تاحالا اسم نقی رو تو گوگل سرچ کردی؟؟!!!!!

hosna69

Well-known member
انشاالله باظهور امام زمان«عج»ازهمه کسانی که به مقدساتمون توهین میکنن تقاص میگیریم.اللهم عجل لولیک الفرج

maxin

Well-known member
EmamHadi.apk
, 2.76 مگابایت

(برای موبایل)

نام اپلیکیشن : زندگینامه امام هادی علیه السلام (علی النقی)

پلتفرم و سیستم عامل مورد نیاز : اندروید 2.2 و بالاتر

اندازه صفحه : مطابق با اکثر رزولوشن های موجود

نسخه : 1.0.0

موضوع : مذهبی

توضیح و معرفی :

نرم افزار "زندگینامه امام هادی علیه السلام (علی النقی) " که حاوی اطلاعاتی ارزشمند در خصوص زندگينامه ، اخلاق و فضائل ، سخنان ، داستان ها ، حکایات و ... امام هادی (ع) می باشد ، با هدف فراهم کردن بستری مناسب جهت سهولت دسترسی و بهره مندی عاشقان آن حضرت از سیره و دستورات ایشان بوده که امید است مورد توجه مریدان و محبان کریم اهل بیت (ع) واقع گردد.
امکانات و بخش های نرم افزار :

• شناسنامه امام هادی (ع)

• همسر و فرزندان امام هادی (ع)

• امام هادی (ع) پس از شهادت پدر

• رنج های امام هادی (ع)

• فروغی از دانش امام هادی (ع)

• اخلاق و فضائل امام هادی (ع)

• تفسیر قرآن در کلام امام هادی (ع)

• زمینه سازی دوره غیبت توسط امام هادی (ع)

• فعالیت های علمی و فرهنگی امام هادی (ع)

• اصحاب و شاگردان امام هادی (ع)

• کرامات و معجزات امام هادی (ع)

• چهل حدیث هادوی

به همراه زیارت نامه امام هادی (ع) با امکان پخش صوتی

shayna

New member
یَاْتى عَلماءُ شیعَتِنا الْقَوّامُونَ بِضُعَفاءِ مُحِبّینا وَ أهْلِ وِلایَتِنا یَوْمَ الْقِیامَةِ، وَالاْنْوارُ تَسْطَعُ مِنْ تیجانِهِمْ

علماء و دانشمندانى كه به فریاد دوستان و پیروان ما برسند و از آن ها رفع مشكل نمایند، روز قیامت در حالى محشور مى شوند كه تاج درخشانى بر سر دارند و نور از آن ها مى درخشد.

امام هادی(ع)

fafd453b_ea26_4b95_9138_b2b37f72afdf.jpg

mahsaa

New member
«نقی» یعنی پاک.

چیز جدیدی نیست؛

پاکی همیشه دشمن داشته است...

naghi-0009.jpg

mohammad63

Well-known member
یا آنقدر خواب، که از جهان بی خبریم و یا آنقدر غرق در جهان، که فراموش می کنیم هنوز زنده و محتاج به هوا هستیم. آنچنان خود را به جریان آب سپرده که به گرداب رسیدیم و لحظه ای به خودمان آمدیم و دیدیم که دیگر کار از کار گذشته است.

براستی که ما یک مشت موجودات عافیت طلبیم و آنجا که باید سینه ها بِدریم، کنجِ صومعه در جستجوی خدایی حرف گوش کن و حاجت دهنده ایم.

و تو ای «سامرا نشین»، خوب ما را می شناسی...

ما پدیده ای تاریخ مصرف گذشته ایم که از جنس مان «بسیارها» آمدند و رفتند. رفیقِ نیمه راه، شایسته ترین لقب است برای«زُبِیرها» که بعد از ماجرای «سقیفه ها» « فراموشی ها» گرفتند و آنقدر از «علی ها» دور شدند که همان دور ماندند

و همان دور مردند...

این رسمِ عجیب را این بار ما بر پا داشتیم و امروز پرچم زبیر را داعیه داران عشق تو بدوش می کشند.

فاصله بین مان در حدی بود که دشمن دست به کار شد، تقدست را نشانه رفت و معصومیتِ چشم هایت را مصادره کرد.

شنیدیم در سکوت موحش شب از خیمه گاه حکومت عباسی صدای ساز و آواز می آید!

گوش ها را تیزتر کردیم...

انگار با نام تو ضرب گرفته و می رقصند !!

این شرمندگی را به کجا ببریم که دشمن، قلب سپاه را به گلوله بسته است و ما همچنان در خیمه ها مان خوابیده ایم !!

