اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی درخصوص نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت شهریه

به طور کلی نظرتون در مورد پذیرش دانشجوی پولی در کنکور 92

• مجموع رای دهندگان
    0

skafild

New member
بابا یکی جلوی دانشگاه آزاد را بگیره امسال69 نفر تا اینجا اهر سمشناسی ورداشته ممکنه بازم ادامه داشته باشه به خاطر یه خورده پول دارن با آینده بعضیا بازی میکنن

sanazmohandes

New member
من ازادو رفتم ثبت نام کردم حاضرم پول بدم ولی رو مدرکم دانشگاه دولتی باشه
بچه ها من اصلا نمیدونسنم که ازاد اینجوری باشه چیکار کنم که محرومم میکنم من تازه الان فهمیدم چون لیساتسمو دولتی خونم فرق دانشگاه ازادو بین دولتی
من اینو برای رشته های که ازاد دارن میگم که حق بقیه ضایع میشه وگرنه برای رشته هایی که ازاد ندارن فقط روزانه داشتن اشکالی نداره که

mw.ashel

New member
به نظر من بدبختی جامعه ما اینه که همه چیز با پول شروع میشه و جایی که پول نباشه علم هم نیس...پس کو اون جمله ای که هزاران بار بهمون انشاء میگفتن که علم بهتر است یا ثروت؟ ....یادشون رفته ما بچه های اون دورانیم ! و علم برامون مهمه ولی الان باید اول بریم سر کار و پول در بیاریم بعدش که پیر شدیم بیایم درس بخونیم!خدا به دادمون برسه

flor

New member
بچه ها به خدا ما با درصدای بالای 65قبول نشدیم.همه ی رشته هارو با هم مقایسه نکنیدوافزایش طرفیت واسه بعضی رشته ها لازمه حالا فرقی نمیکنه چه زوری باشه.ما راضی ایم

ariya.21

New member
دوستانی که با اینکار موافقن اومدیم همتون ارشد قبول شدینننننننننن که چی بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بگین فوق لیسانس هستین؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

بچه ها نگران نباشید . بنظر من انقدام اوضاشون داغون نیست که بخوان اونایی که از آخر اول شدن رو بذارن شبانه تو یک دانشگاه خوب کنار اونایی که روزانه قبول شدن . احتمالا اونایی که بااختلاف کم رتبه هاشون به قبولی نخورده رو گل چین میکنن. فکر نکنک حق کسی ضایع بشه . اونایی که دانشگاه ازاد ثبت نام کردنم فقط در صورتی می تونن شبانه علوم پزشکی بخونن که امتحانشو داده باشن و در صورتی قبول میشن که رتبشون خوب باشه .

رشته ای مثل امار زیستی که علوم فقط 5 یا 6 نفر میگیره . ازاد هم این رشته رو نداره .با اینهمه متقاضی واقعا لازم بود یک فکری واسش بردارن . من نمرم امسالم شد 102 . نمره اخرین فرد قبولی بود 112. همین 6 نمره باعث شد 48 نفر با رتبه نفر اخر فاصله داشته باشم . یعنی رتبه نفر اخر شده 125 رتبه من شده 173 :13:

ببخشید تصحیح میکنم نمرم بود 106.خداییش درصدای دروس اختصاصیم یکی 55 بو یکی 5/62.نتیجه رو که دیدم نزدیک بود بیهوش بشم . اخه با شرایط سخت و کار مندی درس خونده بودم.بنظرم امتحانمم عالی دادم .خیلی از شما همین حس منو دارید مگه نه ؟:j58r36j3gcr4suxymup

بچه ها نگران نباشید . بنظر من انقدام اوضاشون داغون نیست که بخوان اونایی که از آخر اول شدن رو بذارن شبانه تو یک دانشگاه خوب کنار اونایی که روزانه قبول شدن . احتمالا اونایی که بااختلاف کم رتبه هاشون به قبولی نخورده رو گل چین میکنن. فکر نکنک حق کسی ضایع بشه . اونایی که دانشگاه ازاد ثبت نام کردنم فقط در صورتی می تونن شبانه علوم پزشکی بخونن که امتحانشو داده باشن و در صورتی قبول میشن که رتبشون خوب باشه .

hiva6747

New member
دوستانی که با این کار مخالفین حالا چرا اینقد حرصتون گرفته؟!!
حالا خوبه گفتن شبانه نگفتن مفتی!!!!!!!
دوستانی که با اینکار موافقن اومدیم همتون ارشد قبول شدینننننننننن که چی بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بگین فوق لیسانس هستین؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

topol

New member
بابا یکی جلوی دانشگاه آزاد را بگیره امسال69 نفر تا اینجا اهر سمشناسی ورداشته ممکنه بازم ادامه داشته باشه به خاطر یه خورده پول دارن با آینده بعضیا بازی میکنن
vagean ahar 69 nafar bardashte bichare shodim pas arshad che fargi ba karshenasi dare ke ro sar o kole ham mishestim to kelas bas ke tedad ziad bod arshad be khatere pazireshe kameshe ke ta alan tarafdar dashte ki miad be payan nameye in hame daneshjo residegi kone ya khoda:smiliess (2):shoma sare kelas raftin ya hanoz kelasaton dayer nistan?

بچه ها به خدا ما با درصدای بالای 65قبول نشدیم.همه ی رشته هارو با هم مقایسه نکنیدوافزایش طرفیت واسه بعضی رشته ها لازمه حالا فرقی نمیکنه چه زوری باشه.ما راضی ایم
فلور جان لطفا درصدای دقیقتو برام بفرست. و اینکه چه شهرایی رو انتخاب کرده بودی. الان قرار بوده تهران 25 نفر بگیره ولی 30 نفر گرفته.نمره نفر آخر افتضاح.حتی از نمره آخرین فرد قبولی هم کمتره اونطور که توی لیست نوشته بود. من نمیدونم جریان چیه.!!!!

آمنه

New member
به نظر من بدبختی جامعه ما اینه که همه چیز با پول شروع میشه و جایی که پول نباشه علم هم نیس...پس کو اون جمله ای که هزاران بار بهمون انشاء میگفتن که علم بهتر است یا ثروت؟ ....یادشون رفته ما بچه های اون دورانیم ! و علم برامون مهمه ولی الان باید اول بریم سر کار و پول در بیاریم بعدش که پیر شدیم بیایم درس بخونیم!خدا به دادمون برسه

سلام .دیگه از دوران برتری علم و ثروت گذشته فعلا برتری با پارتی داشتن!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تو مملکت ما پارتی داشته باش کار ،تحصیل و پول باهم خواهی داشت!!!!!!

آمنه

New member

چراکه نه پس بگیم لیسانس هستیم. آخه یکم انصاف داشته باشید!!!!! تو این مملکت که همه چیز روی پارتی بازی و سهمیه میچرخه یکی مثل من بعد از کلی زحمت و رنج و درس خوندن شبانه روزی از بین 4000 نفر داوطلب شرکت در ارشد فقط 167 نفر قبولی داشته باشه(که نصفشون سهمیه و استعدادو....) و دانشگاه آزادم ارشد نداشته باشه و اختلافشم با نفر آخر قبولی کم باشه چند سال دیگه باید منتظر بشینه تا یه روزی نوبت قبولیش بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه ما چند سال دیگه فرصت داریم تا بتونیم ب مدارک بالاتر برسیم ؟؟؟؟؟؟

princess

New member
سلام. تو سايت سنجش ايم موضوع هست ولي هيجي توش ننوشته كه.كسي ميدونه جرا؟

بالا