آزمون دوره ششم لیسانس به پزشکی چطور بود؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

LSG

New member
پاسخ به سوال مسعود ۸۹

mishe yeki bege jaryane in azmun chiye?yani sharayetesh vase sherkat?zamanesh?makanesh?ghabulish?referencesh chejuriye?

سلام در خصوص سوالتون باید بگم که خیلی کلی سوال کردین
اگه بخواد برگزار بشه روال اینطوری بوده که تو اسفند برگزار میشه ارسال مدارک توی دی ماه یا بهمنه منابعش به قول خودشون منابع علوم پایه است ولی به نظر من شاید فقط ۵۰ درصد میتونی به اون منابعی که برای علوم پایه میخونن اکتفا کنی شرایط شرکت هم در سایت علوم پزشکی هست
خواهشا بعضی از بچه ها که سوال میکنن سوالایی رو بپرسین که تا به حال مطرح نشده و الا این شرایط رو هزار نفر پرسیدن...

LSG

New member
بچه ها من مسیرم خورد به تهران یونی از مسئولش پرسیدم تا اخر اردیبهشت جوابارو میدین گفت فعلا که اصن تصحیحشون نکردیم کارای مهمتری داریم شمام برو خونتون به من چه که میخوای ارشد بخونی خوب برو بخون یا اصن نخون والا :14:
منم کلی تشکر کردم از بیاناتشون و دممو گذاشتم رو کولم و فرااااااااااااارررررر :ad54ad:

یه کنکور با این عظمتش با میلیون ها نفر شرکت کننده به ماه نمیکشه که جوابش میاد حالا نمیدونم چرا اینو اینقدر کشش میدن ... خدا آخر عاقبتمون رو به خیر کنه

greennote

New member
نتیجه آزمون کی میاد؟ به جز آزمون کتبی چند آزمون دیگه هم داره،مصاحبه فراشناختی و و و،کسی راجع به این مراحلش اطلاعی داره؟به نظرتون اگه آزمون کتبی رو قبول بشیم چقد احتمال داره از مراحل بعدی رد بشیم؟

greennote

New member
من اولین باره میخوام تو این آزمون شرکت کنم،جزوه منبع یا کتابهای خاصی رو میتونید بهم معرفی کنید؟ به نظرتون با ده ماه خوندن میشه تو این آزمون قبول شد؟

goleyakh

New member
نتیجه آزمون کی میاد؟ به جز آزمون کتبی چند آزمون دیگه هم داره،مصاحبه فراشناختی و و و،کسی راجع به این مراحلش اطلاعی داره؟به نظرتون اگه آزمون کتبی رو قبول بشیم چقد احتمال داره از مراحل بعدی رد بشیم؟

من از تهران یونی پرسیدم گفتن 70 درصدش آزمون کتبیته، 30 درصدش مصاحبه شفاهی......

و از چند نفر که قبول شدن پرسیدم ، گفتن مصاحبش بیشتر فرمالیته س و آزمون کتبیب مهمه:smilies-azardl (181

greennote

New member
من از تهران یونی پرسیدم گفتن 70 درصدش آزمون کتبیته، 30 درصدش مصاحبه شفاهی......

و از چند نفر که قبول شدن پرسیدم ، گفتن مصاحبش بیشتر فرمالیته س و آزمون کتبیب مهمه:smilies-azardl (181

بابت راهنماییت متشکرم goleyakh

آخرین ویرایش:

jonothan

New member
یعنی چی روزا رو زدیم به دیوار داریم می میریم از استرس امسال ارشد ول کردم به خاطر این ازمون اون وقت این همه ما رو سر کار میذارن ارشد اصلا نخوندم الانم نمیرسم بخونم

z*a*h*r*a

New member
بچه ها از چه طریق میشه تو آزمون لیسانس به پزشکی ثبت نام کرد؟منم که رشتم روانشناسی بالینیه میتونم شرکت کنم؟

masoud13

New member
بچه ها من میگم با هم یه روز سر ساعت مشخصی قرار بزاریم و بریم معاونت اموزشی دانشگاه تهران .کیا هستن؟ دوشنبه 30 اردیبهشت ساعت 10 صبح چطوره .نظر بدید لطفا :smilies-azardl (113

jonothan

New member
که چی بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من زنگ زدم بچه ها گفتن تا 31 اردیبهشت نتایج را اعلام میکنن

jonothan

New member
سلام بچه ها کسی خبر نداره کی جواب میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من دارم از استرس میمیرم:14:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا