اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی درخصوص نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت شهریه

به طور کلی نظرتون در مورد پذیرش دانشجوی پولی در کنکور 92

• مجموع رای دهندگان
    0

silverclove

New member
سلام
من از این طرح خیلی خوشحال شدم
امیدوارم رشته منم شبانه بگیره
ارشد یه پله واسه کسی که بخواد دکترا بخونه
بخاطر چند تا رتبه اختلاف با آخرین فرد قبولی این امتیاز از بعضیا گرفته میشه
بچه ها لطفا اینقدر خصمانه نسبت به هم حرف نزنیم
من واقعا امسال تلاش کردم ام با یه اختلاف ناچیز قبول نشدم
حالا این خبر یه امید درونم ایجاد کرده حتی اگه دوباره پذیرفته نشم اما از این شانس دوباره خوشحالم

من که خیلی دوست دارم ادامه تحصیل بدم
برام فرقی نمیکنه روزانه با
شه یاشبانه

تاسال دیگه ممکنه هزارویک اتفاق دیگه بیافته واصلا نرسم بخونم
من که راضیم

هاکان

New member
سلام به همه
یکی به من بگه کجای اطلاعیه وزارت بهداشت نوشته شبانه؟؟؟؟؟؟؟؟/
بابا این پذیرش با پرداخت هزینه شخصی که همون ارشد پولیه که نه شبانه
ولی هر چی باشه به نظر من که ارزش داره آدم بره ثبت نام کنه حالا می خواد به هر مدلی

adib

New member
in tarh khobe vali bayad ejaze bedan ghabolihaye beinolmelal ham entekhabe reshte konan kasi chize jadidi midone

VERSA

New member
راجع به بین الملل وقعا حق با دوستانه.
من تو تکمیل طرفیت اسمم اومد که بین الملل قبول شدم
و با توجه به این که تو دفترچه قید شده بود محرومیت نداره انتخابش کردم

hiva6747

New member
کاش زودتر در مورد شهریه اطلاعیه بدن
بعدا نگن هزینش مثل بین الملله از سال دیگه هم محروم شیم!!
:smiliess (15)::dadad4:!!

TUMS

Well-known member

من فقط يه حدس ميزنم كه هزينه اش بالاست
ميدونيد چرا ميخواد دانشجوي پولي بگيره!!!!
به خاطر اينكه دانشگاه از تامين هزينه هاش برنمياد ميخواد از شماها پول بگيره صرف بقييه دانشجوها بكنه
اينجا كسي به فكر كسي نيست اينو خوب بدونيد!!!!!!!!1

دوستان منم با اختلاف ناچیز قبول نشدم خیلی هم برنامه کاری و زندگیو فشرده است . بقول دوستمون خدا میدونه سال بعد چی پیش میاد . 90درصد اطمینان دارم شبانه بگیرن قبول می شم . انشاله . دو سه روز بود شروع به درس خوندن کرده بودم که این اطلاعیه اومد الان انقد فکرم مشغول شده که نمیتونم بخونم . نگرانم نکنه امید به شبانه ببندم وقتم تلف شه 10 درصده رخ بده:smiliess (2): کسی احساس منو درک مینکه یا من انقد گیج شدم :idea_majidonline:

نفس

New member
من که بازم امید ندارم انگار خدا باهام قهره:sadsmiley:

mandana99

New member
-دوستان لطف میکنید بگید دانشگاه بین المللی مکان برگزاری اش کدام شهرها میشود؟حتما کیش و قشم برای همه مقاطع است؟؟یعنی فقط کیش و قشم و شهرهای خیلی دور است؟

-اعتبار مدرکش چه فرقی با روال عادی دارد؟

-مگه دوستان ارشدی که بین الملل قبول شدند برای سال بعد محرومیت دارند؟؟؟؟؟!!!

چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟ نکنه تو با خدا قهرکردی . آخه خدا که با بنده هاش قهر نمیکنه.نگران نباش:ad54ad:

بچه ها بی انصاف نباشید بخدا . بجای اینهمه اعتراض یکم فکر کنید . من خودم فقط 6 نمره از نمره اخرین فرد قبولی فاصله داشتم . اطلاعاتمم خوبه . کارمند استخدامی هم هستم .سهمیه هم چند سال پیش واسه کارمندا بود که چند ساله دیگه نیست .هم درس خوندم هم از صبح تا بعد از ظهر سر کار بودم .بنظرتون اطلاعات اونایی که قبول شدن و اکثرابیکار تو خونه درس میخوندن از اطلاعات من که در حد دو یا سه سوال تو کنکور بین رتبمون فاصله انداخته خیلی بیشتره و اونا نابغه بودن بقیه کودن؟اصلا هدف بعضیها فقط ادامه تحصیله . مطمئن باشید اگر اطلاعاتتون خوب باشه بالاخره تفاوتتون با بقیه آشکار میشه و جای خودتون رو پیدا می کنید .من مطمئنم یه فکری کردن که ظرفیتا رو افزایش دادن .در ضمن اگه قبلا 2000 نفر شرکت میکردن 100 نفر قبول میشدن الان 5000 نفر شرکت میکنن 200 نفر میگیرن وقتش بود ظرفیت روزانه رو بالاتر ببرن . چون توان مالی نبوده شبانه رو گذاشتن . بنظر من فرقی بین رتبه 100 سه سال پیش و رتبه 520 امسال نیست چون به همین نسبتم داوطلبا زیاد شدن.پس نگران نباشید.

ببخشید اشتباه تایپی بود فرقی بین رتبه 100 سه سال پیش و 250 امسال نیست ..........از نظر علمی:smilies-azardl (113

princess

New member
سلام
لطفا هر کی اطلاعات جدید بدست اورد تو همین تایپیک بذاره و تایپیک جدید باز نکنید تا سریع مطلع شیم
ممنون

flor

New member
من شنیدم دانشگاهها ظرفیتاشونو دادن به سنجش.جون پولیه طرفیتام بالاست.ولی سنجش باید تایید کنه این ظرفیتارو.:65d6a5d6s:

leila00

New member
دوستان منم با اختلاف ناچیز قبول نشدم خیلی هم برنامه کاری و زندگیو فشرده است . بقول دوستمون خدا میدونه سال بعد چی پیش میاد . 90درصد اطمینان دارم شبانه بگیرن قبول می شم . انشاله . دو سه روز بود شروع به درس خوندن کرده بودم که این اطلاعیه اومد الان انقد فکرم مشغول شده که نمیتونم بخونم . نگرانم نکنه امید به شبانه ببندم وقتم تلف شه 10 درصده رخ بده:smiliess (2): کسی احساس منو درک مینکه یا من انقد گیج شدم :idea_majidonline:
سلام مينا خانم من کاملا درکتون مى کنم چون خودم هم درگير اين مشکل هستم چون هيچى مشخص نيست تا نتايج بياد حتما يکى دو ماه مىگذره و ما که بدليل کارمون فرصتمون کمه زمان خيلى برامون مهمه ..من که واقعا قاطى کردم..

بالا