مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

love virology

New member
ضروریات بیولوژی سلولی و مولکولی این کتاب در دوجلد مبحث سلولی و مبحث مولکولی آماده شده است.

ناشر: انتشارات اطمینان

آدرس: تهران- خیابان جمهوری- خیابان سلیمانیه- پلاک ۴۱- واحد اول

تلفن:۰۲۱۶۶۵۶۲۲۴۷

ایمیل انتشارات:

etminanpublication@yahoo.com

.Nazanin

New member
ضروریات بیولوژی سلولی و مولکولی این کتاب در دوجلد مبحث سلولی و مبحث مولکولی آماده شده است.

ناشر: انتشارات اطمینان

آدرس: تهران- خیابان جمهوری- خیابان سلیمانیه- پلاک ۴۱- واحد اول

تلفن:۰۲۱۶۶۵۶۲۲۴۷

ایمیل انتشارات:

etminanpublication@yahoo.com
سلام شما کتاب رو تهيه کردين؟ قيمتش چنده و ايا فروش اينترنتى هم داون؟

baran-

New member
دوستان

یه کتاب تست برای مولکولی معرفی می کنید؟

خانه زیست رو دارم . . .

همون کافیه؟

اگه کافی نیست لطفا معرفی کنید؟

ممنون

love virology

New member
دوستان

یه کتاب تست برای مولکولی معرفی می کنید؟

خانه زیست رو دارم . . .

همون کافیه؟

اگه کافی نیست لطفا معرفی کنید؟

ممنون

درود بر شما پوزش از تمام بزرگان این انجمن چون عاشق مولکولی ام و این درس مثل عسل برام میمونه/ تست های این کتاب کفایت میکنه چون مولکولی مثل سلولی نیست که زیاد توصیف بدن و قابل لمس تر هست این درس البته چند ساله علاقه شدید به مباحث هیستون و rna پیدا کردن / کتاب تست دکتر عبادی که دیگه زبانزد همه هست نخاستید کتاب مولکولی خالصی ناشر دیباگران ماله 93 هست

Biotechscience

New member
دوستان ی سوال من کارت ملی ام پشتت که تاریخ اعتبار زده تاریخ اعتبارش تموم شده به نظرتون مشکلی ممکنه پیش بیاره ؟

Mohammad gh

New member
Zist bayad bishtar bekhonim ... va microb b nazare man ... microbo too 1 maham mituni kamel bekhoni vali b sharty k roozi 12 ...13 saat dars bekhoni .. faghat 4 maah sakhti bekeshim baadesh rahatim .. zist khat b khat bayad khond ... az too mesal zire ax ham soal midan .. ye jahayi k asan adam fekresho nemikone ..

درسته مثلا با روزی ۱۲ یا ۱۳ ساعت میشه هم مورای رو خوند و هم بهادر هم پایه و هم سیستماتیک ولی اینجوری خوندن فایده نداره
مطالب اصلا تو ذهن جا نمیوفته

بهتره که همه ی دروس رو درین ۴ ماه باقی مونده باهم جلو ببرید

و خیر سرشون که امتحانو ۲۲ روز جلو انداختن
به ازای روزی ۱۰ ساعت میشه ۲۲۰ ساعت!

درود بر شما پوزش از تمام بزرگان این انجمن چون عاشق مولکولی ام و این درس مثل عسل برام میمونه/ تست های این کتاب کفایت میکنه چون مولکولی مثل سلولی نیست که زیاد توصیف بدن و قابل لمس تر هست این درس البته چند ساله علاقه شدید به مباحث هیستون و rna پیدا کردن / کتاب تست دکتر عبادی که دیگه زبانزد همه هست نخاستید کتاب مولکولی خالصی ناشر دیباگران ماله 93 هست

سلام دوستان ..لطفا اسم کتابا و مولف و ناشرشو دقیق بگید..چون اینطور که کتاب گیر نمیاد...من فقط تست ایکیو بی رو دارم..خوشحال میشم کتابا رو دقیق معرفی کنید که بتونیم تهیه کنیم..

آخرین ویرایش:
نمی دونم چرا اسم تستو حذف میکنه!جز تبلغات که نیست.تست ایکیو بی

آخرین ویرایش:

Biotechscience

New member
دوستان تا حالا هیچ تستی از فصل های سلول عصبی و ایمنی سلولی مولکولی نیومده مشاوره ها هم می گند سوال نمیاد البته من که هنوز به اون فصل ها نرسیدم شماها می خونیدشون؟
انصافا سلولی مولکولی همون 2 بود بهتر بود خیلی سنگینه

Biotechscience

New member
راستی من اصلا بیوشیمی نخوندم
با توجه به ضریب 1 چه کنم
جزززززوووه بخرم یا کتاب ؟

mh891

New member
من منظورم 4 تا درس با هم بود . وگرنه نمیشه 12 ..13 ساعت میکروب خوند ...!
من خودم هر 4 تارو هر روز می خونم ... ولی با ساعتای مختلف.. من فقط خواستم بگم که وقتی نمونده باید بیشتر بخونیم . ببخشید :rolleyessmileyanim:. :smilies-azardl (181:wacsmiley::thumbsupsmileyanim:
درسته مثلا با روزی ۱۲ یا ۱۳ ساعت میشه هم مورای رو خوند و هم بهادر هم پایه و هم سیستماتیک ولی اینجوری خوندن فایده نداره
مطالب اصلا تو ذهن جا نمیوفته

بهتره که همه ی دروس رو درین ۴ ماه باقی مونده باهم جلو ببرید

و خیر سرشون که امتحانو ۲۲ روز جلو انداختن
به ازای روزی ۱۰ ساعت میشه ۲۲۰ ساعت!

آخرین ویرایش:

love virology

New member
دوستان تا حالا هیچ تستی از فصل های سلول عصبی و ایمنی سلولی مولکولی نیومده مشاوره ها هم می گند سوال نمیاد البته من که هنوز به اون فصل ها نرسیدم شماها می خونیدشون؟

شما یه نگاه کلی بندازید / ایمنی بخونیدش مهمه روزنامه وار کلیات بدونید

Mohammad gh

New member

منم همین سوالو دارم
که ایمنی و اعصاب لودیشو باید خوند؟
مخصوصا ایمنی رو که هم در میکروب و هم سلولی و حتی بعضی بیوشیمی ها داریم
ایا اصلا نیازی بهش هست
ولی راجب ضریب سلولی به نظرم اتفاقا اینجوری بهتره
درسته که سنگینه ولی درس اصلی ما بیوتکی ها سلولی مولکولی هست مثل ژنتیک با ضریب ۵ برای ژنتیکی ها

The Guy

Well-known member

از بخش ایمنی سوالای ساده ممکنه بیاد.
در حد کدام سلول آنتی بادی ترشح میکند
یه نگاه سطحی کفایت میکنه

Biotechscience

New member
ی سوال سلولی مولکولی واسه بقیه دوستان هم سنگین و حجیمه یا فقط واسه من اینطوره؟
اینجا انقد ساکته ادم دلش میلرزه

love virology

New member
ی سوال سلولی مولکولی واسه بقیه دوستان هم سنگین و حجیمه یا فقط واسه من اینطوره؟
اینجا انقد ساکته ادم دلش میلرزه

مولکولی راحت تره نسبت به سلولی / سلولی یکم توصیفیه و خشک برای همین یکم بچه ها خوششان نمیاد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا