آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

tkia

New member
دوستان لطف میکنید بگید این کتاب رو از کجا تهیه کردن ما که هر چی گشتیم نتونستیم بیابیم؟!!!!!

khorsand

New member
كلا ٢٦٠ صفحه هست كمتر از يك هفته هست اطلاعيه اومده شما رفتي خريدي و ١/٥ كتاب رو خوندين بعد ميگين هنووووووز ؟!!!!
شكست نفسي مي فرمايين :whistle::28:

راستش یکی از دوستان که گفته بودن قبلا که منابع تغییر میکنه به من گفتن منبع احتمالا این میتونه باشه خودشونم از دکتر رضایت پرسیده بودن بعد ماهم تهیه کردیم دیگه!50صفحه اولش چیزی نداره آخه!نصفش تاریخچههست میبینید حالا!

khorsand

New member
دوستان لطف میکنید بگید این کتاب رو از کجا تهیه کردن ما که هر چی گشتیم نتونستیم بیابیم؟!!!!!

فقط دانشگاهآزاد واحد علوم دارویی داره این کتابو.فروش اینترنتی نداره باید برید تهیه کنید البته تماس بگیرید شایدم الان که منبع اعلام شده یه راهکاری گذاشته باشن ولی من خودم که ناچار کسیو فرستادم برام گرفت.

A-H88

New member
ان شاا.. درست میشه منم اوضاعم خییلللییییی خرابه دوهفته اس درست حسابی درس نخوندم نمیدونم چم شده بچه ها اگه راه حلی جهت مشکل پرخوابی دارن لطفا مدد برسونین!!!!:smiliess (9)::sad::sadsmiley:

به نظر من واسه مشکل پر خوابی منظم کردن ساعت خواب و عوض کردن مکان مطالعه خیلی موثره:a2d3:

khorsand

New member
بچه ها شما برنامه مطالعه اتون چجوریه؟چند ساعت خواب؟مفید چند ساعت درس؟من خیلی نگرانم...

A-H88

New member
اگه بیشتر از هفت ساعت میشه، دیگه راهی غیر از اینکه چند روز مقاومت کنید تا ساعت بیولوژیک بدنتون تنظیم بشه نیست:smiliess (11):

A-H88

New member
:13::13:
بچه ها شما برنامه مطالعه اتون چجوریه؟چند ساعت خواب؟مفید چند ساعت درس؟من خیلی نگرانم...

من که از مطالعم اصلآ راضی نیستم.6 تا 7 ساعت میخوابم ولی مطالعم بیشتر از 5 ساعت نمیشه.تازه نه هر روز:14:

Martian

New member
یا باید خودتون برید از واحد علوم دارویی بخرید یا یکی رو تهران داشته باشید براتون بفرسته یا به یه کتاب یاب بگید براتون تهیه کنه که هزینه اش بیشتر میشه.

اگه کسیو تهران ندارید میتونید با این کتاب یاب تماس بگیرید براتون تهیه کنه.

کتابخانه کتابیاب سالاری
آقای قباداله سالاری

02166961109
09121013457

شماره تماس بخش فروش دانشگاه آزاد واحد علوم دارویی 22002044

کتاب نانوفناوری پزشکی

khorsand

New member
:13::13:

من که از مطالعم اصلآ راضی نیستم.6 تا 7 ساعت میخوابم ولی مطالعم بیشتر از 5 ساعت نمیشه.تازه نه هر روز

هفت؟!من گاهی به 10 هم میرسه!!!:13:
تازه دس خوندنمم بگیر نگیر داره بعضی روزا میترکونم میرسه به 10 ساعت بعضی روزا هم ب زور 3-4 ساعت میشه!!
دیگه تو کار این بدن و ساعت بیولوژیک و اینا موندم نمیدونم چیکارش کنم...:smiliess (12):

Martian

New member
خودم تهیه نکردم یکی برام تهیه کرد از خود دانشگاه آزاد بخش انتشاراتش.

Martian

New member
سلام. دفترچه اومده زمان آزمون 31/2/94 تا 1/3/94

http://sanjeshp.ir/arshad/94/Et03.pdf

آخرین ویرایش:

dr.ailin

New member
سلام. بچه ها قبولی تو این رشته چطوره؟؟؟منابع چیه؟؟؟کسی از الان شروع کنه میرسه برای دوستم میخوام

بالا