آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

yas mid

New member
سلام

من حس کردم خودم فقط مشکل دارم برا خوندن:sadsmiley:

چند روز شیفت رو در یه شهر دیگه میگذرونم که اونجا خیلی کم میتونم بخونم و گاهی سه چهار روز نمیتونم بخونم

چند روز رو هم که میام خونه یا کارای خونه هست یا الان هم خونه تکونی که خب خلاصه ش هم بخوام بکنم باز هم وقتم رو میگیره :riz303:

امیدوارم اون وسط وسطاش وقت کنم دو کلمه بخونم

میدونید من روش خوندنم رو عوض کردم:5: .... کلا کتاب نمیخونم مگر نانو و ناچارا بیوفیزیک ... فقط تست ها و پاسخ های تشریحی هر فصلی رو میخونم:rolleyessmileyanim:

khorsand

New member
راستی اوضاع زبانتون خوبه؟؟؟؟؟؟

مال من که معلومه:13:

اینجا هیچکس راضی نیست انگار!
هممون احساس میکنیم کمتر از اونچه که باید خوندیم دلایلم زیاده ماشالا!!من خودم بخاطر لوزه هام که قراضه شده دائم گلودرد دارم هی از برنامم عقب میمونم!:13:
زبانم کللللی عقب بودم ولی الان داریم با یکی دیگه از خانوما رو برنامه فشرده میخونیم گرچه سخته ولی می ارزه برناممونم اینجوریه که شبی سه ساعت میخونیم هرشب لغتای یه مهارت لزگی
شما چجوری میخونید زبانو دوستان؟؟

yas mid

New member
خرسند جان اینکه احساس میکنیم به اندازه کافی نمیخونیم با اینکه واقعا به اندازه کافی نمیخونیم فرق میکنه ان شالله که گزینه اول درمورد همه شما صدق کنه :smiliess (3):..... من متاسفانه باید اقرار کنم که واقعا به اندازه کافی نخوندم

درمورد زبان .... من طی این مدتی که مثلا شروع کردم کلمات 504 رو میخونم و اونایی که تو ذهنم نمیمونه رو می نویسم البته کلمات کتاب medicin رو هم چون از قبل دارم اونا رو هم دارم میخونم و باز هرکدوم رو که اصلا تو ذهنم نمیمونه رو مینویسم بعد خوندن کلمات به این صورته که جلوی کلمات به ازای هر بار تکرار و دونستن تیک میزنم و اگه بلد نباشم ضربدر که بدونم کدومو یاگرفتم کدومو نه و بعد از مدتی اونهایی که ضربدر داشتن رو بیشتر تکرار میکنم چون مسلمه احتمال فراموشیشون بیشتره

اگه وقت کنم(البته اگه) برعکس کلمات رو میخونم به این صورت که معنی رو میبینم بعد کلمه رو حدس میزنم و باز هم همون تیک و ضربدر رو اجرا میکنم....این روش قبلا برای من جواب داده جوری که درصد فراموشی کلمات خیلی برام پایین بوده جوری که بعد از چند سال اکثرشون تو ذهنم هستن .... ولی برای الان مطمئن نیستم بتونم این روش رو هم اجرا کنم:sadsmiley:

از لزگی هم فعلا دو سه تا از اولین آزمون ها رو خوندم تا کی همش رو بخونم الله اعلم:wacsmiley:

yas mid

New member
امروز هم تنبلی کردم....کاش یکی بود منو به زور مجبور میکرد درس بخونم:black_eyed::65d6a5d6s:

آخرین ویرایش:

tkia

New member
دوستان من هنوز تو انتخاب کتاب شیمی موندم نمیدونم شیمی رو از چی بخونم لطفا راهنماییم کنید

yas mid

New member
سلام

درمورد شیمی که من اگه بتونم پیش بیام با دوستان جلد اول مورتیمر

برا آلی من ترجمه عیسی یاوری رو شنیدم اما وقتی دیدم زیاد بود و مطمئن نبودم بتونم بخونمش واسه این یه کتاب ساده گرفتم که نمیدونم واقعا چقدر میتونه موثر باشه هر چند هنوز خوب کتابو نخوندم فعلا اولاشم:smiliess (12):

