آزمون دوره ششم لیسانس به پزشکی چطور بود؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

soleimani

New member
منم سال بعد می خواستم شرکت کنم اما دارم منصرف میشم کم کم:j58r36j3gcr4suxymup

scarletttt

New member
سلام دوستان. اگه واقعا پارتی بازی شده پیگیری کنید. من الان یه کم گیج شدم مگه میشه تو این ازمون بی حساب کتاب قبول شد؟ یعنی هیچ مرجع پاسخگویی نیست؟ کسانیکه الان معترضید به قبولیتون اطمینان داشتید؟

greennote

New member
سلام منم ميخواستم تو آزمون 92 شرکت کنم ولی اينطور که پيداس خيلی آزمون مزخرفيه، انشاا... با اعتراض بتونيد به حقتون برسيد خداييش خيلی حرص داره آدم يه سال عمرشو بذاره و به نتيجه نرسه ، انشاا.. اعتراضتون نتيجه بده

nooor

New member
دوستان گفتن بقیه به حد نصاب نرسیدن که قبول نشدن.وگرنه تا بیس نفر هم بر میداشتن.اصلا پارتی بازی نشده دو تا از دستای من قبول شدن که اصلا پارتی نداشتن.و آدمای معمولی بودن که حتی کلاس هم نرفتن.از قبول شدن اونا فهمیدم که این کنکور واقعا سالمه

nooor

New member
خواهش میکنم اعتراض نکنید. چون باعث میشه کلا از برگزاری این کنکور منصرف شن.همین طوریشم تو دانشگاه ما کارشناسی به پزشکیا رو بچه زن بابا میدونن.شرایطو بدتر نکنید

a_67

New member
دوستان گفتن بقیه به حد نصاب نرسیدن که قبول نشدن.وگرنه تا بیس نفر هم بر میداشتن.اصلا پارتی بازی نشده دو تا از دستای من قبول شدن که اصلا پارتی نداشتن.و آدمای معمولی بودن که حتی کلاس هم نرفتن.از قبول شدن اونا فهمیدم که این کنکور واقعا سالمه
با سلام خدمت شما دوست عزیزم
دقیقاً مساله اینجاست که چطور فهمیده شده که بقیه به حد نصاب رسیدن یا خیر؟ شاید در جواب بگید که مسئولین اینو گفتن و ... . خب خیلی صحبت ها میشه از طرف مسئولین و شرکت کننده ها. مثلاً یکی میگه کسانی که جهاد میرن و پول خرج میکنن اونا اکثریت قبولن یکی میگه شرایط رو با پول خریدن و ... یکی هم میگه چون دوستانم که کلاس و ... نرفتن پس کنکور سالم و ... .
حالا اینجا معیار و ملاک قضاوت منی که نه چنان دوستی دارم که از نزدیک بدونم قضیه اش چی بوده و نه تهرانم تا خبرها رو داشته باشم چیه؟ باید در به در برم دنبال جمع کردن اطلاعات از مردم؟
نه! به هیچ وجه منطقی نیست ولی الان شرایط حاضر اینه!
پس من ملاک و معیار محکمه پسند و محکم میخوام و اون چیزی نیست جز کارنامه ی علمی من. 300 نفر که چیزی نیست که نخوان برا 300 نفر کارنامه ی علمی صادر کنند...اصلاً اگه بودجه شون نمیرسه از داوطلبا پول کاغذ و جوهر پرینتر و ... بگیرن همون اول ثبت نام! باور کنین کسی نه نمیگه خیلی هم استقبال میشه.

خواهش میکنم اعتراض نکنید. چون باعث میشه کلا از برگزاری این کنکور منصرف شن.همین طوریشم تو دانشگاه ما کارشناسی به پزشکیا رو بچه زن بابا میدونن.شرایطو بدتر نکنید

