vb2
پسندها
2

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• eeee khahar zadeam dashtii khabar nadashtim!malom bod kamelan azon velvelehast
    in baje manam kamelan tokhse be alamo adam dastor mide va faghat az man dastor migire:smiliess (3):
    on eshghe maneeeee baje hamsayamone
    esmesh tahaaaaaaaast:rolleyessmileyanim:
    toham ye baje gozashte bodi to paget......man az to yad gereftam:idea_majidonline:eek:n ki bod haaaaaa?
    شیفت شب نداریم اما شیفت عصر تا 8 طول میکشه
    منم نمیخواستم برم طرح مامانم مجبورم کرد حالا الان پشیمون شده میگه دیگه نرو چون میبیننه اصلا نمیشه درس خوند
    من از اینکه باید جمعه و تعطیلات برم لجم میگیره آخه اینطوری اصلا وقت نمیکنم که درس بخونم :14:
    شیفت مردادمو کامل ریختن 2 هفته شو باید عصر برم 2 هفته صبح + روزای جمعه و تمام تعطیلات عصر
    اما روزای تعطیل دیگه خیلی ظلمه حتی واسم برنامه ریختن که عید فطر هم باید بیمارستان باشم حتی جمعه ها هم همیشه باید برم
    سلام ویدایی میبینم رفتی توی کار لاو ( عکس پروفایلتو میگم ) :j58r36j3gcr4suxymup
    راستی ویدا جان کجا میتونم قوانین طرح رو پیدا کنم آخه جایی که من هستم خیلی دارن ازم سواستفاده میکنن مثلا میگن حتما باید روزای تعطیل و جمعه ها هم بیای حتی انداختم شیفت عصر میخوام ببینم واقعا حق چنین کاری دارن یا نه
    سلام آره 2 روزه شروع شده خیلی سخته :1dco2x0p1lilzhfpg1t
    دوباره که کلیدای اصلی اومد
    برو دقیق پرش کن. الان عجله نکن
    هیچ وقت در زندگی
    کسی رو که در حاشــیه زندگیش هستی
    در اولــویت زندگیت قرار نده
    دوستی آن نخ طلایی است که قلب همه ی مردم جهان را به هم می دوزد
    درست مثل من و تو ویــــــــــدایی
    یادت باشه که در زندگی
    یه روزی به عقب نگاه میکنی
    و به آنچه گریه دار بود می خندی..
    نه اصلا مریض نداریم. بعد از چند روز شلوغی خدا رو شکر بخش خوب شده