آخرین اخبار آزمون استخدامی وزارت بهداشت (خرداد 91)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

karshenasgh

New member
دلیل این موضوع اینه که صنف این رشته(پرستاری) در کشور ما کاملا متحد و دارای مدیریت درست و با تعصب هست. که نتیجه اون شده سازمان نظام پرستاری که مدام با نماینده های مجلس و دولت و حتی رهبری در تعامل هستند و این باعث میشه خواسته های به حقشون رو به پزشک سالارهای موجود در وزارت بهداشت تحمیل کنند. اگر رشته هایی مثل علوم آزمایشگاهی که تازه صنف اون تاسیس شده(جامعه آزمایشگاهیان) هوای همدیگه رو داشته باشند مطمئنا می تونند حقوق اعضای جامعه شغلی خودشون رو هم مثل بچه های پرستاری از وزارت بهداشت بگیرند.... سایر رشته ها مثل تغذیه و... که هنوز صنفی(نه انجمن) براشون درست نشده هم همینطور

من با حرف شما کاملاً موافقم...

zanbagh

New member
موافقم با این سابقه کارکوفتی نگارجون؛هرجامیری میگن توتجربه نداری میزنی دستگاهای 1میلیاردیمونوخراب میکنی..پس ماچجوری سابقه کارپیداکنیم؛مائی ک پارتیمون فقط خداس؛انصافه‏?‏

hediyeh_65

New member
سلام دوستای خوبم.خسته نباشید.امیدوارم این آزمون استخدامی واسه همه رشته ها باشه وفقط پرستارا مورد لطف قرار نگیرن.راستی می دونید ثبت نام کی شروع میشه و از طریق اینترنت یا نه؟

Ebi

New member
سلام دوستای خوبم.خسته نباشید.امیدوارم این آزمون استخدامی واسه همه رشته ها باشه وفقط پرستارا مورد لطف قرار نگیرن.راستی می دونید ثبت نام کی شروع میشه و از طریق اینترنت یا نه؟
فعلا هیچی معلوم نیست

vb2

New member
من امروز رفتم نیروی انسانی گفتن هنوز هیچی اعلام نشده

shima.p

New member
ما ماماهای بیچاره هم که معلوم نیست کجای کاریم نه دکتریم نه پرستار تاره از همه بدتر تو صنفمون مرد هم نداریم :smiliess (12):

Ebi

New member
ما ماماهای بیچاره هم که معلوم نیست کجای کاریم نه دکتریم نه پرستار تاره از همه بدتر تو صنفمون مرد هم نداریم :smiliess (12):
مرد میخایید چیکار؟؟؟
151fs445567.gif

vb2

New member
مرد میخوایم ازمون دفاع کنه لا اقل اونا برن یه کاری بکنن تو این جامعه ی تساویه زن وم مرد که قربونش برم

eli

New member
بچه ها فک کنم 2 روزه ثبت نامش شروع شده البته اردیبهشت ماهو میگم.من که تو سایت دانشگاهمون رفتم چیزی پیدا نکردم

eli

New member
رشته مارو بگو
که اصن معلوم نی ته پیازه یا سر پیاز

shima.p

New member
مرد میخایید چیکار؟؟؟
151fs445567.gif
وقتی تو یه جامعه آقایون همه کاره هستن فقط خودشون زبون همو میفهمن :eek:t0837h0nn8zfqu8ultویه خاطر اونا از این سفره ای که پهن میشد ما هم به یه نوایی می رسیدیم
دلم میخود همه مردارو تو یه ورزشگاه بزرگ جمع میکردم بعدش .....پپپپپپغ ....میترکوندمش:smilies-azardl (113

karshenasgh

New member
وقتی تو یه جامعه آقایون همه کاره هستن فقط خودشون زبون همو میفهمن :eek:t0837h0nn8zfqu8ultویه خاطر اونا از این سفره ای که پهن میشد ما هم به یه نوایی می رسیدیم
دلم میخود همه مردارو تو یه ورزشگاه بزرگ جمع میکردم بعدش .....پپپپپپغ ....میترکوندمش:smilies-azardl (113

وزیر بهداشتمون که زنه دیگه چی میخوایین؟!.......

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا