مطالعه گروهی ارشد 94 بهداشت و ایمنی مواد غذایی

كتايون

New member
بچه ها افسرده چرا باشین
از همین امشب فضای افسردگی رو دور می ریزیم و هیجان و انرژی میاریم اینجا خوبه ؟

یه قول میدیم به هم ... هروز به این تاپیک سر میزنیم و هرچی خوندیم رو می نویسیم حداقل از هم انرژی که میگیریم :riz481:

2. بچه ها اگه امکانش هست با سایز شماره 2 یا 3 بنویسید خیلی ریزه نوشته هاتون :riz513:

خوب هرکسی پایه هست تو این تاپیک اعلام کنه

من پايه ام!:smiliess (4):

سرزنده

New member
ممنونم فاطیما جان .... متشکرممممممممم

کتایون ای ول ... فردا شب همین موقع ها بیایم بگیم چیکارا کردیم :motat:

پیام ، فاطیما ،‌ بقیه بچه ها اعلام آمادگی کنید انرژی بگیریم :j58r36j3gcr4suxymup:ad54ad:

سال دیگه خبر قبولی هممون ایشالاااااااااا ... بریم حالا جدی جدی درس بخونیم:smilies-azardl (181

سرزنده

New member
سرزنده حتما تا دو سه روز دیگه یا فایلشو میزارم یا براتون ایمیل میزنم.

بچه ها جون فایلهاتون رو تو پرشین گیگ آپلود کنید اینجوری :

وارد سایت persiangig.com بشید
قسمت بالای سایت ،‌ روی دکمه آپلود بدون ثبت نام کلیک کنید وقتی فایلتون آپلود شد روی دریافت لینک دانلود بزنید
بعد میگه آدرس ایمیلتون رو وارد کنید تا آدرس لینک دانلود رو بفرسته
وارد ایمیلتون بشید لینک رو فرستادن :thanks:

همون لینک رو برای ما بذارید تا دیگه مجبور نشید هی ایمیل کنید :thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

ray

New member
سلام دوست خوبم خلاصه نوىسى روش مناسبى نىست شما بعد از اتمام صفحات مورد نظر در هر روز1برگشت به عقب داشته باش به صورت ورق زدن وهرجایی به نظرتان بلد نىستىن رو با علامت مشخص کنید و1دور از روى آن بخوانىد.سپس روز بعد از خودتان بپرسد وهرچىزکه بلد نبودند را 2باره علامت بزنند وروزبعدپر
سیده شود خلاصه بردارى باعث مىشودىک سرى نکات مهم را که از نظر ما مهم نىست جا انداخته شود البته اىن نظر من است ونظر دىگر دوستان هم مهم است

zeitoni

New member
ممنونم فاطیما جان .... متشکرممممممممم

کتایون ای ول ... فردا شب همین موقع ها بیایم بگیم چیکارا کردیم :motat:

پیام ، فاطیما ،‌ بقیه بچه ها اعلام آمادگی کنید انرژی بگیریم :j58r36j3gcr4suxymup:ad54ad:

سال دیگه خبر قبولی هممون ایشالاااااااااا ... بریم حالا جدی جدی درس بخونیم:smilies-azardl (181

منم پایه ام
زمان اعلام کنید تا همون ساعت بیاییم

كتايون

New member
ساعت 10:30 شب به بعد بیایمممممممم گزارش

سلام! شيوه ي درس خوندن من طوريه كه هر فصل كتابو به بخش هاي 10 تا 20 صفحه اي تقسيم كردم تا راحت تر بتونم بخونمش! امروز ميكروب و شيمي و اصول ركني رو خوندم! اگه 2 بخش ديگه(2 تا 12 صفحه) بخونم فصل 4 همه ي كتاب هارو تموم كردم! البته بايد بگم ايماندل رو هنو شروع نكردم!با آرزوي موفقيت برا هممون:a2d3::smilies-azardl (113

سرزنده

New member
بچه ها چه خبررررررررا ؟

گزارش کار بدین :smilies-azardl (113

من شیمی مواد غذایی رو گذاشتم تو برنامه .. بخش 1 پروتئین رو تموم کردم تا فردا هم مهارت 1 لزگی تموم کنم ایشالاااا

