مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

alireza-ja

New member
سلام دوستان
دقت کردین که در گروه علوم آزمایشگاهی یک تنها رشته ای که ضرر کرده بچه های بیوتک هستن؟
چون دو رشته دیگه هم مثل ما سلولی و بیوشیمی دارن و فقط باکتری ندارن که اون هم ضریبش یک هست
اونها می تونن سه درس دیگه را بالا بزنن و باکتری را جبران کنن و خیلی راحت با ما رقابت کنن و جای ما را بگیرن؟

بله کاملا درسته من قبلا این رو هم گفتم.

البته بچه های بیوشیمی درس زیست عمومیشون هم حذف کردن و بجاش سلولی گذاشتن. این هم یک ضرر بزرگ از لجاظ کنکور خوندن هستش ولی یه فایده خوب برای کاربردش در ارشد و مقاطع بالاتر و کار تحقیقاتی و ... هست.

love virology

New member
دوستان رشته محترم زیست شناسی و متعلقات و حومه و گرایشات دقت کنید که مجموعه ""علوم آزمایشگاهی"" است. وسلام!

یکی در فیس بوک گذاشته نمیدونم چرا میخان تشنج درست کنند / بچه ها میخام با تلاشتون همه این ابهام ها رو خنثی کنید

nbiology

New member
این نامه رو برخی از دوستان تهیه کردن برای تقاضای تجدید نظر در تایخ ازمون..لطفا دوستانی که وارد هستند اقدام بفرمایند احتمالا نقطه چین برای نوشتن قمست مسوول مربوطه خالی گذاشته شده
...محترم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
بدینوسیله تقاضا داریم با توجه به تغییرات آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال جاری و تغییر ضرایب ،منابع و افزایش تعداد دروس امتحانی برخی رشته ها، در مورد تاریخ برگزاری آزمون تجدید نظر به عمل آید،باشد که مانع بی ثمر ماندن تلاش و برنامه ریزی داوطلبینی گرددکه بخشی از عمر و سرمایه جوانی خود را وقف این آزمون نموده اند،لذا خواهشمندیم با به تعویق انداختن تاریخ برگزاری آزمون ،داوطلبان را در فراهم شدن فرصت کافی جهت برنامه ریزی مجدد و آمادگی لازم با توجه به تغییرات مربوطه یاری دهد.
با تشکر
جمع کثیری از داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد سال1394

اضافه کردن مجموعه و گروه به نظرم در کل کار خوبیه
فقط مشکل اینه که هیچ تضمینی نیست که سال بعد هم همین روش در پیش گرفته بشه و دوباره دچار تغییر نشه

چیزی که بیشتر از خود تغییرات هرساله ازار دهنده هست عدم ثبات اونه

بله کاملا درسته!این بی ثباتی ازار دهندس!ولی ناراحتیش بیشتر اینه که تغییرات مخربه!یا تصمیمات لحظه ای میگیرن که بعدا پشیمون میشن!مثلا همین اضافه کردن دروس که بعد اعلام کردن پشیمون شدن و ضرایب و صفر کردن!ازاردهندس که مسولین به قول قدیمها کاراشون و تصمیماتشون از روی ...

love virology

New member
بچه ها این ماله پارسال بوده نظر شما امسال چطوری میشه اعمال کرد نظر شما دروس مشترک ممکنه مثل علوم هستا تنه مشترک 40 سوال گرفته اینجا هم اعمال کنند

تعداد سؤالات در هر رشته متناسب با ضرائب اعلام شده ميباشد . يعني درسي با ضريب 2 به تعداد دو برابر درسي با ضريب يک
سؤال خواهد داشت و در واقع ضريب 2 در تعداد سؤالات اعمال مي شود . مثال زير اين نكات را روشن مي نمايد .
مثال : در رشته اي با مجموع ضرايب دروس 12 )بدون احتساب درس زبان انگليسي و ضريب آن( تعداد 120 سؤال خواهد بود .
الف( براي هر ضريب تعداد 10 سؤال منظور ميشود . لذا براي درسي با ضريب 2 تعداد 20 سؤال منظور ميگردد .
ب( باتوجه به يكسان بودن تعداد سؤالات درس زبان براي كليه رشته ها ) 40 سؤال( تناسب سازي ضريب اين درس اعمال خواهد
شد .
ج ( در نهايت به ازاي هر پاسخ صحيح امتياز 3 ، پاسخ اشتباه و يا سؤالي كه بيش از يک پاسخ داده شود يک امتياز منفي و سؤالي
كه پاسخ داده نشده امتياز صفر منظور مي گردد . مجموع امتيازها ، نمره هر درس ميباشد كه در ضرايب فوع ضرب شده و نمره
كتبي هر فرد مجموع نمرات دروس آن رشته مي باشد .
د ( باعنايت به مراتب پيش گفت انتظار مي رود داوطلبان عزيز مديريت زمان را مدنظر قرار داده و در پاسخگويي به كليه دروس
دقت لازم را بعمل آورند . زيرا كليه دروس متناسب با ضرايب اعلام شده در نمره نهايي تأثير گذار مي باشند .

