آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

man mitavanam

New member
خیلی ممنون
خیالم راحت شد...
خداروشکر
راستی شاید این برا بچه هایی باشه که رشته کارشناسیشون وزارت علوم بوده ؟؟؟ این طور نیست؟ یا اینکه کلا همچین چیزی نداریم؟

Martian

New member
خیلی ممنون
خیالم راحت شد...
خداروشکر
راستی شاید این برا بچه هایی باشه که رشته کارشناسیشون وزارت علوم بوده ؟؟؟ این طور نیست؟ یا اینکه کلا همچین چیزی نداریم؟

نه زبطی نداره. اینطور خبرها رو تا وقتی که منبع رسمی مربوطه نگفته نباید باور کرد.

infomdmir

New member
من ثبت نام کردم امسال نسبت به پارسال ثبت نام خیلی اسون شده و دیگه لازم نیست فرمی از طرف دانشگاه تایید و مهر بشه

man mitavanam

New member
بچه ها معدل کارشناسی چقدر تو کنکور ارشد تاثیر داره؟؟؟چند درصد؟؟
من معدلم در حد 14 ست ولی از یکی از دانشگاههای مادر

infomdmir

New member
توی دفترچه در مورد معدل و تاثیر اون چیزی ننوشته و در سالهای قبل هم بچه های شرکت کننده چیزی در این مورد نگفتند بنابر این فکر نکنم تاثیر خاصی داشته باشه.

kakooooo

New member
سلام
درصورتی که نمره نهایی دو نفر یکسان بشه کسی که معدل دوران کارشناسیش بالاتر بوده رتبه بهتر رو کسب خواهد کرد ولی قاعدتا چنین احتمالی خیلی کمه
غیر از این معدل تاثیری نداره پس نگرانی وجود نخواهد داشت

infomdmir

New member
لطفا منابع یا منبعی که برای زیست سلولی و مولکولی انتخاب کردید رو بنویسید

khorsand

New member
لطفا منابع یا منبعی که برای زیست سلولی و مولکولی انتخاب کردید رو بنویسید

من جــــزوه خلـــیلی رو میخونم شما خودتون چی میخونید؟بچه ها در کنار جواب این سوال بگید که چقدر هم از منابعتون راضی هستید من خودم هنوز تست نزدم بنابراین نمیدونم منبعم چقدر مطمئنه ولی چون زیست درس مهم و سرنوشت سازیه لطفاااا همتون جواب سوالو بدید

آخرین ویرایش:

Martian

New member
مهدوی میخونم. همراه تست دکتر عبادی انتشارات کتابخانه فرهنگ. از دوتاشون راضیم

infomdmir

New member
من نقوی می خونم به همراه تست فرهنگ و آ ی. ک . ی . و . ب . ی
راضی یودن بعد از امتحان مشخص میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

A-H88

New member
منم کتاب محمد نژاد با تست فرهنگ.
با درس جدید در چه حالید دوستان؟ چطوره؟

s.y89

New member
من خالصی می خونم که زیاد راضی نیستم.احتمالا در کنارش مهدوی بخونم.با تست آ ی ک ی و ب ی که همراه با ‍باسخ تشریحیه....زیست امسال ضریبش ۲ شده و با بقیه درسا فرق آنچنانی نداره!

آخرین ویرایش:

s.y89

New member
سلام.دوستان بیوفیزیک رو چطوری می خونین؟کل خان چمنی رو می خونین؟؟؟!!!

yas mid

New member
سلام

من دوباره مثل سال قبل در اواخر مسیر بهتون ملحق شدم....چون به ما گفته بودن حق ارشد ندارید بخاطر طرح اما چون رشته ما جزء رشته های دفترچه نبود من ثبت نام کردم و دوباره هستم:thanks:

چقدر بد شد این تغییر رفرنس ها..... من که نانو رو هنوز تهیه نکردم

یه فیزیولوژیم خوب بود که اونم ضریبش شد یک و کلا پرید:65d6a5d6s:

ولی از یه چیز خوشحالم اینکه زیست ضریبش شد 2 :(40):

من فعلا هیچ کتابی رو یه دور تموم نکردم:smilies-azardl (181

khorsand

New member
من خالصی می خونم که زیاد راضی نیستم.احتمالا در کنارش مهدوی بخونم.با تست آ ی ک ی و ب ی که همراه با ‍باسخ تشریحیه....زیست امسال ضریبش ۲ شده و با بقیه درسا فرق آنچنانی نداره!

زیست سالای قبل ضریبش 1.5 بود الان که بیشتر شده!زیست سالای قبل با فیزیولوژی همراه باهم 3 بودن یعنی 18 تا سوال زیست بیشتر نمیومد ضمن اینکه سرنوشت سازه نه بخاطر ضریبش بلکه چون سخته

khorsand

New member
سلام

من دوباره مثل سال قبل در اواخر مسیر بهتون ملحق شدم....چون به ما گفته بودن حق ارشد ندارید بخاطر طرح اما چون رشته ما جزء رشته های دفترچه نبود من ثبت نام کردم و دوباره هستم:thanks:

چقدر بد شد این تغییر رفرنس ها..... من که نانو رو هنوز تهیه نکردم

یه فیزیولوژیم خوب بود که اونم ضریبش شد یک و کلا پرید:65d6a5d6s:

ولی از یه چیز خوشحالم اینکه زیست ضریبش شد 2 :(40):

من فعلا هیچ کتابی رو یه دور تموم نکردم:smilies-azardl (181

yas mid جون نگران نباش عزیزم نانو رفرنسش خیلی سخت نیست کم هم هست میرسی بخونی
من همه رو به جز نانو که یه فصلش مونده تموم کردم ولی مطمئنم تا به دورای بعدی نرسم هیچی بارم نیست!

بالا