آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

TUMS

Well-known member
قبل مصاحبه از آقای پورکاظمی پرسیدن که زمان اعلام نتایج مشخصه یا نه؟...خودشون گفتن که هنوز معلوم نشده

خودش بگه اینکه دلیل نشد!!
سنجش پی معتبره برای ما نه حرفایی که میزنن و خودشون هم باور ندارن تازه اگرم داشته باشن یادشون میره

من که اینکارو نمیکنم و پیشنهاد میکنم شما هم اینکارو نکنید
کاربر گرامی alikkk با اینکارتون موافق نیستم
وسلام

sadra.s

New member
حالا مگه پولی هم که اساتید میگیرن بابت پایان نامه میشه ازشون گرفت؟!!!:33::p7977cujr38iyymsu8:

ای وااااااااااااااااااای من !!!:smiliess (2): یعنی 12 میلیونی که قبل از تصویب پرپوزالم دادم پریییید؟؟؟:14:

TUMS

Well-known member

negar62

New member

آقا زمان اعلام نتایج 4 / 11 می باشد چرا باید دروغ بگیم که زمان اعلام نتایج مشخص نیست !!

دروغ چیه ایمونو؟؟؟!! توی اعلامیه زمان مصاحبه فقط نوشته نتایج نیمه بهمن ماه! اون ۴ بهمن مربوط به قبل از تغییر زمان مصاحبه بود!
حالا ضرری نداره اینحوری هم پیگیری کنیم

TUMS

Well-known member
ای وااااااااااااااااااای من !!!:smiliess (2): یعنی 12 میلیونی که قبل از تصویب پرپوزالم دادم پریییید؟؟؟:14:

یکی از دوستای من (دو سال بالایی م ورودی 89) خودش مجبور شد پول بزاره هنوز که هنوزه نگرفته !
البته بستگی به استاد راهنما داره
از من به دانشجوهای عزیز نصیحت خودتون تا جایی که امکان داره پول نزارید :auizz3ffy9vla57584x

sadra.s

New member
کی بود میگفت نتایج 17 دی میاد؟؟؟؟ بفرما اینم 17 دی!!! پس کوووووو؟:New (6):

alikkk

New member
خودش بگه اینکه دلیل نشد!!
سنجش پی معتبره برای ما نه حرفایی که میزنن و خودشون هم باور ندارن تازه اگرم داشته باشن یادشون میره

من که اینکارو نمیکنم و پیشنهاد میکنم شما هم اینکارو نکنید
کاربر گرامی alikkk با اینکارتون موافق نیستم
وسلام

نظر شما محترم ولی با توجه به تناقضات در تاریخ اعلام نتاج حالا ایمیل هم بفرستن دوستان فکر نمیکنم به کسی ضرری بررسه. نهایت یا مصاحبه میکنن یا نمیکنن!

TUMS

Well-known member
دروغ چیه ایمونو؟؟؟!! توی اعلامیه زمان مصاحبه فقط نوشته نتایج نیمه بهمن ماه! اون ۴ بهمن مربوط به قبل از تغییر زمان مصاحبه بود!
حالا ضرری نداره اینحوری هم پیگیری کنیم

نگار خانوم همکلاسی بنده :bunnyearsmiley:
با سلام !
اونایی که توی وزارت هستن خودشون آخرشن و به نظر بنده این کار جواب نمیدهد حالا هر جور فکر میکنید درسته همون کارو انجام بدین

sadra.s

New member
یکی از دوستای من (دو سال بالایی م ورودی 89) خودش مجبور شد پول بزاره هنوز که هنوزه نگرفته !
البته بستگی به استاد راهنما داره
از من به دانشجوهای عزیز نصیحت خودتون تا جایی که امکان داره پول نزارید :auizz3ffy9vla57584x

آره خب!!! اونوقت اگه یکم هزینه طرحتون بالا باشه منتظر بشینید که دانشگاه پولتونو بده.حتما سر موقع میده.حتما هم به phd میرسید.

TUMS

Well-known member
نظر شما محترم ولی با توجه به تناقضات در تاریخ اعلام نتاج حالا ایمیل هم بفرستن دوستان فکر نمیکنم به کسی ضرری بررسه. نهایت یا مصاحبه میکنن یا نمیکنن!

اینم حرفیه میشه اینطور هم فکر کرد
شایدم نتیجه بده
امیدوارم که نتیجه بده
موفق باشین :rose:
فقط هدفم این بود اعتراضات جوری باشه که براش ارزش قائل باشن همین

TUMS

Well-known member
آره خب!!! اونوقت اگه یکم هزینه طرحتون بالا باشه منتظر بشینید که دانشگاه پولتونو بده.حتما سر موقع میده.حتما هم به phd میرسید.

اینم حرفیه
کلآ امروز روی دور متقاعد شدنم خخخخ
من پس نمیدونم چی قراره اتفاق بیافته واسه من که از 21 تومن فقط 4 تومان را گرفتیم .....

sadra.s

New member
اینم حرفیه
کلآ امروز روی دور متقاعد شدنم خخخخ
من پس نمیدونم چی قراره اتفاق بیافته واسه من که از 21 تومن فقط 4 تومان را گرفتیم .....

چییییییییییییییییییییییی ؟؟؟؟:smiliess (15): بیست و یک میلیون تومنننننننننن ؟؟؟ :smiliess (15): مگه طرحت چی بوده؟ چطور دانشگاه موافقت کرده؟ واسه من 12 تومنه انقد به هزینم گیر میدن.فنی نمیتونن گیر بدن به پولش گیر میدن.ولی من شنیدم تا 14 بیشتر تصویب نمیکنن؟

TUMS

Well-known member
چییییییییییییییییییییییی ؟؟؟؟:smiliess (15): بیست و یک میلیون تومنننننننننن ؟؟؟ :smiliess (15): مگه طرحت چی بوده؟ چطور دانشگاه موافقت کرده؟ واسه من 12 تومنه انقد به هزینم گیر میدن.فنی نمیتونن گیر بدن به پولش گیر میدن.ولی من شنیدم تا 14 بیشتر تصویب نمیکنن؟
بله
البته من یه کم زود تصویب کردم اخیرآ زیاد تصویب نمیکنن

طرحم زیاد چیز خاصی نیست به منم گیر دادن گفتن باید 1.5 کم کنی که کم کردم آخه اولش 22.5 بود...

aaram

New member
خدایا خیلی نگرانم خیلی :-( خدایا کمکم کن. خودت میدونی ک اگه قبول نشم ... :-(

sadra.s

New member
خدایا خیلی نگرانم خیلی :-( خدایا کمکم کن. خودت میدونی ک اگه قبول نشم ... :-(

آرام جان، دوست خوبم آرام باش." و من یتوکل علی الله فهو حسبه ".من و همه بچه های این تاپیک هم مثل توییم.یکم کمتر یکم بیشتر.هیچکدوم از وضع هم خبر نداریم ولی همه توی شرایط نامساعدی درس خوندیم و همه دوس داریم نتیجه زحمتمونو بگیریم، من و خیلی دیگه از بچه های این تاپیک هم به قبول نشدن به
چشم یه اتفاق خیلی خیلی بد نگاه میکنیم.اما خبر از این نداریم که

"عَسَى أَن تَكْرَهُواْ شَيْئًا وَهُوَ خَيْرٌ

لَّكُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّواْ شَيْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّكُمْ وَاللّهُ يَعْلَمُ وَأَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member

بچه ها میدونم بعضی ها خیلی نگرانین این نگران بودن چیزیو حل نمیکنه
مهم اینه که زحمت خودتونو کشیدید بقییه اش بزارین اون بالایی تصمیم بگیره :smilies-azardl (113
من خودم اینجوری فکر میکنم که دو گزینه بیشتر نیست اول اینکه قبول میشم که این خیلی خوبه خخخخ:auizz3ffy9vla57584x
دوم اینکه قبول نمیشم که باید برم خدمت مقدس سربازی:sad: چون دارن ما را از خوابگاه میندازن بیرون با این وجود ناراحت نیستم شاید خیر و صلاح من در سربازی رفتن باشه (که میدونم نیست خخخخخ شووخی بود)

aaram

New member
درست میگین بچه ها. اما من برام خیلی سخته اگه قبول نشم. من دو سال تمام همه انرژی و وقتم گذاشتم برای پایان نامه.برای همین فقط 2 ماه رو وقت داشتم و خوندم.اما صب تا شب. الان میگم کاش منم مث دوستام ک ب پایان نامه اهمیت ندادن منم ی موضوع ساده برمیداشتم تا بتونم کامل بخونم کنکورم. اگر قبول نشم هم خانواده ام رو ناراحت کردم. هم آبر وم جلوی فامیل و دانشگاه می ره ک ازم همیشه خیلی،انتظار دارن :-( بچه ها انشالله همگی قبول شیم.تورو خدا برای منم دعا کنید.همه امیدم بخداست

آخرین ویرایش:

negar62

New member
درست میگین بچه ها. اما من برام خیلی سخته اگه قبول نشم. من دو سال تمام همه انرژی و وقتم گذاشتم برای پایان نامه.برای همین فقط 2 ماه رو وقت داشتم و خوندم.اما صب تا شب. الان میگم کاش منم مث دوستام ک ب پایان نامه اهمیت ندادن منم ی موضوع ساده برمیداشتیم تا بتونم کامل بخونم کنکورم. اگر قبول نشدم هم خانواده ناراحت کردم. هم آبر وم جلوی فامیل و دانشگاه می ره ک ازم همیشه خیلی،انتظار دارن :-( بچه ها انشالله همگی قبول شیم.تورو خدا برای منم دعا کنید.همه امیدم بخداست

آرام جان اینقدر غصه نخور. منم یه شرایط اینچنینی داشتم. به خاطر پایان نامم همش یک ماه و نیم خوندم واسه همین نگران نمره کتبی هستم با اون همه درصدای غیر واقعی که شنیدم تا چندروز پیش داغون بودم. اما دیگه با خودم گفتم تهش چی میشه؟!! اگه قبول هم نشم میخونم دوباره... هرچند که برام سخته. اما بالاخره با انگیزه های ماها شدنی هست! بذار هرکی هرچی میخواد بگه! قبولی دکترا آب خوردن نیس که همه توقع دارن!! من به خاطر همین حرف نه به فامیلم گفتم نه استاد راهنمام!! هرچند که به قول یکی از اساتید دیگم که تا شنید گفت قبولی مرحله اول یعنی اوج تلاش شما! مصاحبه دیگه از دست من و شما خارج هست. توکل به خدا...

aaram

New member
آرام جان اینقدر غصه نخور. منم یه شرایط اینچنینی داشتم. به خاطر پایان نامم همش یک ماه و نیم خوندم واسه همین نگران نمره کتبی هستم با اون همه درصدای غیر واقعی که شنیدم تا چندروز پیش داغون بودم. اما دیگه با خودم گفتم تهش چی میشه؟!! اگه قبول هم نشم میخونم دوباره... هرچند که برام سخته. اما بالاخره با انگیزه های ماها شدنی هست! بذار هرکی هرچی میخواد بگه! قبولی دکترا آب خوردن نیس که همه توقع دارن!! من به خاطر همین حرف نه به فامیلم گفتم نه استاد راهنمام!! هرچند که به قول یکی از اساتید دیگم که تا شنید گفت قبولی مرحله اول یعنی اوج تلاش شما! مصاحبه دیگه از دست من و شما خارج هست. توکل به خدا...
فدات بشم دوست عزیزم.ممنون از حرفات. انشاالله خدا کمک کنه و قبول بشی.
آخه من پارسال هم ک ترم 5 بودم
شرکت کردم هم پارسال درگیر پایان نامه بودم هم امسال. پارسال هم قبول نشدم. امروز تخمین رتبه رو پرسیدم حالم بده :-(

rozeabi

New member
دوستان اینقدر به فکر واکنش مردم از استاد و همکلاسی گرفته تا سوپرمارکتی سرمحله نباشید. از اول زندگیمون بیشتر استرسمون به خاطر مردم (ارتش هولناکی از توقع و قضاوت) بوده. من اساتیدی رو می شناسم که تو چهل سالگی دفاع کردن. یا از بین دوستان صمیمی من حتی یک نفر هم تو کتبی قبول نشده. الان من چرا باید به خاطر این آدمها خودم رو زجر بدم. مصاحبه ی من خوب نبود و واقعا دو سه روز به خاطر خونواده م (نه مردم) ناراحت بودم که الان اونها رو هم مجاب کردم که دکترا قبول شدن ممکنه برای من ساده نباشه. راستش من بهداشت رو به این خاطر دوست داشتم که در حین تحصیل پول هم میده. الان هم به این خاطر ناراحتم که از اون امتیاز یک سال به احتمال زیاد دور می افتم :)) هر کی هم پرسید نتیجه چیه. خیلی ساده یک جمله میگم "قبول نشدم. ان شالله سال بعد" خلاصه در دام مردم نیفتید (نیفتیم). اگه هم قبول نشیم (زبونم لال) بازم چیزی رو از دست ندادیم. جسم و ذهنمون سالمه و فرصت برای تلاش مجدد داریم.:thumbsupsmileyanim:

بالا