آزمون ارشد نانوتکنوژی پزشکی سال95

Ramina

New member
شما اوربيتال هاي p دو عنصر رو تصور كن كه شكل دمبل هستن، حالا اين دوتا دمبل به هم نزديك ميشن و هم پوشاني ميكنن به اين پيوندط كه ايجاد ميشه ميگن پاي

masume sbr

New member
.ﺭاﺩﻳﻮﺗﺮاﭘﻲ.ﺗﺎﺑﺴﺘﻮﻥ ﻓﻘﻄ ﺯﺑﺎﻥ و ﺑﻴﻮﺷﻴﻤﻲ ﺧﻮﻧﺪﻡ.

masume sbr

New member
ﻧﻪ.ﻣﺭﺑﻮﻁ ﻧﻴﺲ. ﺑﻴﻮﺷﻴﻤﻲ اﺣﺴﺎﻧﻲ ﺯﻳﺴﺖ ﻣﺠﻴﺪ ﻣﻬﺪﻭﻱ .ﺑﻴﻮﻓﻴﺰﻳﻚ و ﺷﻴﻤﻲ و ﺯﺑﺎﻥ ﺩﻛﺘﺮ ﺧﻠﻴﻠﻲ

masume sbr

New member
ﺗﺎﺯﻩ اﻣﺴﺎﻝ اﺯ ﺷﻨﺒﻪ ﺗﺎ ﭼﻬﺎﺭﺷﻨﺒﻪ اﺯ ﺻﺒﺢ ﺗﺎ 3 ﺑﻌﺪاﺯ ﻇﻬﺮ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻴﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﺑﺎﺷﻴﻢ.ﺯﻣﺎﻥ ﺑﺮا ﺩﺭﺱ ﺧﻮﻧﺪﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﻛﻤﻪ.

Coral333

New member
ﺗﺎﺯﻩ اﻣﺴﺎﻝ اﺯ ﺷﻨﺒﻪ ﺗﺎ ﭼﻬﺎﺭﺷﻨﺒﻪ اﺯ ﺻﺒﺢ ﺗﺎ 3 ﺑﻌﺪاﺯ ﻇﻬﺮ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻴﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﺑﺎﺷﻴﻢ.ﺯﻣﺎﻥ ﺑﺮا ﺩﺭﺱ ﺧﻮﻧﺪﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﻛﻤﻪ.
منم دانشگاه میرم.
ایشالا پر انرژی باشیم که بعدش بتونیم بشینیم سره درس.

ali yari

New member
این تاپیکو راه انداختین دیگه تاپیک قبلی کم رنگ میشه،ولی اطلاعات خوبی از دوستانی که کنکور دادن توش هست که به دردتون میخوره

Coral333

New member
پس چرا کوچ کردین اینجا؟
خب هر سال روال همینه.
اون تاپیک مال بچه هایی بود که تلاش کردن برای کنکور امسال.
و حالا ما اینجا با انگیزه ای که از هم میگیریم قراره موفق بشیم برای سال آینده [emoji5]

ali yari

New member
باید از تجربیات بچه های پارسال هم استفاده کرد، این تازه واردا که اطلاعات زیادی ندارن.همون نانو سال گذشته رو اگه 94شو برمیداشتین اوکی بود

s.y89

New member
سلام دوستان منم ان شاالله برای سال بعد هستم.... تا حد امکان هم باید یکی از دانشگاههای تهران قبول شم... و چون متاهل هستم فرصتم برای درس خوندن کمتره..
نظرتون چیه اینجا یه برنامه گروهی هفتگی بزاریم برای درس خوندن؟؟!!

parisaT

New member
سلام دوستان منم ان شاالله برای سال بعد هستم.... تا حد امکان هم باید یکی از دانشگاههای تهران قبول شم... و چون متاهل هستم فرصتم برای درس خوندن کمتره..
نظرتون چیه اینجا یه برنامه گروهی هفتگی بزاریم برای درس خوندن؟؟!!

اره منم موافقم اینجوری خیلی خوب میشه

شقایق71

New member
سلام بچه ها شما همتون به شیمی علاقه دارین؟این رشته خیلی شیمی داره نه؟تنها مشکلم باهاش همینه: (میترسم علاقمند نشم بهش

Coral333

New member
دوستان کجایید پس,بیایین برنامه گروهی بزاریم دیگه
من از این هفته دانشگاهم شروع شده.
دارم به کارای دانشگاهم میرسم دو روزه.
به نظرم آخر هر هفته بیایم یه گزارش از کل هفتمون بدیم که چی خوندیم خوب باشه.
موافقین؟

بالا