موج کره ای

fmmohammadi

New member
:25r30wi:من عاشق فیلم کره ای هستم نمیدونم ی جذابیت خاصی داری!!! وقتی نگاه میکنی معتادش میشی!!!!

love virology

New member
بجای سریال کره ایی بشینید 2تا فیلم کلاسیک یا سریال هالیوودی ببینید

AWWA

New member
معمولا فیلمای کره ای که توشون دختر مجبوره نقش پسرونه بازی کنه جالب میشن....رسوایی در دانشگاه سونگ کیو هم اینطوریه....من تو شبکه KBS world دیدم اینو. این شبکه برای کره است ولی همه برنامه هاش زیرنویس انگلیسی داره. برای تقویت زبان انگلیسی خوبه.

خــلاصـــه داســتان سریال زیبای کره ای رسوایی سونگ کیو :

سریال رســوایی سونگ کیون کوان در دانشگاه سونگ کیون کوان در طول دوره چوســون اتفــاق می افــته و راجــع به کارها و داســتانهای عاشقانه چهار جوانه. وقتی برادر کوچک کیم یون هی بیمار میشه, اون دختر با تغییر قیافه به جای برادرش وارد مدرســه میشه و با ناامیدی به دنـبـال راهی برای حمایت از برادرش می‌گرده. اون با لی سون جون, پسری بســـیار ثروتمند و با پسرهای باهوش گـــروه, جوان دختر باز گویونگ ها و پسر سرکش گـــروه مون جه شین دوست میشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

AWWA

New member
هوممممممممممممممم خوشم آمد :smiliess (11):

سلام خدایی جان.....توچی ... از فیلماشون خوشت میاد؟

:25r30wi:من عاشق فیلم کره ای هستم نمیدونم ی جذابیت خاصی داری!!! وقتی نگاه میکنی معتادش میشی!!!!

میدونی به جز بعضی کاراشون که بچگانه ست درکل یه آرامش عجیبی تو فیلماشون هست. اکثرام آموزنده ان.

AWWA

New member
بجای سریال کره ایی بشینید 2تا فیلم کلاسیک یا سریال هالیوودی ببینید

داداش من لپ تابمو پر کرده بود از سریالای هالیوودی ...خیلیاشو دیدم. خوبن ولی آرامش ندارن.یه خشونتی توشونه که برامن جالب نیست زیاد

آخرین ویرایش:

mohana

Well-known member
مرسی مهنا جون....منظورم حداقل سه تا بود. هرچندتا دوس داری بگو:28:

فقط بی زحمت اسم فیلمی که توش بازی کردنو بگو یا یه عکس ازشون بذار....حافظه من تو اسما یه خرده تنبله:):dadad4:

خواهش میکنم آوا جان :)

مرد:
لی مین هو رو ک خب همه میشناسیم :)
کیم نام گیل/ نقش اول سریال پسر بد و کوسه....اولین سریالی ک ازش دیدم پسر بد بود ( نقش خاکستری داشت... البته گاهی اوقات سیاه :) ) نقشش رو خیلی طبیعی بازی میکنه...
کوان سانگ وو /سریال عشق بد و داستان غم انگیز عشق.... قشنگ گریه میکنه :))

زن:
چویی جونگ وون/ سریال امپراطور بادها ، انتخاب ستاره ها و افسانه او
پارک مین یانگ/ سریال شکارچی شهر، رسوایی سونگ کیون... نقش اصلی ی سریال تقریبا قدیمی هم هست "من سم هستم" ک لی مین هو هم تو اون فیلم بازی کرده البته نقش اصلی نیس...
لی یو وون/49 روز،جراح بونگ دال هی،عشق بد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AWWA

love virology

New member
مثلا فیلم روزی روزگاری در امریکا 5 بار دیده بودمش باز اون هفته نگاه کردم اخ اخ تیپای قدیمی فضای قدیمی عاشقشم /

love virology

New member
بیشتر فیلم قدیمی و کلاسیک من در خدمتم / حیف که نسل جوان زیاد علاقه ندارن ولی من زیاد با فیلم جدید حال نمیکنم /

نمیتونم عکس بزارم من با این جور فیلم ها حال میکنم

AWWA

New member
بیشتر فیلم قدیمی و کلاسیک من در خدمتم / حیف که نسل جوان زیاد علاقه ندارن ولی من زیاد با فیلم جدید حال نمیکنم /

نمیتونم عکس بزارم من با این جور فیلم ها حال میکنم
من به عنوان یکی از اعضای نسل جوان میگم که دوس دارم.....ولی هالیوودی...!!!!! بعضیاش اونم معناگراها و اونایی که براساس واقعیتنو دوس دارم.

abtin13

New member
من به عنوان یکی از اعضای نسل جوان میگم که دوس دارم.....ولی هالیوودی...!!!!! بعضیاش اونم معناگراها و اونایی که براساس واقعیتنو دوس دارم.

بر اساس واقعیت دوست داری برو مرد فیل نما رو ببین.آنتونی هاپکینز بازی کرده

بالا