اگر هم میبین کسی اعتراض میکنه حق اش هست. نه اینکه اعتراض کنه بگه چرا من قبول نشدم و اله و بله! بلکه هر کسی حق اعتراض داره تا ببینه وضع علمیش چیه؟ کارنامه اش کجاست؟ تا بدونه چقدر با حد نصاب فاصله داره تا با اونا برا خودش و آینده اش برنامه بریزه. خب کسانی مثل من فقط امسال رو فرصت داشتن ولی بقیه چی؟ اونایی که حتی 1 سال فرصت دارن چی؟ اگه یکیشون بدونه که نفر یازدهم بوده مطمئن باشین 1 سال رو هم با امید بیشتر صبر میکنه تا به نتیجه برسه.
اعتراض اگه منطقی باشه هیچ ایرادی نداره بلکه باعث میشه کیفیت اجرایی بالاتر بره... باور کنین این کارنامه حق مسلم هر شرکت کننده ای توی این آزمون هست پس دیگه نبایستی بگیم سکوت کنید. لازم به دعوا و سر و صدا نیست... بلکه به صورت منطقی و مسالمت آمیز هم میشه صحبت کرد.
در مورد شرایط دانشجویان لیسانس به پزشکی هم، بله! بدیهیه که چنین رفتاری داشته باشند! چرا این حرف رو زدم؟ چون بعضی مواقع بعضی افراد(نه همه، عرض کردم بعضی افراد) در رشته ای که هستن...بقیه رو کمتر و پایین تر از خودشون حساب میکنن و در واقع رشته پرست هستند و حالا اگه کسی از یه رشته ی پایین تر موفق به اومدن به رشته ی اونا بشه، اون موقع دیگه واویلا! تحملش رو ندارن!
خب حالا اینجا بایستی چیکار کرد؟ آیا باید گفت که چون تعداد اونا از ما دانشجویان لیسانس به پزشکی بیشتره پس باید حرف نزنیم و سکوت کنیم و اصلاً حق با اوناست؟؟؟!!!
نه! به هیچ وجه...باید با توانایی و استعدادتون دهن اونا رو ببندید همین و دیگر هیچ! برتری تون رو نشون بدید لااقل برابری تون رو.
اگه اونا ببینن که بله شما از اونا سر تر هستید دیگه نمیتون بگن بالا چشمتون ابرو هست و ... .
موفق و شاد باشید.
با تشکر

a_67

New member
من اگر خودم تهران بودم، یکی دو ساعت از وقتم میزدم و میرفتم جویا میشدم همین قضیه کارنامه و ... رو بخاطر خودم که نه ولی برای بقیه چرا. چون میدونم احتمال اینکه به نتیجه برسم خیلی کمه ...اگر میدونستم که به نتیجه میرسم با همه ی سختی هاش میرفتم ولی الان شرایطش رو ندارم که بخوام برم برای همون از خیرش گذشتم و نرفتم...

radiology85

New member

خانم حاجت پورعزیز(noor) تقریبا 90 درصد سوالات این آزمون تکراری(copy+paste) بودن!!!! چطور فقط 10 نفر به حد نصاب رسیدن؟؟؟ من احتمال میدم دلیل اینکه این بار 10 نفر برداشتن این باشه که چون دانشگاه ایران احیا شده وانتخاب دانشگاه به عهده خود دانشجو های پزشکی گذاشته شده و همه 300 نفرشون میخوان دانشگاه تهران بخونن به این دلیل قراره پذیرش امسال کم بشه چون توانایی تدریس 300 نفر از کنکور سراسری و 20 نفر از لیسانس به پزشکی رو ندارن واسه همینم زورشون اول به ما رسیده!!! گفتن در کنکور سراسری هم کمتر پذیرش می کنیم! ولی ما عمرمون رو تلف کردیم چون اگه واسه ارشد خونده بودیم الان ترم آخر بودیم!!! واسه شما هم آرزوی موفقیت می کنم

goldan

New member
دوستان سلام نمیخوام با این قضیه احساسی برخورد کنم وشما نیز. اما یه سوال ویا یه خواهش ازتون دارم. پیشنهادتون به منی که میخوام توی آزمون 92 شرکت کنم چیه؟ به خدا کلی کتاب خریدم کلی برنامه ریزی کردم الان دیدم که فقط10نفر قبول شدن! تا دی ماه کلی حرص برگزاری یا عدم برگزاریشو میخوردم الانم که این جوری. آخه چرا شرایط پایداری نداره این آزمون لعنتی؟.

farii

New member
من تازه میخواستم با کلی امید شروع کنم به خوندن،ولی با این اوصاف این آزمون همچین اعتباری نداره...کاش حداقل دانشگاه یه جواب قانع کننده به بچه های معترض میداد تا تکلیف امثال من که سر دوراهی ارشد و این ازمون گیر کردن مشخص بشه!

