نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 93

talashgar

New member
سلام من آدامزوپارسه روخوندم اما همون آدامزکافیه ولی بایدتمام صفحاتوخط به خط با دقت بخونیدبخصوص فصل ۷روخلاصه نویسی کنید امسال خیلی میکروب آسون بود ولی اگه سخت هم باشه به نظرمن آدامزکفایت میکنه فقط بادقت همه ی مطالبوبخونید موفق باشید

سلام.شما چند روز تو هفته دارین؟ثبت نام کردین؟

albaloo

New member
Sun flowerعزیز اگه منظورتون این بود که آیا شبانه و روزانه تو ی دانشکده هستن،نه.شبانه ها دانشکده شون روبروی پردیس و داخل خیابون بهنام هستش.

talashgar

New member
Sun flowerعزیز اگه منظورتون این بود که آیا شبانه و روزانه تو ی دانشکده هستن،نه.شبانه ها دانشکده شون روبروی پردیس و داخل خیابون بهنام هستش.
سلام دوست عزیز شما هم برنامه تون و اساتیدتون مثل ما هست یا فرق داره؟

albaloo

New member
بله کلاسها جدا برگزار میشه.تا اونجا ک من میدونم اساتید یکی هستن.من اساتید رشته های شبانه در مقطع ارشد رو نگاه میکردم با روزانه ها یکی بود.برنامه ما رو هنوز نزدن توو سایت.

talashgar

New member
بله کلاسها جدا برگزار میشه.تا اونجا ک من میدونم اساتید یکی هستن.من اساتید رشته های شبانه در مقطع ارشد رو نگاه میکردم با روزانه ها یکی بود.برنامه ما رو هنوز نزدن توو سایت.
شما تو چه سایتی نگاه میکنین؟

sara25

New member
تبریک میگم به خودم و به همه دوستای گلم که قبول شدن و نتیجه زحماتشونو گرفتم ...ومیخوام به اونایی که موندن بگم با انرژی شروع کنید حتما موفق خواهید شد:thumbsupsmileyanim:

food hygienist

New member
تبریک میگم به خودم و به همه دوستای گلم که قبول شدن و نتیجه زحماتشونو گرفتم ...ومیخوام به اونایی که موندن بگم با انرژی شروع کنید حتما موفق خواهید شد:thumbsupsmileyanim:
شما هم تهران قبول شدی؟

- - - Updated - - -

شما هم تهران قبول شدی؟

talashgar

New member
من که فقط نگران کلاسا هستم که 4 روز در هفته هست اگه نتونیم درستش کنیم تو دردسر میفتم:j58r36j3gcr4suxymup امیدوارم هممون با هم همکاری کنیم .فقط نفر پنجم معلوم نیست رشتش چیه؟

Sun flower

New member
من که فقط نگران کلاسا هستم که 4 روز در هفته هست اگه نتونیم درستش کنیم تو دردسر میفتم:j58r36j3gcr4suxymup امیدوارم هممون با هم همکاری کنیم .فقط نفر پنجم معلوم نیست رشتش چیه؟
امیدوارم اونم صنایع غذایی باشه تا خیالمون راحت باشه.اینجا برنامه ها رو میزارن تا کسی سر کاره نه خیلی بدجنس اند ایشاله ک درست میشه نگران نباش.

s goudarzi

New member
واقعا که سیستم ثبت نام دانشگاه تهران افتضاحه :smiliess (7):آدمو بین زمین و آسمون معلق نگه میدارن:sad:

بالا