karshenasgh
پسندها
46

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• اگر به دیگران كمك كنید به آنچه میخواهند برسند شما هم میتوانید در زندگی به آنچه میخواهید برسید
    بهترین ها را در خودتان خواهید یافت وقتی كه در دیگران بجویید.........
    بابت همه لطف هات ,تقدیم به شما دوست عزیزم

سلام دوست عزیزم .خوبی؟ مرسی که برام فرستادی .امیدوارم تو همه دوستان موفق و سربلند باشین

شب و روز خوبی داشته باشی:heart::heart::rose::rose:
    تاریکترین ساعت شب ساعت قبل از طلوع آفتاب است "پائولوکوئیلو
    الان ديگه هيچي. اولش عكسي كه برام فرستادي برام باز نميشد ولي الان مي بينمش. مرسييييييييييييييييي.راستي با گل هاي باغچتون چكار كردي؟
    ممنون بخاطر جمع بندی لزگی .جای تشکر ازتون داره :thanks:
    سلام کارشناس عزیز.واقعا ممنونم از این همه زحمت که کشیدین.کتاب رو که دیدم خیلی خوشحال شدم.از ایران خانم و آقا ی صادق هم خیلی متشکرم.امیدوارم همگی همیشه و همه جا موفق باشین.بازم ممنون:riz304::riz304:
    باعرض سلام وخسته نباشی خدمت شما کارشناس عزیز .میخواستم ازشما وصادق گرامی وایران خانوم کمال تشکر وقدردانی رو داشته باشم.به ویژه ازشما که کار اصلی وهمه زحمات به دوشتون بود درجواب زحماتتون چیزی نمیتونم بگم جزاینکه دعاگوتون هستم وآرزوی بهترینها وموفقیت روز افزون رو ازصمیم قلب براتون دارم :rose:درضمن باپیشنهادتون درمورد ترجمه هاموافقم

باآرزوی موفقیت وسربلندی برای شمادوست عزیز.
    سلام من الان پیامتو دیدم نه اصلا این نرم افزار تو گوشیم اجرا نمیشه ،فایلها رو هم ازحالت زیپ شده خارج کردم و ریختم تو گوشیم ولی اجرا نمیکنه.
    سلام

مرسی که بابت این لطف بزرگتون .

بابت تصمیمتون کاملا موافقم .امیدوارم همیشه موفق , شاد و سلامت باشید:riz304::riz304:
    سلام کارشناس عزیز امیدوارم سال پر از شادی و سرخوشی داشته باشی
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا