارو داره بهت میگه قبل از اینکه زمان انرژی پول و ابروتو از دست بدی
اشکال نداره...بالاخره حساب کتابی هست...ممکنه انرژی و پولت رو از دست داده باشی ولی آبرو نه...آبروی اونا رفته نه تو و کسانی مثل تو.

goleyakh

New member
خوشبخت خوشال باش که الان یکی هست که اینارو داره بهت میگه قبل از اینکه زمان انرژی پول و ابروتو از دست بدی

پس کاشکی زودتر اعلام کنن و رسما جمش کنن این بساط مسخرشونو !!! این که دیگه بودجه نمیخواد...
سالی چند صدتا با کنکورو سهمیه میگیرن.فقط این 20 تو یونیشون اضافس!:p7977cujr38iyymsu8:

من کلی عمر وپول. صرفش کردم از هم کلاسیای دانشگام عقب افتادم اما آخرهیچی به هیچی.حالا که آزمون را دادم وتو جوش قرار گرفتم میفهمم بی عدالتی را...اولش حسرت خوردم ارشد نرفتم اما حالاازهرچی درس و علوم پزشکیه حالم بهم میخوره.

راسی من کلاسهای جهاد تهران میرفتم کلللی هزینه کردم.کلاساش واقعا بجز یکی دوتا بقیه خیلی مزخرف بود وفقط تله پول بود.

unique

New member
منم با اعتراض موافق نیستم خب همه ما ها میدونیم ممکن پارتی بازی شه کارنامه نمیدن نظام وظیفه قبول نداره خب بهتره شرکت نکنین.کسایی که قبول شدن لابد خیلی بهتر خوندن...با اعتراضا کار خراب میشه فقط اونم این ازمون که رو هواست

نظر شما محترم شما اعتراض نکن....

من و امثالم از حقمون داریم دفاع میکنیم....ممکنه؟پارتی بازی بشه...؟..وقتی امروز برگشتن میگن شما cvدادین!!!!!!!(مگه ما برا اپلای شدن مدارک دادیم و اینجا خارجه؟)...وضعیت علمیت یه طرف وضعیت مالی و اجتماعی خانوادت یه طرف باز تر از این نمیتونم براتون توضی بدم ینی چی؟سر بسته داره میگه حق تحصیلو خریدن!دوره های قبلو کاری ندارم ولی این دوره کلا تو ابهامه!کسایی توقبول شده ها هستن که نه تاپ بودن نه غافلگیر شدن از قبول شدنشون....
اگه کلا آزمونو بر دارن خیلی بهتر از اینه که شما کلی زمان و پول و انرژیو عمر و آیندتو بزاری به یه امید واهی که شاید قبول شی آخرش بگن ما تاپ بودنتون و فقط از نظر علمی بررسی نمیکنیم!

آخرین ویرایش:

رویایی68

New member
سلام منم یکی از کسایی هستم که امسال عمرمو گذاشتم برای این کنکور مسخره.واقعا احساس می کنم همه چیزو باختم نه ارشد شرکت کردم نه طرحمو شروع کردم.من موندم با یه عالمه لحظاتی که پوچ و به امید قبول شدن گذشت.حیف از اون همه شب و روزی که از خواب و تفریحاتم زدم به امیدی که کاملا پوچ بود.:13:

LSG

New member
سلام منم یکی از کسایی هستم که امسال عمرمو گذاشتم برای این کنکور مسخره.واقعا احساس می کنم همه چیزو باختم نه ارشد شرکت کردم نه طرحمو شروع کردم.من موندم با یه عالمه لحظاتی که پوچ و به امید قبول شدن گذشت.حیف از اون همه شب و روزی که از خواب و تفریحاتم زدم به امیدی که کاملا پوچ بود.:13:

دوستان من یکی از دوستام امسال قبول شده و از این اطمینان دارم که حتی یه دونه کلاس هم نرفته و فقط خودش توی خونه نشسته تلاش زیادی کرده هیچ گونه پارتی هم نداشته خودش میگه فقط به خداتوکل کردم و با این که خیلی استرس داشته ولی وا نداده مطمءنم که اون از من بیشتر درس خونده
مبارکش باشه از همین جا بهش تبریک میگم

a_67

New member
دوستان من یکی از دوستام امسال قبول شده و از این اطمینان دارم که حتی یه دونه کلاس هم نرفته و فقط خودش توی خونه نشسته تلاش زیادی کرده هیچ گونه پارتی هم نداشته خودش میگه فقط به خداتوکل کردم و با این که خیلی استرس داشته ولی وا نداده مطمءنم که اون از من بیشتر درس خونده
مبارکش باشه از همین جا بهش تبریک میگم
با سلام
بنده هم تبریک میگم گرچه ایشون رو نمیشناسم...
امیدوارم که برای جامعه و خانواده شان فرد مفیدی باشند و بتونند در خدمت هر چه بیشتر به همنوع هاشون توفیق داشته باشند.
با تشکر
پ.ن: البته دوستان توجه داشته باشند که خدمت به همنوع و ... در پزشکی خلاصه نمیشه و ...فقط یکی از راه ها پزشکی هست.
با آرزوی موفقیت برای همه ی دوستان

a_67

New member
سلام بچه ها خیلی حالم داغونه خیلی زحمت کشیدم
اگر تلاش کافی کردید دیگه نبایستی ناراحت باشین........توکل به خدا.....که خودش بهتر از هر کس دیگه ای مصلحت مون رو میدونه و دلسوزترین هست برامون.
این روزها هم میگذره...

LSG

New member
اگر تلاش کافی کردید دیگه نبایستی ناراحت باشین........توکل به خدا.....که خودش بهتر از هر کس دیگه ای مصلحت مون رو میدونه و دلسوزترین هست برامون.
این روزها هم میگذره...

من میخوام برای سال اینده بخونم کی پایه اس؟

a_67

New member
من میخوام برای سال اینده بخونم کی پایه اس؟
با سلام مجدد
دوست عزیز اگر چنین قصدی دارین؛ بنده پیشنهاد میکنم که در کنار این هدفی که دارید به کنکور ارشد و همچنین کنکور سراسری هم فکر کنید. احتیاط شرط عقل است. به تمرکز روی یک هدف هم اعتقاد دارم ولی برای این هدف، محتاط تر عمل کنید ضرر نمیکنید.
بنده هم امسال تنها فرصتی بود که برای این آزمون داشتم وگرنه این آزمون رو هم با آنکه چندان به نتیجه اش مطمئن نخواهم بود در صورتی که شرکت کنم دوباره؛ در گوشه ای از ذهنم در نظر میگرفتم.
با تشکر

soleimani

New member
میدونی چیه حالم از ادمایی که فقط نفع خودشونو در نظر میگیرن به هم میخووووووووووووره

ممکنه شما حالتون به هم بخوره اما 2 تا ازقبول شده ها رو میشناسم همه زحمت کشیدن خوندن 2 سال بکوب خوندن .کلاسم نرفتن.با این حرفا زحمات اونا زیر سوال میره.

scarletttt

New member
اوه اوه چه بساطیه!!!:smiliess (15): دوستانی که امروز رفتید دقیقا چه جوابی بهتون دادند؟ cv و جدا شدن دانشگاهها و پول و پارتی و اینا چیه قضیه ش؟!!! اصلا اینا چه ربطی به این ازمونه داره اخه؟ یعنی چی که میگید گفتن فقط بار علمی مد نظر ما نیست؟!!! خواهشا یکی از دوستان جواب بده منو توجیه کنه .من با خوندن کامنتاتون حسابی گیج شدم:14:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا