آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

yas mid

New member
درود دوستان

من که رفتم واسه سال دیگه:rolleyessmileyanim:

تبریک ویژه و خدا قوت به دوستانی که قبول شدن:riz304: :applause:

یه خدا قوت دیگه واسه دوستانی که میخوان سال دیگه با انگیزه و تلاش بیشتر شرکت کنن:a2d3:

infomdmir

New member
درود دوستان

یه خدا قوت دیگه واسه دوستانی که میخوان سال دیگه با انگیزه و تلاش بیشتر شرکت کنن:a2d3:
یاس مید قبول نشدی؟؟؟رتبه ات چند بود؟

infomdmir

New member
درود دوستان

یاس مید قبول نشدی؟؟؟رتبه ات چند بود؟

infomdmir

New member
دوستان این چیج رو خیلی غیر فعال گذاشتید دیگه کسی سر نمی زنه؟؟؟؟

s.y89

New member
سلام....نتایج اومده و اینجا انقدر خلوته؟؟!!!! دوستان چیشد؟کجا رفتین؟خانم الهام/ آقای infomdmirو بقیه دوستان کجا قبول شدین؟؟؟چی شد؟؟؟!!!

infomdmir

New member
بچه ها این پیج چقدر خلوت شده؟؟؟؟ بچه هایی که سال بعد ازمون دارند هم سر نمی زنند؟؟؟

s.y89

New member
مت سر می زنیم اما میبینیم که هیییییییییییییچ خبری نیست!!!!!:dadad4:

infomdmir

New member
مت سر می زنیم اما میبینیم که هیییییییییییییچ خبری نیست!!!!!:dadad4:

این اصلا خوب نیست چون پارسال هم خیلی از بچه ها اصلا پیج نیومدند و باعث شد تبادل نظری صورت نگیره و به دلیل اشتباه در انتخاب منابع و یا روش خوندن نتیجه خوبی نگیرند که یکیشون خود منم!!!!

vahid28

New member
سلام
کتاب تست برای شیمی چی خوبه؟ممنون اگه راهنمایی کنید

yas mid

New member
سلام دوستان

منم الان که فکر میکنم جز مورتیمر هیچ منبع شیمی ندارم....و متاسفانه شیمی آلی هم نمیدونم دقیقا چی خوبه؟؟:21: راهنمایی میکنید لطفا

infomdmir

New member
کتاب تست شیمی توی بازار نمی تونی مرتبط پیدا کنی ولی به نظر من کتاب تست گاج دو می تونی بخونی و مفید هست

زهرا2

New member
سلام
من چون رشته م شیمی بود هیچ وقت برا کنکورنانو شیمی نخوندم تست هم نزدم اما فک میکنم تست کنکوراسالهای گذشته خوب باشه.

Martian

New member
دوستان به نظرم بهترین منبع برای شیمی کتابهای مبتکران هستن که هم نکته دارن هم تست در کنارش اگه بتونیم برای کنکور رو هم بخونیم خیلی عالی میشه.

بالا