دوستان دیگه امیدوارم منبع خوب و روش خوبی برای خوندنش داشته باشن:riz304:

khorsand

New member
شیمی آلی و عمومی برای کنکور خوبه من راضیم مخصوصا آلیش کاملا کافی هست

s.y89

New member
سلام.شیمی آلی و عمومی خ.ل.ی.ل.ی هم خوبه

آخرین ویرایش:

mahdiye_m

New member
بچه ها من بیکار بیکار تو خونه نشستم ولی هیچی نمیخونم،تنهایی نمیتونم درس یخونم.واسه همین هر کدوم از شما که مث منین اگه میخاین بیاین دو تایی درس یخونیم فک کنم اینجوری خوب باشه چون هم مث پشتیبان هم میشیم هم چون دو تایی داوطلب یه رشته هستیم یه جورایی رقابتی میشه مجبور میشیم پا به پای هم بریم جلوو اگه مایلید تو خصوصی پیام بهم بدین تا برنامه رو بگم بهتون.

sajad rahimi

New member
سلام.خیلی پیام های نا امید کننده ایی دو ماه به کنکور دارم میبینم رقیباتون امسال سختن حداقل چندتاشو که من میدونم .سعی خودتون رو بکنید

infomdmir

New member
دوستان مطمین باشید ما هم رقیب های خیلی سختی برای اونها هستیم نگران نباشید!!!

TrueLove90

New member
...

بـا آرزوی سلامتی و شادی و موفقیت برای دوستان گل انجمن علوم پزشکی :4d564ad6:

Happy_NewYear_1394.jpg

...

Reihan_Salvatore

New member
سلام دوستان.خسته نباشيد.انشاالله همگى امسال قبول ميشيد.من دانشجوى ترم آخر شيمى هستم و براى سال 95 تصميم دارم کنکور بدم.همه تاپيک هاى مربوط به منابع رو خوندم.!ميخوام همه کتاب ها رو با هم تهيه کنم اما منابع مفيد هرکس متفاوت بوده و همين باعث شده که گيج بشم...!!!ميشه منابعى رو که اکثريت توافق دارند و مفيده رو بهم معرفى کنيد؟!

infomdmir

New member
سلام دوستان.خسته نباشيد.انشاالله همگى امسال قبول ميشيد.من دانشجوى ترم آخر شيمى هستم و براى سال 95 تصميم دارم کنکور بدم.همه تاپيک هاى مربوط به منابع رو خوندم.!ميخوام همه کتاب ها رو با هم تهيه کنم اما منابع مفيد هرکس متفاوت بوده و همين باعث شده که گيج بشم...!!!ميشه منابعى رو که اکثريت توافق دارند و مفيده رو بهم معرفى کنيد؟!

ان شالله منابع رو بعد از قبولی و اطمینان از اینکه تضمین کننده قبولی شما هستند بعد از کنکور می گیم پس عجله برای خرید نداشته باشید

- - - Updated - - -

دوستان یک گزارش اجمالی بدید ببینیم در چه مرحله ای هستید! من از امروز مرور همه درسها رو شروع کردم

khorsand

New member
ان شالله منابع رو بعد از قبولی و اطمینان از اینکه تضمین کننده قبولی شما هستند بعد از کنکور می گیم پس عجله برای خرید نداشته باشید

- - - Updated - - -

دوستان یک گزارش اجمالی بدید ببینیم در چه مرحله ای هستید! من از امروز مرور همه درسها رو شروع کردم
سلام من بعضی درسها رو دور سوممو شروع کردم بعضیا رو هم تازه دور دوم تموم شده مشکلم با زبانه که خیلی زیاده و طبق پیش بینیم پیش نمیره
اوضاع شما چطوره؟

بالا