ددوستای گلم سلام خوبید خدا قوت
من کتاب ایماندل رو از سایت گرفتم فقط صفحه 50 تا 70 ناقص بود هرکی داره لطفا برام بفرسته
در پناه حق سربلند و پیروز باشید
gole_golab14@yahoo.com

پيام

New member
حالتون چطوره دوستان؟
راستی متوجه شدین که تاریخ آزمون اومده جلو؟به من که یه مقدار استرس وارد شده نظر شما چیه؟
کسی سر فصل های کتاب شیر و فراورده های آن را بلد نیس از ارشدها یا سایر دوستان

masy

New member
من كه شوكه شدم...?????? مثل اينكه اين روند تغيير تاريخ امتحان همچنان ادامه داره??????

پيام

New member
سلام بچه ها کتاب سردخانه به نظر نظر اوایلش مهم نباشه چون جز میکروبشناسیه بیشتر تا نگه داری شما خوندین؟

سرزنده

New member
سلام بچه ها کتاب سردخانه به نظر نظر اوایلش مهم نباشه چون جز میکروبشناسیه بیشتر تا نگه داری شما خوندین؟

سلام و صد سلام :)

نه من هنوز نخوندم ... فصل اول از صفحه 14 شروع میشه درسته ؟

امتحان رو چه جوری اعتراض کنیم عقب بندازن ؟

آخرین ویرایش:

سرزنده

New member
بچه ها تو این تاپیک شرکت کنید

ببینیم چه جوری باید اعتراض کنیم به زمان کنکور

http://olumpezeshki.ir/thread15694.html#post592925

راستی به نظرتون اینکه هر نفر مجاز هست دوتا رشته امتحان بده امکانش هست تو رشته ما رقیب بیشتر بشه نه ؟

آخرین ویرایش:

زینب222

New member
سلام من رشتم کمهندسی کشاورزی گرایش علوم وصنایع غذایه میخام ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذای شرکت کنماز کتابا فقط شیمی واصول نگهداری فاطمیو دارم از بقیه کتابا کدومارو میتونید واسم ارسال کنید ضمن اینکه من تا این لحظه چیزی نخوندم واسه ارشد بهداشت وایمنی مواد غدایی چونت ارشد صنایع غذایی شرکت کردم خواستم اینو هم بدونید که اگه راهنمای خاصی به ذهنتون رسید بهم بگید/این هم ایمیلمه لطفا در مورد کتابا بگید که کدومو میتونید واسم بفرسsaeidyzainab@yahoo.com

سرزنده

New member
سلام بچه ها چه خبرا ؟

اگه موافق باشید یه تاپیک باز کنیم برای رفع اشکال شیمی مواد غذایی ، که اینطوری باشه :

1. زمان ایجاد تاپیک دوشنبه این هفته

2. روش تاپیک : هر سه روز یه بار ، هرکس از فصلی که مشخص شده سوالاتش رو میپرسه و بقیه اگه بلدن جواب میدن ( اشکال از نفهمیدن بخشی از کتاب و اون سرفصل مشخص شده باشه )

لطفا موافقین این طرح اعلام آمادگی کنند راستی به جز ما بچه های صنایع غذایی هم شیمی دارن دیگه کدوم رشته ها شیمی مواد غذایی دارن برای کنکور ؟

amiir

New member
سلام خدمت همه دوستای گلم....
ببخشید من یه مدت نتونستم بهتون سر بزنم، در گیر کارای دفاع پایان نامه و.... بودم.
ایشالا که تا حالا خوب خونده باشید، با برنامه جلو رفته باشید و استرس کاذب نداشته باشید.
اگه سوالی دارید من در خدمتتون هستم، در ضمن در حال آماده کردن مجموعه نکات کنکوری این رشته هستیم به اتفاق چند نفر از دوستان. دعا کنید به سرانجام برسه که بتونه مشکل خیلی از عزیزان رو حل کنه.
دوستان اگر درخواست کتاب ، یا خلاصه نکات خاصی دارید میتونید پیام خصوصی بذارید یا به ایمیل من پیام بدید، شاید وقت نکنم پستاتون رو اینجا بخونم. در آخر عرض کنم که هزینه کپی و ارسال به عهده خود عزیزان هست. :rose:
Rezaei_ra@ymail.com
موفق باشید.

آخرین ویرایش:
بالا