موج کره ای

کرهانی

New member
تو زیبایی هم بد نبود
البته موافقم که حد وسط نداره و یجورایی عخش و عاشقی تو فیلماشون تکراری...فقیر و پولدار:65d6a5d6s:

ROJO

New member
تو زیبایی هم بد نبود
البته موافقم که حد وسط نداره و یجورایی عخش و عاشقی تو فیلماشون تکراری...فقیر و پولدار:65d6a5d6s:

تو زیبایی من عاشق اهنگاش بودم مخصوصا اهنگ اخری ک تو سالن پسره خوند من کلی گریه کردم، هنوزم وقتی گوش میدم میرم تو همون حال و هوا 3>

elham2012

New member
کرهانی:25r30wi::25r30wi:ما برادرانه دوسش داریم,شما نگران ناموست نشو آجی..خخخخ
اوهوم,منم آهنگای تو زیبایی رو دوست داشتم..
ذایقه شخصی هم قشنگ بود

elham2012

New member
بچه ها یادتونه یه مدت چقدر آخرای فیلماشون بد تموم میشد؟!سال 2010 بود فک کنم..وااای اصن رو اعصاب بود..

من موقع دیدن قسمت آخر"به سوی بهشت"
اینقدر گریه کردم که مامانم ترسیده بود!!اومده بود جلو کامپیوتر میگفت کسی طوریش شده من بیخبرم:wacsmiley:

mohana

Well-known member
سلام ..چ تاپیک خوبــــــــــــــــی
اولين بار پسران برتر از گل رو پيش دانشگاهی بودم ديدم....ينی چند ماه مونده ب کنکور :)))از اونجا ک خيلی شيرين بود ی بار ديدنش کافی نبود
چند روز پیش داشتم چند تا از صحنه هاش رو دوباره ميديدم خيييلی قشنگ بود...تو اون سريال از شخصيت لی مين هو خوشم می اومد و چهره ی کيم جون
خيلی اهل فيلم نيستم ولي فيلم های کره اي ب فرهنگ ما نزديک ترن
مثلا ميبينين ک نقش ی دختر خوب رو چطور نشون ميدن...چ از نظر رفتار...چ ظاهر
بعد اون چند تا سريال ديگه هم ديدم...
ولي کم کم ميديدم ک موضوع فيلم ها تکراری ميشد
اکثرا ي دختر فقير /ي پسر پولدار... يا اگه دقت کنين تو اکثر فيلم هاا نقش اول زن و مرد هم خونه ان
ديگه روند تماشای سريال ها کند شد برام.....
الان تقريبا 30 تا سريال دارم ک نديدمشون!!!همت کنم حداقل نصف این تعدادو ببینم :)))

سريال "متشکرم" هم قشنگ بود...شايد از تی وی ديده باشينش..البته تو تی وی موضوع تغيير کرده بود
متاسفانه کافه پرنسو نديدم

AWWA

New member
اولين بار پسران برتر از گل رو پيش دانشگاهی بودم ديدم....ينی چند ماه مونده ب کنکور :)))از اونجا ک خيلی شيرين بود ی بار ديدنش کافی نبود
چند روز پیش داشتم چند تا از صحنه هاش رو دوباره ميديدم خيييلی قشنگ بود...تو اون سريال از شخصيت لی مين هو خوشم می اومد و چهره ی کيم جون
اکثرا ي دختر فقير /ي پسر پولدار... يا اگه دقت کنين تو اکثر فيلم هاا نقش اول زن و مرد هم خونه ان
الان تقريبا 30 تا سريال دارم ک نديدمشون!!!همت کنم حداقل نصف این تعدادو ببینم :)))

سريال "متشکرم" هم قشنگ بود...شايد از تی وی ديده باشينش..البته تو تی وی موضوع تغيير کرده بود
ممنون مهنا جون:rose:

میدونی هرکشوری معمولا فیلمایی رو میسازه که یه جورایی بین مردم کشورشون بیشترین تماشاچی و بیشترین نیاز رو داره. احتمالا ماجرای ازدواج فقیر وغنی وازدواج پسر با سن کم و دختر با سن زیاد مسئله شده که اینهمه بهش اهمیت میدن.

ولی یه موضوعی تو فیلماشون هست که خیلی دوس دارم....همیشه یه موضوع کاری رو درنظر میگیرن که درحاشه فیلم بهش میپردازن. مثلا تو جواهری از قصر آشپزی و پرستاری و پزشکی. دیدین بعدش چقد علاقه مردم به آشپزی بیشتر شد! تو سریال مرد بدلی مد و خیاطی بحث بود...بعدش من خودم دوس داشتم خیاطی حرفه ای رو یاد بگیرم تا مدلایی که تو ذهنمه بدوزم:)
تو سریال هزاران بوسه ،موضوع طراحی کفش. تو زندگی درخشان کتاپ چاپ میکردن......خیلی به کارکردن جوونا اهمیت میدن.

یه موضوع دیگم که خیلی دوس دارم اینه که همیشه دختری که چهرش معمولیه نقش اوله و دختری که خوشتیپو خوشگله نقش دومه!

AWWA

New member
بچه ها یادتونه یه مدت چقدر آخرای فیلماشون بد تموم میشد؟!سال 2010 بود فک کنم..وااای اصن رو اعصاب بود..

من موقع دیدن قسمت آخر"به سوی بهشت"
اینقدر گریه کردم که مامانم ترسیده بود!!اومده بود جلو کامپیوتر میگفت کسی طوریش شده من بیخبرم:wacsmiley:

آرهههه.....آخر وسوسه با اینکه حق به حقدار میرسه و دونفر نقش اول به هم میرسن ولی باز غم انگیز بود...من دوس داشتم یه جور دیگه تموم میشد:(

N@RVIN

Well-known member
ناروینی..بچه به این خوشملی..چه طور دلت میاااد بگی خوشگل نیس:bunnyearsmiley:

مشاهده فایل‌پیوست 6806

مشاهده فایل‌پیوست 6807

هههه نه آجی فتبارک الله

حرفی نیس قیافه و تیپش خوبه خخ ولی اونیکه من گفتم محشره

توصیه میکنم ببینیدش بعد حرف منو تایید می کنید فیلم " در آرزوی ازدواج "

"ققنوس " رو هم حتما ببینید درسته مال سال 2005 ایناست ولی واقعا عالیه ینی فیلمنامه ش بازیگراش همه چی عالیه..کافه پرنس اینا مقابلش یه چیز واقعا معمولی هستن

N@RVIN

Well-known member

اوهوم خیلی فرهنگشون به ما نزدیکه حتی بعضی جاها از ما هم حساسترن مثلا طلاق خیلی براشون بده ولی تو ایران دیگه مثل ازدواج رونق داره والا

موضوعها هم تکراری میشن یجوری خاص بودنشون از بین میره

AWWA

New member
هههه نه آجی فتبارک الله

حرفی نیس قیافه و تیپش خوبه خخ ولی اونیکه من گفتم محشره

توصیه میکنم ببینیدش بعد حرف منو تایید می کنید فیلم " در آرزوی ازدواج "

"ققنوس " رو هم حتما ببینید درسته مال سال 2005 ایناست ولی واقعا عالیه ینی فیلمنامه ش بازیگراش همه چی عالیه..کافه پرنس اینا مقابلش یه چیز واقعا معمولی هستن
بالاخره گیرت آوردم.......
426320_give_heart.gif

من هردوشونو دیدم....فرق لی مین هو با بقیه بازیگرای مرد کره ای تو قیافش فقط نیست....بازیش یکه! بعد اون من هانگیول(نقش اول کافه پرنس) و درمقام سومم بازیگر نقش اول "دوست دختر من روباهه " رو میذارم.

AWWA

New member
شمام بگین بازیگرای مرد وزن مورد نظرتون از اول تا سوم کیار و انتخاب میکنی

کرهانی

New member
تو زیبایی من عاشق اهنگاش بودم مخصوصا اهنگ اخری ک تو سالن پسره خوند من کلی گریه کردم، هنوزم وقتی گوش میدم میرم تو همون حال و هوا 3>

آخی آجی:tsimuzpzwoap1t9y3o7
من پای هیچ فیلم کره ای گریه نکردم...به جز یکی تی وی گذاشت جومونگ فکرکنم (اونم فخط ناراحت شدم)

کرهانی

New member
کرهانی:25r30wi::25r30wi:ما برادرانه دوسش داریم,شما نگران ناموست نشو آجی..خخخخ
اوهوم,منم آهنگای تو زیبایی رو دوست داشتم..
ذایقه شخصی هم قشنگ بود
خخخخخ:riz481: خدا خیرت بده از نگرانی داشتم سکته می کردم
کلا تو زیبایی آهنگ بود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

AWWA

New member
آخی آجی:tsimuzpzwoap1t9y3o7
من پای هیچ فیلم کره ای گریه نکردم...به جز یکی تی وی گذاشت جومونگ فکرکنم (اونم فخط ناراحت شدم)

منم یادم نیست گریه کرده باشم زیاد...چون همیشه بلافاصله بعد صحنه غمگین کمدینشون میاد صحنه عوض میشه!ولی شده حرص بخورم....کلا تو دوتا سریال خیلی حرص خوردم،یکیش پدر سالار بوده دومیشم وسوسه. یعنی بعد بعضی قسمتاش تاچند روز ذهنم درگیر قضیه میشد.

بالا