soleimani

New member
منم با اعتراض موافق نیستم خب همه ما ها میدونیم ممکن پارتی بازی شه کارنامه نمیدن نظام وظیفه قبول نداره خب بهتره شرکت نکنین.کسایی که قبول شدن لابد خیلی بهتر خوندن...با اعتراضا کار خراب میشه فقط اونم این ازمون که رو هواست

masoud13

New member
دوستان سلام نمیخوام با این قضیه احساسی برخورد کنم وشما نیز. اما یه سوال ویا یه خواهش ازتون دارم. پیشنهادتون به منی که میخوام توی آزمون 92 شرکت کنم چیه؟ به خدا کلی کتاب خریدم کلی برنامه ریزی کردم الان دیدم که فقط10نفر قبول شدن! تا دی ماه کلی حرص برگزاری یا عدم برگزاریشو میخوردم الانم که این جوری. آخه چرا شرایط پایداری نداره این آزمون لعنتی؟.

این ازمون هیچش استاندارد نیست تازه بهمون گفتن شانس اوردین که این ده تا هم دلمون سوخت ورداشتیم وگرنه چون دانشگاه ایران و تهران جدا شده و جا نداریم پول نداریم و معرفت هم نداریم قرار بوده کلا هیچ کسی رو قبول نکنن .تو رو خدا عمرتو الکی هدر نده به قول خودشون این ره که میروی حتی به ترکستان هم نیست ...

masoud13

New member
من تازه میخواستم با کلی امید شروع کنم به خوندن،ولی با این اوصاف این آزمون همچین اعتباری نداره...کاش حداقل دانشگاه یه جواب قانع کننده به بچه های معترض میداد تا تکلیف امثال من که سر دوراهی ارشد و این ازمون گیر کردن مشخص بشه!

از ما گفتن بود دستی دستی خودتو بدبخت نکن اگه امروز تهران یونی بودی میفهمیدی که چی میگم .تازه احتمال اینکه اصلا سال بعد برگزار نشه با توجه به حرفای مسئولین بالای 60 درصده

a_67

New member
این ازمون هیچش استاندارد نیست تازه بهمون گفتن شانس اوردین که این ده تا هم دلمون سوخت ورداشتیم وگرنه چون دانشگاه ایران و تهران جدا شده و جا نداریم پول نداریم و معرفت هم نداریم قرار بوده کلا هیچ کسی رو قبول نکنن .تو رو خدا عمرتو الکی هدر نده به قول خودشون این ره که میروی حتی به ترکستان هم نیست ...

از ما گفتن بود دستی دستی خودتو بدبخت نکن اگه امروز تهران یونی بودی میفهمیدی که چی میگم .تازه احتمال اینکه اصلا سال بعد برگزار نشه با توجه به حرفای مسئولین بالای 60 درصده
سلام
اگه برخوردشون اینطوری بوده، دیگه نمیشه کاریش کرد؛ چون دست بالا رو اونا دارن ولی خب خدا و حق و حقیقت رو که دیگه نمیتونن بپیچونند! از یه طرف هم حق دارن چون یه دفعه ای چنین تصمیماتی برا دانشگاه ها گرفته شد! ولی خب اونا اگر خودشون رو جای شرکت کننده های این آزمون میذاشتن، درست و حسابی برنامه ریزی میکردن و لااقل اینطوری نمیشد همون 18 نفر سال پیش رو برمیداشتند از نظر تعداد و ... .
ولی دوستان امید به آینده رو از دست ندید، این نشد یه راه دیگه......اونم نشد بازم تلاش و تلاش....بالاخره نتیجه دلخواه حاصل میشه... ولی مطمئناً با دست روی دست گذاشتن به هیچی نمیشه رسید.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

goleyakh

New member
د

ای بابا !!!2باره به ما که رسید آسمون تپید!:sad::sad:

masoud13

New member
امروز یازده تا داوطلب اعتراض کردیم خواهان کارنامه مون بودیم ولی حتی بهمون کارنامه خودمونو هم ندادن بدون هییییییییچ دلیلی .هیچ کس حتی قبول شده ها هم رتبشونو نمیدونن براساس حروف الفبا چیده شدن . اینجا تهران است صدای مرا از پایتخت جمهوری اسلامی میشنوید !

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا