نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 93

Sun flower

New member
اولىن قربانى گزينش منم ميام اينجا خبر ميدم چى گذشت هر چند بچه ها ميگن چيز خاصى نيست.

talashgar

New member
سلام دوستان برنامه درسیمونو گذاشتن بی تهایت مسخرس 4 روز تو هفته داریم خواهش میکنم بیاین هماهنگ باشیم روزاشو کمتر کنیم.

Sun flower

New member
منم موافقم خيلى بد برنامه ريزى کردن,من دروس روز يکشنبه رو تو کارشناسى گذروندم.بچه بياين هماهنگ باشيم تو رو خدا,کل هفته برا 14 واخد.

Sun flower

New member
تلاشگر عزيز اول بايد ببينىم کىا چه دروس کمبودى رو قبلا گذروندن اينجورى راحت تر ميشه برنامه رو تغيير داد.بچه هاى گلى ک تهران قبول شدن لطفا بگن.

talashgar

New member
اره کاملا درسته ولی باید صحبت کنیم دروس اجباریو پشت سر هم بذارن اون درسای کمبودو رو روز آخر.یعنی من نگاه کردم تو دو روز کاملا درسا رو میشه برداشت.به نظرت الان زنگ بزنیم بهتره یا حضوری بریم.من شنبه نمیتونم بیام و گر نه حضوری میرفتم.اگر بتونی بری خیلی خوبه .کلاسامون یه جوری باشه که پشت سر هم باشه.

talashgar

New member
اون که البته ولی به حال دوستای ما که فرقی نمیکنه امروز شیمی مواد داشته باشن یا فردا مهم اساتید و آموزش هستن که اگه ما هماهنگ باشیم اونا هم موافقت میکنن.

s goudarzi

New member
آره منم صنایع غذایی بودم ،هر چه جمع و جورتر بهتر.

آخرین ویرایش:

talashgar

New member
بايد با اساتيد و اموزش صحبت کرد انشااله موافقت ميکنن.
سلام.من با یکی از ترم بالایی ها صحبت کردم گفت با استاداتون هماهنگ کنین نیازی به هماهمنگی با آموزش نیست خواهش میکنم دوستان با هم هماهنگ باشیم.

فاطمه110

New member
سلام.ممنون ازشما m-mobini ....ببخشید میکروب چه کتابهایی را خوندین؟درصد خیلی عالیه....90واقعا عالیه

آخرین ویرایش:

Sun flower

New member
سلام بچه ها من امروز رفتم برای گزینش،اصلا نگران نباشید چیز خاصی نیست فقط فرم های گزینش رو ک تو سایت زده باید کاملا پر کنید همین ها رو فقط چک میکنن،هیچ سوال خاصی هم نپرسیدند.میگم بچه ها شبانه و روزانه تو یه ان؟

talashgar

New member
سلام بچه ها من امروز رفتم برای گزینش،اصلا نگران نباشید چیز خاصی نیست فقط فرم های گزینش رو ک تو سایت زده باید کاملا پر کنید همین ها رو فقط چک میکنن،هیچ سوال خاصی هم نپرسیدند.میگم بچه ها شبانه و روزانه تو یه ان؟
سلام.من امروز زنگ زدم آموزش برا شروع کلاسا گفت هنوز معلوم نیست شما نپرسیدین؟سوالتونم ناقصه

m_mobini

New member
سلام.ممنون ازشما m-mobini ....ببخشید میکروب چه کتابهایی را خوندین؟درصد خیلی عالیه....90واقعا عالیه

سلام من آدامزوپارسه روخوندم اما همون آدامزکافیه ولی بایدتمام صفحاتوخط به خط با دقت بخونیدبخصوص فصل ۷روخلاصه نویسی کنید امسال خیلی میکروب آسون بود ولی اگه سخت هم باشه به نظرمن آدامزکفایت میکنه فقط بادقت همه ی مطالبوبخونید موفق باشید

بالا