و تو ای «سامرا نشین»، خوب ما را می شناسی...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AWWA

AWWA

New member
ای کسانی که ایمان آورده اید، با کافرانی که همجوار شما هستند پیکار کنید، و باید در شما صلابت و سختی بیابند، و بدانید که خدا با تقوا پیشگان است و آنان را یاری می کند.
سوره توبه،آیه 123

AWWA

New member
همین فقط شنیدم شوخ بودن

جالبه....حتما سعی میکنم اگه مطلبی برای این قضیه پیدا کردم بذارم.....من نشنیده بودم. بیشتر از شوخ طبع بودن حضرت علی شنیده بودم تا ایشون.....بازم ممنون:rose:

AWWA

New member
راستشو بگم؟
از شاهین نجفی شنیدم که مثه اینکه گفته بوده امام نقی (ع) شوخ بودن ما هم خواستیم شوخی کنیمو از این حرفا همین

از دست تو:tonguesmiley: ممنون که راستشو گفتی و اعتراف کردی:)):tsimuzpzwoap1t9y3o7

شاهین نجفی!!!!!!!! :smiliess (7):

AWWA

New member
ببین ناراحت نشو به خدا فقط شنیدم.ولی فککنم راس گفته بیچاره اصن بیخیال
شاهین نجفیم من به عقاید دینیش کاری ندارم ولی بعضی شعراشو دوس دارم بعضیاشوها

- - - Updated - - -

ببین من نخاستم توهین کنما فقط گفتم شنیدم اینو همین

نه ناراحت نشدم عزیزم:bunnyearsmiley:........تو تقصیری نداری که:tsimuzpzwoap1t9y3o7

یه مطالبی میخواستم در مورد شاهین نجفی بذارم شرمم شد....حیف

AWWA

New member
مرسی بوس عشقم.گفتم فکنکنی مسخره کردم به خدا من نماز میخونم
چی چی؟
ببین نمیدونما ولی ب نظرم فقط یکم بعضی شعراش بی ادبیه ولی فقط داره عقیدشو تو شعراش میگم بیشترم سیاسی و اعتراضیه.حالا اون شعر نقی هم میخاسته بگه ینی امام زمان نمیاد امام نقی (ع) ظهور کنه به جاش مثلا ی تلنگر ب مسلمونا.نمیدونم بیخیال

تلنگرو خوب اومدی.....بعضی وقتا خدمتی که دشمن به آدم میکنه دوست نمیکنه.
کریزی جون منم آدم خوش بینیم و تا از بد بودن کسی مطمئن نشم درموردش فکر بدی نمیکنم. ولی تو بعضی مسائل دیگه خوشبینی یه معنی دیگه پیدا میکنه!!!

دیگه ناچارم اون مطلبو بذارم:

رسوای دیگر از شاهین نجفی(برهنه شد)/تصویر|اترک نیوز

AWWA

New member
من خیلی اعتقادی ب دوست و دشمن ندارم همه چی نسبیه مطلق نیس.همه ادما هم خوبی دارن هم بدی
لینکو دیدم چ زشت این کارش مسخرس واقعا ولی خب طرز فکرشه حتما دیگه حالا بیخیال خیلی ادم مهمی هم نیس ک ی رپره دیگه همین.پیغمبر ک نیس
:rose::rose::rose:
اینکه همه هم خوبی دارن هم بدی درست....ولی بعضی بدیا رو باید جلوش وایساد.
اگه دوست و دشمنی نبود خدا این آیه رو که"مومنان با دوستان خود مهربانو رئوفند و دربرابر دشمنانو کافران سختگیرو محکمند"و نمیفرستاد

AWWA

New member
خخخ بیخیال اوا عشقم کلی گفتم میگم شاهین فقط ی رپره بابا کسی نیس ک اخه.منم ک نگفتم با همه کاراش موافقم ک
ببین بعد میگن راستشو بگوها
اصن امام نقی(ع) خیلی جدی بودن خوبه؟!

والا من که شنیدم خیلی شوخ بودن خوشحال شدم...کنجکاو بودم که چند موردشو بشنوم....هنوزم سر حرفم هستم.:bunnyearsmiley:

AWWA

New member
آوا من سرچ کردم تو نت هرچی راجع به شوخ طبعی امام نقی(ع) بود فیلتر بود.دیگه نمیدونم.شایدم جدی بودن:dadad4:

مرسی کریزی......به قول خودت عاااشقتمممم اساسیییییییی..............مرسی که دنبال مطلب رو گرفتی:28:

مطمئنم ایشونم شوخ طبع بودن......برعکس چیزی که اکثر مردم فک میکنن آدمای مومن خیلی اهل خنده و شوخی (البته بجا و معقول) هستن. تاجایی که وقتی حضرت علی ع قرار شد خلیفه بشن بعضیا مخالفت کردن. علتشونم این بود که یه خلیفه باید جدی باشه و زیاد شوخی و مزاح نکنه.

بالا