شوکا88
پسندها
225

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• مرسی عزیزم شوکا جان

زنده باشی گلم

ممنونم انشالله روزی شما :rose:
    الهی همه عاقبت بخیر بشید
    اونام به تو میگفت تو واسم ترجمه میکردی:|
    از طرفمن گازش بگیر حتما:))
    ملیم چرا باهات حرف زد
    گف سلام خوبی
    کی میای خونمون
    خدافس:))
    عشق عمه هم خوفه دیشب یه نیم ساعتی اینجا بود
    میخا صداش کنم بعضی وقتا بهش میگم خوشتیپ
    مامانم دیشب بهش میگه خوشتیپ کیه؟
    میگه عمه شبیه:))
    امشب نه خیلی خوب نیستم میشه گفت داغونم:)
    چه خبرا چی میکنی؟رهام خوبه؟:)
    خخخخخخخخخخخ.....اره ابرومون میره ...خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    حالا دختر خالم 4 سالشه ..خالم میگه ده سال خوب بپوش بعدش بده خودم ...تو بله برون بدم دخترم بپوشه ..با این وضعی که این داره باید 14 ساگیش بدم بره......خخخخخخخخخخ....خاله هام اینقدر باحالن....مام بزرگمم قربونش برم خیلی باحال...مامانم نمیدونم چرا اینقدر سخت گیر شده...
    شوکاااااااااااااااااا خخخخخخخخخخخخخخخ منم دامن ندارم

این دامن خاله امه گفت تنم نمیشه شی بله برونش پوشیده بود خدا تومن پولش داده ...میگه میدونم تو اینقدر با سلیقه میپوشی هیچی اش نمیشه....من بلوز دوره راهنمایی امم دارم یکم دستاش کوچیک شده برام....ای خداااااااااا......اس بدم بگم نمیانننننننننننن؟خخخخخخخخخخخخخخ..ای وای مردم از خنده
    تونیک هایمان تنگ میباشن برا دختر بینی اونا رو میپوشم..خخخخ....:25r30wi::25r30wi:
    باید یک بلوز بلند بپوشم بافت صورتی ...زیرش یک بلوز سفید ....با یک دامن مشکی.......ای خدا....اس بدم بگم نمیاین پس؟باید حمام هم برم سرما خوردم بدتر میشم اخه...
    وای پیش شوهر اون من چی بپوشمممممممممممممممممممممممممممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟//

دسر مسر درست کنم؟حال ندارم؟اخه ما شام هم نمیخورم ...عین چی گیر کردمممممممممممممم....اه تف به شانس.....
    خونه امون میوه نداریم هیچی نداریم جارو هم میخاد.....ای خدا غاز هم دارم صداشون ابرو نمیگذاره برام....در نقش یک دختر روستایی هستم وقتی با اونام....عصر ها ساعت 5باید دون بگذارم براشون اینقدر جیغ میزنن ابرومو میبرن..یک ذره هم دیر بشه یک چب نیگا میکنن...یکی اشونم دختر هست اینقدر ناز داره تو نیگاهش...باید ازش یاد بگیرم....خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ////خدایا ببین کارم به کجا کشیده.....ای وای ترکیدم
    :25r30wi::25r30wi::25r30wi:شوکا اس بدم نمیانننننننننننننننننن پس؟خخخخخخخخخخخخ:25r30wi:
    اره واقعا ...نه حساس نیستیم درست نیستش شوهر اونو دوستش که متاهل دعوت کرده نمیدونم این چه فکری کرده میخاد بیاد خونه ما...عین خودمم بی سیاست میگه برام از غذاهایی که تو خابگاه میپختی درست کنیا...خدایا توبع....من متاهل بشم رفت وامد رو دوست دارم ولی الان که مجردم نه...رویمان باز میشود..خخخخخخ...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا