شوکا88
پسندها
225

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• من دعوتش نکردم که خودششششششششششششش زورکی میخاد بیاد خونمون از یک شهر دیگه باید برا شام بگم بیان تنها نباشم..بهش گفتم حتما قبل اومدن بهم بگو تنهام باید خودم اشپزی خرید کنم ...خدایا الان اس بده بگه نمیاییم....خدایا تو دلش بنداز من دوست ندارم دوست متاهل بیاد خونم...خنگ دیگه چیکار کنم...باز مجرد بود با مام باباش بود یک چیزی ...اخه با شوهرش بیان خونه مام بابام یعنی چی اخه....من دوست نمیدارم این مدلی...دوست داشتم منم متاهل بودم بعد...
    نه بابا دوست من ...امیدوارم یا نیاد الان یا فوقش یک شام باشه بعدش برن...خخخخ....تو رو دروایسی گیر کردم...
    سلامممممممممممممممممممممم شوکااااااااااااااااااااااا

اب مماغ سر ریز ...گلودرد زیاد..اعضا .چوارحمم داغون....استرس اون دوستمم دارم...هوای اینجا هم که لندن...ابری سرد...
    صبح بیستو هفتمین روز زمستون
    یه روووووووووووز خووووووووووووب
    هوای خوب سرد
    افرین شوکو جونی
    درس و مخشات یادت نره گلم خوب بخون:tsimuzpzwoap1t9y3o7:heart:
    هانی دقیقا یادم نمیاد گرایشارو
    من هرچن مین قط میشه نتم
    هانی من اون زیستارو ک دادی دیده بودم همرو قبلا
    شوکا نمونه کارنامه نفرستادم برات ....میفرستم الان ...
    پایگاه زیست شناسی ایران ::: پورتال جامع زیست شناسی کشور - از کارشناسی ارشد تا دکترای زیست شناسی: انجمن ها / ادامه تحصیل: انتخاب رشته / کارنامه
    نه دیگه هانی قبول شدن زاهدان راحتع
    تو هم ک میدونی من با این ریگیا نشستو برخاست دارم:)
    ملیم واااااااااااااااااااااااااااااای عاشق تو و قلفتم:heart:
    اما قلف من دیگه بادیدنت جون نداره بزنه:heart:
    اونیکی قلفمم مال هانی من:heart:
    ایششششششششششششش احسان من تو پروف خودت وشوکا ج دادم که.....دقت بنما فرزندم.....مریم جواب تو رو هم دادم ابجی
    ایششششش از بس دیر جواب میدین، من رفتم باکس
    زاهدان اره میفرستم پیش این عمو های که دختر خاله پسرخاله عمو داعش ها هستن...بری پیش عمو ریگی ها...زاهدان رو زاهدانی واطراف میزنن نه شمال واذربایجان که
    شبی این عکس پروف رو شفق فرستاد. گفت تو هفته گذشته نتش قطع بوده واسه همین پ خ کردم. غشنگه نه؟؟
    آخ آخ هانی دست گذاشتی رو دل من، بیا این آش دوغ رو طریقه اصلیش رو بهم یاد بده. ما چند سال پیش سرعین بودیم یعععک آش دوغ مزخرفی به خوردمون دادن که نگو :wacsmiley:
    احسان فقط شوکا وسانی.......شوکا وسانی هم خودشون میگن بیا برو تو جلدمون.....خخخخخ...من نمیخاممممممم خخخخخخخخخخخخخخخخخخ.....
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا