آزمون ارشد نانوتکنوژی پزشکی سال95

parisaT

New member
سلام به همگی,اگه کسی از بچه ها کتاب برای کنکور شیمی عمومی داره,میتونه کادرای صفحات74-78برا من توضیح بده من متوجه نمیشم اینارو

Ramina

New member
سلام به همگی,اگه کسی از بچه ها کتاب برای کنکور شیمی عمومی داره,میتونه کادرای صفحات74-78برا من توضیح بده من متوجه نمیشم اینارو

رجوع كنيد به كتب دبيرستان، يادم نيست كه سوم دبيرستان بود يا پيش دانشگاهي! مبحث همون مبحث ها هست و توضيحش اينجا امكان پذير نيست. مطلب كلي رو از اونجا مطالعه بفرمايين و بعد مجددا برين سراغ كتاب براي كنكور، ان شاءالله واكنش ها رو متوجه خواهيد شد

agate.samani

New member
سلام دوستان ببخشید من تا بحال با کتاب بیوشیمی سروکارنداشتم اگر بخام تو کنکور بالای 70درصد بزنم چ کتابی رو پیشنهاد میکنید؟
کتاب بیوشیمی برای کنکور ، برای من چطوره؟
ممنون

agate.samani

New member
سلام
من این منابع رو استفاده میکنم.....
بیوفیزیک همون منبعی که اعلام کردند
بیوشیمی پزشکی پروین پاسالار
شیمی عمومی برای کنکور و شیمی آلی برای کنکور
فیزیولوژی خلاصه گایتون
زبان لزگی و لغات ضروری تافل
نانو هم که همون منبعی که اعلام کردند
زیست هم کتاب انتشارات خ لی لی
برا تست هم برا همه درسا ای کیو ب ی

موفق باشید
سلام خلاصه گایتون یا خلاصه گایتون/هال؟

ali yari

New member

کتاب شیمی عمومی و شیمی الی برای کنکور همون کتابای نارنجی رنگن؟؟؟

f1992

New member
سلام
بچه ها سوال دارم راجب رشته نانو ،من از هرکی میپرسم فقط بهم میگن بازارکارش خوبه.چون نانو هست و رشته جدید وجا پیشرفت داره.اما هیچکس نمیگه کارش کجاست؟فارغ التحصیلاش چیکارمیکنن؟الان؟کارشون چی هست؟

Movafagh94

New member
سلام
بچه ها سوال دارم راجب رشته نانو ،من از هرکی میپرسم فقط بهم میگن بازارکارش خوبه.چون نانو هست و رشته جدید وجا پیشرفت داره.اما هیچکس نمیگه کارش کجاست؟فارغ التحصیلاش چیکارمیکنن؟الان؟کارشون چی هست؟

سلام
فرصتهای شغلی و بازار کار نانوتکنولوژی پزشکی

استاد دانشگاه ....پـژوهـــشــگـر ..... کارشناس پرتو شناسی (تکنیسین رادیولوژی)

سایر فرصتهای شغلی ارشد نانوتکنولوژی پزشکی بر اساس جدیدترین طرح طبقه بندی مشاغل وزارت بهداشت

کارشناس تجهیزات پزشکی......

Movafagh94

New member
دوستان کتاب درسنامه سلولی مولکولی انتشارات خ ل ی ل ی رو قیمت گرفتم گفت 150هزار تومان....
کسایی که دارند بنظرتون اینقدر کتاب خوبی هست که براش هزینه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
گفتم فعلا کتاب مریم خالصی رو بخونم بعدش تو نمایشگاه که ابان برگزار میشه بخرم...
کسی کتاب مریم خالصی خونده راضی باشه؟؟؟

Coral333

New member
دوستان کتاب درسنامه سلولی مولکولی انتشارات خ ل ی ل ی رو قیمت گرفتم گفت 150هزار تومان....
کسایی که دارند بنظرتون اینقدر کتاب خوبی هست که براش هزینه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
گفتم فعلا کتاب مریم خالصی رو بخونم بعدش تو نمایشگاه که ابان برگزار میشه بخرم...
کسی کتاب مریم خالصی خونده راضی باشه؟؟؟
من خودم دارم از درسنامه ای که گفتی میخونم.
ببین این سوال را از کسی باید بپرسی که خونده و کنکور داده.
نه مایی که داریم از روش میخونیم و هنوز تستی نزدیم که بدونیم باهاش میشه تست زد یا نه.

بالا