آزمون ارشد نانوتکنوژی پزشکی سال95

Movafagh94

New member
من خریدم.
ولی بعد از دوره اول شروع میکنم.
به نظرم تست زدن توی دوره اول اشتباهه واسه کسی که پیش زمینه نداره.

شما دوره اول چطور برنامه ریزی کردین هرهفته بخونین؟ هرروز چطور درسا رو برنامه ریزی میکنین؟
من که کلی گیج شدم .نمیدونم باید چکار کنم

Coral333

New member
شما دوره اول چطور برنامه ریزی کردین هرهفته بخونین؟ هرروز چطور درسا رو برنامه ریزی میکنین؟
من که کلی گیج شدم .نمیدونم باید چکار کنم
من روزی یه درس میخونم.
و درس جلسه قبلی که خوندم را مرور میکنم.
و آخر شبا هم زبان.

Movafagh94

New member
دوستان به نظرتون برا درس زیست اول قسمت سلولی رو بخونیم یا مولکولی رو؟

f1992

New member
سلام بچه ها یسوال داشتم.فیزیک تو کنکور نانو حذف شده؟یاهست وباید بخونیمش؟

f1992

New member
بچه ها من هیچی کتاب نخردیم یعنی اصلا آشنایی ندارم.میشه لیست منابع مورد استفادتون رو بذارید و دقیقا بگید ازکی هست؟

parisaT

New member
انشاءالله که امسال قبول میشید,راستی با همون چهل ,پنجاه روز خوندن ازمون براتون چطور بود, سخت بود یا میتونستید به سوالا جواب بدین,واینکه پس زمینه ای از درسا داشتین,یعنی تو دوره کارشناسی این درسا رو خونده بودین یا نه؟

Movafagh94

New member
بچه ها من هیچی کتاب نخردیم یعنی اصلا آشنایی ندارم.میشه لیست منابع مورد استفادتون رو بذارید و دقیقا بگید ازکی هست؟

سلام
من این منابع رو استفاده میکنم.....
بیوفیزیک همون منبعی که اعلام کردند
بیوشیمی پزشکی پروین پاسالار
شیمی عمومی برای کنکور و شیمی آلی برای کنکور
فیزیولوژی خلاصه گایتون
زبان لزگی و لغات ضروری تافل
نانو هم که همون منبعی که اعلام کردند
زیست هم کتاب انتشارات خ لی لی
برا تست هم برا همه درسا ای کیو ب ی

موفق باشید

آخرین ویرایش:

ali yari

New member
من بیوشیمی رو اشنایی داشتم همیشه کم و بیش میخوندم ولی کارم به تست زدن نرسید به نظرم خیلی آسون بود 70 زدم ، شیمی خوندم ولی چون مال چند ماه پیش بود سر جلسه یادم نبودن،آلی نخوندمشد 30%،زیست خالصی یه بار خوندمش بسیار آسون اومده بود امسال 75 زدم.فیزیولوژی و بیوفیزیک اصلا نخوندم که بترتیب 30% و 8% زدم.نانو رو چند صفحه خوندم ک دیگه بعدش بیخیال شدم نخوندم من 15% زدم ولی نانو هم خیلی راحت بود هر کی خوب خونده حدود 70% زده.زبان 55% زدم.رتبه 40 شد.
کلا به نظرم امسال خیلی آسون بودن اگه بعد عید نانو و بیوفیزیک میخوندم حتما زیر 10 میشدم،نمیدونم شاید شانسی اون جاهایی که من بلد بودم سوال اورده بودن.
ولی امسال اگه بخونم از این شانسا نیست دیگه.

parisaT

New member
زیست وبیو شیمی تونو خیلی خوب زدین, منم میخوام زیست و با مریم خالصی بخونم ,میشه بگید بیو شیمی و زیست و چه جوری خوندید که درصداتون خوب شد,مثلا چند دور خوندین یا کی تست زدین؟ چند ساعت تو هفته وقت میزاشتید,واین که رشته کارشناسیتون چی بود؟
ببخشید اگه سوالام زیاد شد

ali yari

New member
زیست وبیو شیمی تونو خیلی خوب زدین, منم میخوام زیست و با مریم خالصی بخونم ,میشه بگید بیو شیمی و زیست و چه جوری خوندید که درصداتون خوب شد,مثلا چند دور خوندین یا کی تست زدین؟ چند ساعت تو هفته وقت میزاشتید,واین که رشته کارشناسیتون چی بود؟
ببخشید اگه سوالام زیاد شد

خواهش می کنم،من چون تغذیه خوندم با بیوشیمی آشنایی زیادی داشتم و خیلی وقتا بدون توجه به کنکور میخوندم واسه خودم ولی واسه جمع بندی کتاب بیوشمی برای کنکور خیلی خوبه.منم مریم خالصی یه درو زدم دور دوم که شروع کردم به خوندن و تست چون خیلی از تستا تو کتاب خالصی نبود ناامید شدم وکلا یکی از دلایلی که امسال نخوندم همین زیست بود که دیگه وقت نداشتم کتاب دیگه ای بخونم.اگه سوالا در حد امسال باشن خالصی کافیه.
من چون صبح و ظهر سر کار بودم برنامه خاصی نداشتم

parisaT

New member
پس با این حساب منم با مریم خالصی نخونم برم سراغ یه کتاب دیگه از شانس من سخت میدن ,بیوشیمی رو هم که اولین بارمه دستم میگیرم

- - - Updated - - -

به نظرتون از همون برای کنکور استفاده کنم میتونم پیش برم بیوشیمی رو

ali yari

New member
پس با این حساب منم با مریم خالصی نخونم برم سراغ یه کتاب دیگه از شانس من سخت میدن ,بیوشیمی رو هم که اولین بارمه دستم میگیرم

- - - Updated - - -

به نظرتون از همون برای کنکور استفاده کنم میتونم پیش برم بیوشیمی رو
چون که تعداد دروس نانو زیاده به نظرم همون بیوشیمی برای کنکور خوبه،بچه ها کتاب اگه اشتباه نکنم دکتر محمدی رو میگفتن خوندن اگه حجمش زیاد نیس میتونین بگیرینش، من خودم هارپر و لنینجر دارم، لنینجر خیلی حجیم ولی برا یادگیری عالیه،هارپر هم واسه کسی خوبه که پایه بیوشیمیش خوب باشه

Coral333

New member
چون که تعداد دروس نانو زیاده به نظرم همون بیوشیمی برای کنکور خوبه،بچه ها کتاب اگه اشتباه نکنم دکتر محمدی رو میگفتن خوندن اگه حجمش زیاد نیس میتونین بگیرینش، من خودم هارپر و لنینجر دارم، لنینجر خیلی حجیم ولی برا یادگیری عالیه،هارپر هم واسه کسی خوبه که پایه بیوشیمیش خوب باشه
کتاب دکتر محمدی منظورتون به ضروریاتشه؟

بالا