The Guy

Well-known member
بچه ها این ماله پارسال بوده نظر شما امسال چطوری میشه اعمال کرد نظر شما دروس مشترک ممکنه مثل علوم هستا تنه مشترک 40 سوال گرفته اینجا هم اعمال کنند

تعداد سؤالات در هر رشته متناسب با ضرائب اعلام شده ميباشد . يعني درسي با ضريب 2 به تعداد دو برابر درسي با ضريب يک
سؤال خواهد داشت و در واقع ضريب 2 در تعداد سؤالات اعمال مي شود . مثال زير اين نكات را روشن مي نمايد .
مثال : در رشته اي با مجموع ضرايب دروس 12 )بدون احتساب درس زبان انگليسي و ضريب آن( تعداد 120 سؤال خواهد بود .
الف( براي هر ضريب تعداد 10 سؤال منظور ميشود . لذا براي درسي با ضريب 2 تعداد 20 سؤال منظور ميگردد .
ب( باتوجه به يكسان بودن تعداد سؤالات درس زبان براي كليه رشته ها ) 40 سؤال( تناسب سازي ضريب اين درس اعمال خواهد
شد .
ج ( در نهايت به ازاي هر پاسخ صحيح امتياز 3 ، پاسخ اشتباه و يا سؤالي كه بيش از يک پاسخ داده شود يک امتياز منفي و سؤالي
كه پاسخ داده نشده امتياز صفر منظور مي گردد . مجموع امتيازها ، نمره هر درس ميباشد كه در ضرايب فوع ضرب شده و نمره
كتبي هر فرد مجموع نمرات دروس آن رشته مي باشد .
د ( باعنايت به مراتب پيش گفت انتظار مي رود داوطلبان عزيز مديريت زمان را مدنظر قرار داده و در پاسخگويي به كليه دروس
دقت لازم را بعمل آورند . زيرا كليه دروس متناسب با ضرايب اعلام شده در نمره نهايي تأثير گذار مي باشند .

احتمالا" مسئولین هنگام طرح سوال متوجه این نکته کوچیک خواهند شد!! D:

با توجه با متفاوت بودن ضریب درسهایی مثل بیوشیمی، فکر کنم ضریب دیگه در تعداد سوالا اعمال نشه.
احتمالا" برای تعداد سوال حدوسطشو میگیرن و فقط نمره رو در ضریب اون درس ضرب میکنن.

mh891

New member
:sadsmiley::sadsmiley:bioshimi= ta metabolism acid amine
Zist = fasle 15 lodish 2008
microb = fasle 19 jawetz
Zabn = maharat 5 lezgy
Midonam aghabam :(
vali omid daram :p

mh891

New member
:thanks::smilies-azardl (181:4d564ad6:Shoma ham begin bacheha ... rooohiye bedin .. vaghty namooonde .. bikhiyal zaribo majmoeee .. felan hamine .. miterekooonim ... :thumbsupsmileyanim:

The Guy

Well-known member
microb = fasle 19 jawetz
Zabn = maharat 5 lezgy

خوشبحالت جلویی که
من هنوز آخر فصل 8لودیش
میکروب استرپ
بیو هنوز متابولیسمو شروع نکردم

فکر کنم ایشالا تا 1404 بتونم تموم کنم

mh891

New member
Zist bayad bishtar bekhonim ... va microb b nazare man ... microbo too 1 maham mituni kamel bekhoni vali b sharty k roozi 12 ...13 saat dars bekhoni .. faghat 4 maah sakhti bekeshim baadesh rahatim .. zist khat b khat bayad khond ... az too mesal zire ax ham soal midan .. ye jahayi k asan adam fekresho nemikone ..
خوشبحالت جلویی که
من هنوز آخر فصل 8لودیش
میکروب استرپ
بیو هنوز متابولیسمو شروع نکردم

فکر کنم ایشالا تا 1404 بتونم تموم کنم

microb = fasle 19 jawetz
Zabn = maharat 5 lezgy

خوبه!جلویی
تست هم کار می کنی؟
من وقتی بر می گردم فصل قبلو نگاه می کنم هیچی یادم نیست!چون دور اولم و دارم روخونی میکنم!
روش مطالعه شما چطوره!

mh891

New member
Bacheha bara sabtenam madrak tahsili ya govahy movaghat mikhan ??? Motavajeh nashodam daghygh .. age mikhan beram donbalesh

The Guy

Well-known member
Bacheha bara sabtenam madrak tahsili ya govahy movaghat mikhan ??? Motavajeh nashodam daghygh .. age mikhan beram donbalesh

نه نمیخوان
چون من هیچکدومو ندارم و نمیتونم داشته باشم
ظاهرا" فقط اسکن شناسنامه و کارت ملی و عکس میخوان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا