آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

tkia

New member
روز چهارشنبه 22 مرداد سومین و آخرین اعتراض و تجمع ماست. دوستان معترض حداکثر سعی خودتون رو برای اینکه برسین برای تجمع انجام بدین.کسانی که نمی تونن بیان از دعا ها و تشکر های شما ممنون ولی ای کاش اگر خودتون هم نمی تونید بیایید حداقل سعی کنید اگر دوست ،آشنا و یا فامیلی دارید که در تهران است ازش بخواهید که اگه می تونه به نمایندگی از شما بیاد و به تجمع ملحق بشه یا اینکه از طرف شما بیاد تهران و شرکت کنه. این بار دیگه قضیه واقعا حیاتی و جدی هستش. دوستان تهرانی و کرجی که دیگه راحت تر از بقیه هستن.این دوستان هم اگه نمی تونن بیان که دیگه نمیانده فرستادن برای این عده راحت تره.اگه دوستان تهرانی و کرجی کم لطفی نکنن و سنگ تموم بذارن تعدادمون واقعا قابل توجه میشه. بیاییم برای اون یک سالی که عمرمون رو گذاشتیم و نتیجه اش رو هم گرفتیم ولی با بی برنامگی وزارت بهداشت در حقمون ظلم شد، ارزش قائل باشیم. داوطلبین سال آینده ارشد با خیال راحت منتظر نباشن که ما فقط بریم جلو.توجه کنین که اگه ما نتونیم موفق بشیم سال آینده شما هم متضرر خواهی شد.سال بعد مطمئن باشید ظرفیت ها نصف ظرفیت های امسال خواهد شد، حتی ممنکه بعضی رشته ها هم حذف بشه. پس اگر می خوایین که به وضعیت امروز ما دچار نشین پس کمر همت رو ببندید و روز چهارشنبه با ما باشید، مخصوصا پایتخت نشین ها و کرجی های عزیز که مشکل بعد مسافت هم براشون وجود نداره. پیشاپیش از همه کسانی که روز تجمع میان کمال تشکر و قدردانی رو دارم. "به امید دیدار همگی در روز چهارشنبه 22 مرداد ساعت 10 مقابل ساختمان وزارت بهداشت

razyehnazary

New member
کسی اطلاعاتی از یادگیری لغات زبان در 9 ساعت ک د خ میذاره داره؟؟؟
ب نظرتون چطورن؟؟؟

Martian

New member
حالا دعوا نکنید رتبه یک مال شما دوتا رتبه 2 هم مال من :motat:

ELHAM A.F

New member
چرا ناراحت شدید بهش میگم 2 بشه...خیلی فعال نیست انجمن خواستم یه تلنگری بزنیم دوستان شروع کنن به درس خوندن.الهام خانم شما که امسال با من همکلاسی حتما
ناراحت نشدیم که داریم شوخی می کنیم بابا ! خدا کنه همینطوری شه و قبول شم البته امیدوارم شما تهران قبول شی
با تلنگر هم موافقم

آخرین ویرایش:

Ramina

New member
رتبه يك!
رتبه ي يك منم، خواهشنا از الان با اين موضوع كنار بياين:dadad4:

Ramina

New member
جدا از شوخي من فكر ميكنم با داشتن يك نفر به عنوان كسي كه ميتونه به بهترين نحو به شخص مشاوره و انگيزه بده و چگونه قدم گذاشتن توي راه درست رو نشونش بده، و پشتكار و توكل خودِ شخص ميشه حتي رتبه ي يك شد.

infomdmir

New member
من از بیوشیمی محمدی و کتاب تست اصلا راضی نیستم و در ضمن ترجیح می دم در کنار کتابهای رفرنس از کتابهای تست حتما استفاده کنم چون نکات رو که ممکنه با بی دقتی ازشون رد شده باشیم اوها رو یاداوری بکنه.

tkia

New member
من شنیدم کتاب ضروریات محمدی برای رشته هایی که ضریبشون بیشتر از 2 باشه مفیده !!

infomdmir

New member
توی سایت زده تا ده شهریور ولی هنوز معلوم نیست . به هر حال چیزی نمونده.

infomdmir

New member
لینک نتایج رو توی سایت گذاشتند وی معلوم نیست کی فعالی میشه

بالا