negar91
پسندها
12

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام نگار جون .خوب هستی خواهر؟شما کتاب developing reading skills رو مطالعه کردید؟
    راستی این کوچولویی که عکسشو گذاشتی این بغل چه خوردنیه :-*
    مرسی نگار جونم بابت کمکت .
    در چه حالی ؟ آماده ای واسه آزمون ؟
    درصدای تو چه چوری میاد نگار؟
    نگار جونم سوال سال 77 بود این . داده بخشی از انرژی متابولیسم پایه که در دستگاه عصبی مورد استفاده قرار میگیرد برابر است با : 30% 40 % 50 % 60 %
    جزوه ی منم واسه مغز نوشته 19 درصد که از رو کراوس 2012 دیگه . بعضی عدد ها عوض شدن ولی این اصن یه چیز دیگه ست انگار نمی دونم منظور این سوال چیه شاید منظورش کل سیستم عصبیه نه فقط مغز
    نگار جونم یه اشکاااال
    فیبر برنج محلول تره یا لوبیاااا؟

یکی هم اینکه انرژی متابولیسم پایه که توسط دستگاه عصبی مصرف میشه 40 درصده یا 50؟ من دو سری سوال دارم تو یکی زده 40 تو یکی 50 :21:
    چهههههههههههههه نازهههههههههههههه ماشاللهههههههههههههه :motat:
    میخونمش بد نیست 4 فصلش مونده :auizz3ffy9vla57584x
    نگار من صبح زودتر 7.45 پاشم دیگه تا شب گیج میزنم یه بار امتحان کردم
    نگار با انرژی ادامه بده هنوز وقت هست نبینم نا امید شیاااااااااااااااااااااااااااا دخمل الان همه چیو معلوم میکنه کیفیت مهمه نه کمیت
    نگارجون شماره میدی باهم در تماس باشیم با اس اخه من زیاد وقت نمیکنم بیام نت.pm بده.
    توالان بشین یکم تست تغذیه سالای قبل بزن سود میکنی.فصلای1.3.
    تو تستا بیشتر از ویتامینها اومده فصلهای1 و 3 رو خوب بخون.همش بین اسیدامینه و هورمون و ویتامینها میچرخه.بخون که بریم بزنیم تو دهن کنکور.
    تازه تو رشته تغذیه بودی والان هنوز باهاش اشناتری.حتما قبول میشی نفس.
    سلام.من دست وپا شکسته خوندم.الان فقط چسبیدم به تستا از 78 تا 91.ی سوال با درصدایی که میدم بنظرت قبول میشم?
    تغذیه70%.بیوشیمی30%.فیزپزشکی50 یا 60%.زبانم داغونه در حد 20%.
    سلام نگارجونم چه کردی واسه کنکور چقدر آماده ای فدات?
    برات دعا می کنم تبریز قبول شی بیای پیش خودم
    دوست خوبی می شم برات تنهات نمی ذارم نازی
    نازی من شرکت نکردم من همون روزی که باید کنکور بدم امتحان داشتم چون ترم آخرم همه برنامم می ریخت به هم اگه شرکت می کردم متاسفانه نتونستم ثبت نام کنم
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا