❖ از زبان رتبه 3 ایمونولوژی 94 وزارت بهداشت - منابع، تجربیات، نحوه مطالعه و ... ❖

Immunity

Well-known member
سلام خداقوت رتیه 3 ایمنی:ad54ad:....یه پندی هم بما بدهید لطفا...من جرا زبان رو زدم 70 این باعث شد دانشگاه ت پ قبول نشم:dadad4:

kolouche

New member
سلام خداقوت رتیه 3 ایمنی:ad54ad:....یه پندی هم بما بدهید لطفا...من جرا زبان رو زدم 70 این باعث شد دانشگاه ت پ قبول نشم:dadad4:
سلام... خدا قوت به خودتون رتبه 11 ایمنی...

بسه دیگه 70 ... اینجوری اگه بالاتر میزدین از 1 هم رد میشدین دوباره میرفتین ته صف... :))

Maral.rnj

New member
سلام بهتون تبريك ميگم واس اين رتبه ي عاليي :)
منم امسال سال اولي بود ك كنكور دادمو رتبم تقريبا شبيه رتبه ي پارسال شما شده. خواستم بدونم مگه ما بچه هاي علوم فقط حق يك بار كنكور دادنو نداريم؟ شما كي فهميديد ك يك تبصره اي هست براي بچه هايي ك قبول نشدن تا بتونن دوباره كنكور بدن؟ منظورم اينه ك يني ممكنه براي كنكور سال بعد من بتونم دوباره شركت كنم؟ يا بيوفتم دنباله كاراي طرحم؟

kolouche

New member
سلام بهتون تبريك ميگم واس اين رتبه ي عاليي :)
منم امسال سال اولي بود ك كنكور دادمو رتبم تقريبا شبيه رتبه ي پارسال شما شده. خواستم بدونم مگه ما بچه هاي علوم فقط حق يك بار كنكور دادنو نداريم؟ شما كي فهميديد ك يك تبصره اي هست براي بچه هايي ك قبول نشدن تا بتونن دوباره كنكور بدن؟ منظورم اينه ك يني ممكنه براي كنكور سال بعد من بتونم دوباره شركت كنم؟ يا بيوفتم دنباله كاراي طرحم؟
سلام عزیزم... ممنونم.. لطف داری
این قانون رو تازه امسال (یعنی بهمن 93) اعلام کردن.. خب برا ماها که تا اون موقع نمیدونستیم و درس خونده بودیم استثنا قائل شدن و گقتن شماها ایراد نداره.. اما بقیه نمیتونن..
الان شما نمیتونین
بذار عکسشو از تو دفترچه دقیق بذارم ک مطمئن شم خودمم..

بالا