آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

A-H88

New member
سلام و خسته نباشید به همه ی دوستان نانویی:ad54ad:
یه سوال دارم.من رشته ی دومم رو بیوتک انتخاب کردم.آزمونش با نانو در روزهای مجزاست؟

A-H88

New member
:ahi5slcgm04mi8jqqklمرسی.اصلآ به این نکته ی ظریف دقت نکرده بودم.
هیشکی اینجا نیست.گروهمون خیلی سوت و کوره چرا آخه:13:

khorsand

New member
:ahi5slcgm04mi8jqqklمرسی.اصلآ به این نکته ی ظریف دقت نکرده بودم.
هیشکی اینجا نیست.گروهمون خیلی سوت و کوره چرا آخه:13:

یه چراغ موشی روشن کردیمفعلا که سوی گروه نره تابعد!خب بهمون نیاز نیست وگرنه من خودم تا یه رست دارم فرتی میام اینجا

khorsand

New member
حالا تا اینجایین دوستان بیاین بگین ببینم این نانو کوفتی و چجوری میخونین؟؟؟اصلا نمیدونم چجوری باید از این کتابه سوال بدن همش شاید و اما و اگره!!

infomdmir

New member
خرسند جان من ترجیح می دم یک دور کامل این کتاب رو بخونم ببینم چی به چیه بعد بشینم برای بار دوم با دقت و تستی بخونم

A-H88

New member
منم هنوز کتابو تموم نکردم.میخونم و نکته برداریش میکنم:smiliess (12):

khorsand

New member
خرسند جان من ترجیح می دم یک دور کامل این کتاب رو بخونم ببینم چی به چیه بعد بشینم برای بار دوم با دقت و تستی بخونم

منم همینکارو میکنم الان دور اولم تموم شده دور اولو صرفا جهت یادگیری خوندم حالا باید شروع کنم کنکورس خوندن
کسی اینجا آزمــــون شرکت نمیکنه دوستان؟نانو رو چجوری سوال میدن؟

mw.ashel

New member
95812449126861216539.jpg

A-H88

New member
منم همینکارو میکنم الان دور اولم تموم شده دور اولو صرفا جهت یادگیری خوندم حالا باید شروع کنم کنکورس خوندن
کسی اینجا آزمــــون شرکت نمیکنه دوستان؟نانو رو چجوری سوال میدن؟

من ثبت نام کردم آزمونارو.نانو تو بودجه بندی آزموناش نیست.تو آزمونای جامع که دم کنکوره میذارند.:wacsmiley:

s.y89

New member
سلام.بچه ها زیست و بیوشیمی چه فصل هایی مهمتره و بیشتر سوال میدن؟؟؟؟!!!

khorsand

New member
تقریبا ازهمه فصلا سوال میدن ی بررسی رو تستای کنکورای قبلی کنین متوجه میشین

s.y89

New member
ممنون .ولی خب یه سری فصل ها هست که مهمتره و تعداد سوال بیشتری ازش میاد.....دوستانی که سال قبل شرکت کردن فکر کنم بتونن کمکم کنن....

A-H88

New member
سلام
انگار اون چراغ موشی هم خاموش شده .رسمآ هیشکی نیست
دوستان هر کی تمایل داره شماره موبایلشو تو پیام خصوصی برام بفرسته که تو وایبر یه گروه تشکیل بدیم و این 95 روز باقیمانده رو بیشتر با هم همراه باشیم.اونجا راحت تر میشه در ارتباط بود.:a2d3:

آخرین ویرایش:

khorsand

New member
واااااای عجب یادآوری کردین...
موند 95 روز...
بچه ها در چه حالین؟
من ک دارم مث مورچه دور دوممو میخونم...

mahdiye_m

New member
سلام به همگی

من میخام نانو شرکت کنم ولی متاسفانه کتاب مقدمه ای بر نانوتکنولوژی پزشکی گیرم نیومده هنوز،نمیدونمممم چیکار کنم کسی میتونه کمکم کنه؟

Martian

New member
دوستانی که هنوز نتونستن کتاب مقدمه ای بر فناوری نانو رو پیدا کنن میتونن برای تهیه اینترنتی از این لینک استفاده کنن.
دقت کنید که کتاب نو دفترچه مقدمه ای بر فناوری نانو نوشته شده ولی در اصل اسم کتاب نانوفناوری پزشکی است
اینم لینک تهیه کتاب. معرفی کتاب

بالا